20.01.202415:47

Černý otevřel skóre v Heidenheimu

Wolfsburg vstoupil do sobotního odpoledního utkání na půdě Heidenheimu velmi dobře, a to i díky přispění českého reprezentanta Václava Černého. Ten zaznamenal přesný zásah už po sedmi odehraných minutách. Aktuálně tak má na svém kontě v Bundeslize tři přesné zásahy v rámci tohoto ročníku, naposledy mimochodem skóroval před týdnem na půdě Mohuče.

eurofotbal.cz
13.01.202415:48

Černý otevřel skóre Wolfsburgu

Wolfsburg na půdě Mainzu poslal do vedení Václav Černý. Pro českého reprezentanta jde o druhý ligový gól v sezoně.

05.11.202316:15

Černý se premiérově trefil v Bundeslize

Václav Černý se poprvé v Bundeslize zapsal mezi střelce. Český útočník v úterý gólem vyřadil z Německého poháru Lipsko, což mu poprvé od začátku září zajistilo návrat do základní sestavy i pro ligu. A střelecká forma mu vydržela, protože odpověděl na vedoucí gól Werderu v rámci 10. kola střelou mezi brankářovy nohy.

ČTK
31.10.202318:26

Černý poprvé pálil za Wolfsburg

Úterní večer patří v Německu zápasům tamního poháru. V jednom z nich doma Wolfsburg přivítal RB Lipsko a skóre otevřel premiérovým gólem v zelenobílém dresu ve 14. minutě český reprezentant Václav Černý. Šestadvacetiletý křídelník se v základní sestavě VfL objevil poté, co odehrál jen čtyři minut v utkání s Augsburgem.

21.10.202308:41

Wolfsburg dnes bez Černého

V nominaci Wolfsburgu na utkání proti Leverkusenu není Václav Černý, český reprezentant si ze srazu národního týmu přivezl virózu.

kicker.de
19.08.202315:16

Bundesligový debut pro Černého

Václav Černý nechybí v sestavě Wolfsburgu pro úvodní ligový zápas proti Heidenheimu. Český reprezentant dorazil do automobilového města před sezonou z Twente.

13.08.202317:27

Černý přispěl asistencí

Fantastický debut dnešního oslavence Tomáše Čvančary tak úplně nenapodobil, ale přesto může být Václav Černý se svou soutěžní premiérou ve Wolfsburgu spokojený. Asistoval u jeho gólu, přičemž jeho nový zaměstnavatel první překážku DFB Pokalu zvládl hravě 6:0.

22.06.202322:02

Černý už přicestoval do Wolfsburgu

Václav Černý by se měl stát brzy novou posilou Wolfsburgu. Už několik týdnů je spojovaný s odchodem z Twente do bundesligového celku a teď se evidentně hnula situace právě tímto přímým směrem. Nejen nizozemský list De Telegraaf přinesl zprávu, že český reprezentant po absolvování srazu s nároďákem již odcestoval přímo k VfL, aby tam byly dokončeny všechny náležitosti transferu. Absolvovat by měl nejprve zdravotní prohlídku, následovat by mohl rychlý podpis smlouvy.

getfootballnewsbene.com
04.06.202316:34

Černý dvakrát asistoval za Twente

Twente v odvetě semifinále playoff o Konferenční ligu zvítězilo 4:0 nad Heerenveenem, na čemž se dvěma asistencemi podílel Václav Černý. Hodinu za vítěze odehrál také Michal Sadílek.

03.06.202309:41

Černý hráčem měsíce v Eredivisie

Václav Černý hraje životní sezonu a potvrzuje to i ocenění pro nejlepšího hráče nizozemské ligy za měsíc květen. Twente vyhrálo všechny čtyři zápasy, český křídelník tři branky dal a na tři nahrál.

vi.nl
02.06.202318:58

O Černého má zájem Wolfsburg

Václav Černý si letošními výkony v dresu Twente řekl o lepší angažmá a reálně vypadá stěhování do Německa - o českého křídelníka se zajímá Wolfsburg.

transfermarkt.de
01.06.202320:59

Černý nasměroval Twente k postupu

Twente ve čtvrtek podstoupilo první zápas semifinále play-off o postup do Konferenční ligy na půdě Heerenveenu, podniklo přitom důležitý krok k finále. Srdíčka na jejich hřišti skolilo těsně o branku. Jednu ze dvou svého týmu přitom zaznamenal český reprezentant Václav Černý, konkrétně se trefil v 19. minutě, a načal tak bezgólový stav utkání.

soccerway.com
28.05.202316:34

Černý zapsal gól a asistenci proti Ajaxu

Twente na závěr sezony otočilo zápas s Ajaxem, na čemž měl výrazný podíl Václav Černý. Český reprezentant v prvním poločase zapsal asistenci a čtvrthodiny před koncem upravil na konečných 3:1.

12.05.202322:02

Černý přidal dvě asistence

Václav Černý potvrzuje, že je jedním z nejproduktivnějších hráčů letošní sezony nizozemské ligy. Křídelník Twente v první půli otevřel skóre duelu proti Nijmegenu, po změně stran pak připravil druhou branku svého týmu a v závěru nahrál i na trefu na 4:0.

12.05.202320:50

Černý zapsal další branku

Václav Černý prožívá velmi dobrou sezonu a potvrdil to i v utkání proti Nijmegenu, křídelník Twente ve 38. minutě otevřel skóre.

07.05.202314:20

Černý znovu skóroval za Twente

Twente zvítězilo na hřišti Emmenu, kde se prosadil i Václav Černý. Pro českého reprezentanta se jednalo o 11 gól v sezoně, k tomu má na kontě ještě osm asistencí.

23.04.202313:50

Černý přidal i přesný zásah

Twente otočilo utkání se Spartou Rotterdam a vede 3:2, velkou zásluhu na tom má Václav Černý. Český reprezentant v první půli asistoval u první trefy svého týmu, třetí pak po změně stran dal sám.

23.04.202312:58

Černý zapsal další asistenci

V nizozemské lize je znovu vidět Václav Černý. Twente hraje doma se Spartou Rotterdam zatím nerozhodně 1:1, český reprezentant asistoval u jediné trefy domácího týmu.

09.04.202313:13

Černý potvrdil výbornou sezonu

Václav Černý je jedním z nejproduktivnějších hráčů letošní sezony nizozemské ligy a potvrdil to i v utkání proti Cambuuru. Jeho Twente o poločase vede 3:0, český reprezentant přihrával na první gól.

11.03.202320:35

Černý nasměroval Twente k výhře

Twente nemá problémy v Sittardu, vede 3:0 a velkou zásluhu na tom má Václav Černý. Český reprezentant jednu branku dal, na další pak přihrál.