Celé jméno:Vincenzo Grifo
Národnost: Itálie Německo
Datum narození:07.04.1993
Výška:?Váha:?
Pozice:záložníkČíslo dresu:32
Klub:SC Freiburg (GER)
Na hostování z:TSG Hoffenheim (GER), návrat 30.06.2019
Aktuální statistiky v klubu SC Freiburg (GER)
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK 
1. Bundesliga 2018/20191614276100100
Kariéra hráče
Statistiky v reprezentaci
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK
Itálie1450000000
Reprezentační kariéra hráče
 

Hoffenheim přivítal svého bývalého svěřence, vrací se Grifo

Vincenzo Grifo bude znovu nastupovat za Hoffenheim. Vesnický celek, jenž se připravuje na Ligu mistrů, angažoval ofenzivního záložníka z Borussie Mönchengladbach, která si přijde na 5,5 milionu eur...  
11.06.2018 | Aktuality | 17 komentářů
Další hráči klubu
Soupiska klubu
25.03. Lazio se zajímá o Grifa
Do vlasti by se po sezoně mohl vrátit Vincenzo Grifo. Ofenzivní italský fotbalista patří Hoffenheimu, aktuálně hostuje ve Freiburgu a zájem o něho má Lazio. (transfermarketweb.com)
23.03. Hoffenheim počítá se službami Grifa
Vincenzo Frifo hostuje z Hoffenheimu ve Freiburgu, načež se objevily spekulace, podle kterých by mohl v Bádensku setrvat. Podle sportovního ředitele sinsheimského klubu Alexandera Rosena s ním ale TSG pro nadcházející sezónu počítá. (transfermarkt.de)
20.01. Grifo nemůže hrát proti Hoffenheimu
Freiburg za týden přivítá Hoffenheim, který neohrozí Vincenzo Grifo. Pětadvacetiletý křídelník nebude moci hrát kvůli tomu, že je kmenovým hráčem vesnického mužstva. (transfermarkt.de)
08.01. Freiburg oznámil návrat Grifa
Vincenzo Grifo znovu oblékne dres Freiburgu, který ho získal na půlroční hostování. Italský záložník přichází z Hoffenheimu, zde se mu letos nedařilo a nastoupil jenom k sedmi bundesligovým zápasům. (transfermarketweb.com)
05.01. Freiburg před návratem Grifa?
Vincenzo Grifo za Hoffenheim pravidelně nenastupuje, načež by během ledna mohl změnit dres. Pětadvacetiletý křídelník má podle posledních zpráv namířeno do Freiburgu, kde již působil mezi lety 2015 až 2017. (transfermarkt.de)
08.06.2018 Hoffenheim pracuje na zisku Grifa
Vincenzo Grifo by mohl vyměnit Borussii Mönchengladbach za Hoffenheim. Vesnický celek se chystá na Ligu mistrů, načež si jako jednu z priorit letního přestupového okna vyhlédl svého bývalého svěřence, jenž se u "Hříbat" příliš neprosadil. (kicker.de)
27.09.2017 Grifo nechyběl na tréninku Gladbachu
Na dnešním tréninku Borussie Mönchengladbach nechyběl Vincenzo Grifo. Letní posila z Freiburgu je konečně fit po problémech s kolenem, díky čemuž doposud nezasáhla ani do jednoho jediného utkání. (kicker.de)
14.09.2017 Gladbachu bude chybět osm hráčů
Hned bez osmi hráčů se musí na půdě RB Lipsko obejít Mönchengladbach. Klubu z Dolního Porýní z různých důvodů chybějí Tony Jantschke, Mamadou Doucoure, Tobias Strobl, László Bénes, Vincenzo Grifo, Ibrahima Traoré, Josip Drmić a Kwame Yeboah. (transfermarkt.de)
28.05.2017 Mönchengladbach koupil záložníka Grifa
Vincenzo Grifo bude nastupovat za Borussii Mönchengladbach. Bývalý italský mládežnický reprezentant na sebe upozornil skvělými výkony ve Freiburgu, načež s "Hříbaty" podepsal kontrakt do roku 2021. (dfb.de)
15.05.2017 Mönchengladbach má posílit Grifo
Vincenzo Grifo patří k oporám Freiburgu, to už by ale nemuselo platit dlouho. Jak uvádí deník Kicker, má 24letý křídelník namířeno do Dolního Porýní, kde by měl posílit konkurenční Borussii Mönchengladbach. (transfermarkt.de)
Další expres zprávy