01.05.202420:10

Jaroš pomohl Sturmu Graz obhájit pohár

Brankář Vítězslav Jaroš získal se Sturmem Graz posedmé v klubové historii Rakouský pohár. Dvaadvacetiletý kmenový brankář Liverpoolu, který ve Sturmu v jarní části sezony hostuje, inkasoval ve finále s Rapidem Vídeň jediný gól v závěru prvního poločasu od Matthiase Seidla. Po obratu však Jarošův tým v Klagenfurtu vyhrál 2:1.

Vyrovnání totiž zařídil Seidlův spoluhráč Leopold Querfeld, obránce Rapidu srovnal vlastním gólem ve 49. minutě. Autorem vítězné trefy byl devět minut před koncem Tomi Horvat. Jaroš má se spoluhráči šanci získat double, protože Sturm vede ligovou tabulku o tři body před obhájcem titulu Salcburkem. Do konce nadstavby zbývají tři kola.

ČTK
19.04.202421:47

Jaroš má šesté čisté konto

Host z Liverpoolu Vítězslav Jaroš vychytal v pátek večer šesté čisté konto v barvách Sturmu Graz. Ten ve 27. kole rakouské Bundesligy porazil 1:0 Rapid Vídeň.

16.02.202408:07

Jaroš pomohl k výhře Sturmu Graz

Sturm Graz v úvodním zápase předkola playoff Evropské ligy zvítězil 4:1 nad Slovanem Bratislava, proti němuž v evropských pohárech debutoval Vítězslav Jaroš. Kmenový brankář Liverpoolu za rakouský klub odchytal třetí soutěžní duel.

03.02.202412:29

Jaroš debutoval v Rakousku

První start v brance rakouského Sturmu Graz si v domácím poháru proti Austrii Vídeň připsal host z Liverpoolu Vítězslav Jaroš. Dvaadvacetiletý brankář udržel čisté konto a pomohl k výhře 2:0.

08.01.202411:00

Jaroš míří do Sturmu Graz

Další hostování má před sebou Vítězslav Jaroš. Bývalý český mládežnický reprezentant směřuje z Liverpoolu do Sturmu Graz, součástí dohody by neměla být opce.

isport.cz
25.06.202323:35

Jaroš: Závěr zápasu byl těžký

Český brankář Vítězslav Jaroš byl jedním ze stěžejních pilířů úspěchu, jaký zaznamenala Lvíčata v neděli na EURO 2023 do 21 let. Především v závěru utkání pomohla jeho přítomnost udržet těsné vedení. A díky vítězství je nyní postup do další fáze turnaje velmi blízko. "Závěr byl těžký, poslali sedm osm hráčů do vápna a kopali všechno dopředu, kluci byli unavení a museli jsme hledat sílu, abychom to ubránili a udrželi výsledek,” popisoval hektické chvíle z posledních fází zápasu. "Anglie je kvalitnější v útoku, ale Němci mají větší týmovost. Na to jsme museli dávat pozor,” srovnával oba soupeře, na něž Češi doposud narazili.

ČTK
20.05.202319:05

Holý o postup do třetí ligy

Tomáš Holý dnes zvládl s Carlisle United prodloužení semifinále play-off o League One s Bradfordem City a čeká ho tak napínavá bitva se Stockportem County. Z finále by tak teoreticky mohla být bitva českých brankářů, ovšem Vítězslav Jaroš plní ve Stockportu pouze roli dvojky.

29.11.202111:49

Jaroš pomohl k triumfu v poháru

Brankář Vítězslav Jaroš získal se St. Patrick's Athletic Irský pohár. Jeho tým v nedělním finále porazil jiný dublinský klub Bohemians na penalty. V normální hrací době skončil zápas bez branek poté, co český reprezentant do 21 let zneškodnil v závěru domácím velkou šanci. V prodloužení dal každý z týmů po jednom gólu a musely rozhodnout penalty, v nichž Jaroš přispěl k vítězství jedním chyceným pokutovým kopem. Pro St. Patrick's Athletic to byl čtvrtý pohárový triumf v historii po letech 1959, 1961 a 2014. Jaroš je v klubu od února na hostování z Liverpoolu. V nedávno skončeném ligovém ročníku pomohl týmu k druhému místu za Shamrock Rovers.

ČTK
03.02.202116:27

Jaroš jde hostovat do Irska

Český brankář Vítězslav Jaroš bude z anglického Liverpoolu hostovat v irském St. Patrick's Athletic. The Reds jej tam zapůjčili na celý rok. Informovala o jeho zastupující agentura Sport Invest.

ČTK
11.07.201923:15

Jaroš poprvé chytal za Liverpool

Sedmnáctiletý brankář Vítězslav Jaroš si poprvé zachytal za první tým Liverpoolu. Za vítěze Ligy mistrů nastoupil do druhého poločasu dnešního přípravného utkání proti Tranmere a přispěl k jasné výhře nad nováčkem třetí ligy 6:0. Jaroš přišel do Liverpoolu v roce 2017 z pražské Slavie a působí v mládežnickém týmu. V duelu s Tranmere vystřídal za stavu 3:0 Belgičana Simona Mignoleta.

ČTK
24.07.201710:20

Mladík Jaroš se upsal Liverpoolu

Česká kopaná bude mít svého zástupce v mládežnické akademii anglického Liverpoolu. Šestnáctiletý brankář Slavie Vítězslav Jaroš uspěl na testech a dnes pod dohledem trenéra Stevena Gerrarda podepsal tříletou smlouvu, informuje o tom zastupitelská agentura Sport Invest.