11.03.202320:35

Černý nasměroval Twente k výhře

Twente nemá problémy v Sittardu, vede 3:0 a velkou zásluhu na tom má Václav Černý. Český reprezentant jednu branku dal, na další pak přihrál.

04.03.202323:22

Černý se trefil proti Heerenveenu

Český reprezentant Václav Černý zaznamenal jeden ze tří gólů Twente v duelu Eredivisie proti Heerenveenu, ani tenhle přesný zásah ovšem ke konečnému vítězství nevedl. Fríský celek nakonec v Enschede v rámci 24. kola uhrál divokou remízu.

12.02.202317:18

Černý znovu skóroval za Twente

Twente po půlhodině zápasu s Volendamem vede 3:0 a prostředním z dosavadních gólů se na tom podílel Václav Černý. Ten si tak připsal sedmý zásah v sezoně.

05.02.202318:46

Černý přihrával na gól Twente

Twente remizovalo 1:1 v Groningenu, na čemž se asistencí podílel Václav Černý. Český reprezentant si tím vylepšil sezonní bilanci na šest branek a tři gólové nahrávky.

29.01.202314:18

Sadílek asistoval u jediné trefy Twente

Twente doma remizovalo 1:1 s Feyenoordem a jeho jedinou branku připravil Michal Sadílek. Záložník nastoupil v základní sestavě a střídal v 78. minutě, druhý český reprezentant Václav Černý byl stažen až v nastavení.

25.01.202320:47

Černý skóroval také proti Vitesse

Twente plnilo ve vloženém kole na půdě Vitesse roli favorita, nakonec se ovšem vítězství nedočkalo. A to ani přesto, že jednou trefou přispěl do zápasu také český reprezentant Václav Černý, a to v průběhu druhého poločasu. Pětadvacetiletý záložník se prosadil v 59. minutě, na hranici pokutového území se uvolnil a přesnou střelou do pravé šibenice stanovil konečné skóre na 2:2. Černý skóroval už o minulém víkendu v duelu s Utrechtem. V Eredivisie letos mimochodem zapsal již šestý přesný zásah v této sezóně.

ČTK
22.01.202315:40

Černý poslal Twente do vedení

Václav Černý zaznamenal svou šestou soutěžní trefu v letošní sezoně, český křídelník v nastavení první půle zařídil vedení Twente nad Utrechtem.

30.10.202216:09

Černý připravil první branku Twente

Václav Černý se po karetním trestu vrátil do ligové sestavy Twente a hned o sobě dal vědět. Nizozemský celek vede nad Waalwijkem 2:0, český reprezentant přihrál na první gól.

10.10.202218:44

Černý přijde o dva zápasy

Nizozemskému Twente bude ve dvou zápasech chybět Václav Černý. Český křídelník nedohrál víkendový zápas na půdě Feyenoordu, v závěru první půle byl po ostrém zákroku vyloučen.

vi.nl
09.10.202216:13

Černý byl vyloučený za Twente

Twente prohrává na hřišti Feyenoordu, kde od konce prvního poločasu dohrává v početním oslabení po vyloučení Václava Černého.

01.10.202223:05

Černý se podílel na výhře Twente

Twente přehrálo Vitesse 3:0 a svůj podíl na tom měl i Václav Černý. Český reprezentant nastoupil v základní sestavě a ve 37. minutě připravil první trefu zápasu, na trávníku strávil celkem 75 minut.

03.09.202219:34

Černý vstřelil dva góly PSV

Václav Černý ve středu coby střídající hráč vstřelil dva góly Excelsioru, čímž si vysloužil místo v základní sestavě pro duel s PSV. I proti jednomu z favoritů se mu daří, krátce před poločasem má na kontě další dvě branky, díky čemuž jeho Twente vede 2:0.

31.08.202223:10

Černý dvakrát skóroval za Twente

Twente v dnešní dohrávce třetího kola Eredivisie porazilo Excelsior 4:0, na čemž se dvěma góly podílel Václav Černý. Pro českého křídelníka se jednalo o premiérové ligové branky v sezoně.

18.08.202222:39

Černý snížil manko Twente

Twente čtvrthodiny před koncem prohrává v úvodním zápase 4. předkola Konferenční ligy na hřišti Fiorentiny už jenom 1:2, což zařídil Václav Černý. Pro čtyřiadvacetiletého českého reprezentanta jde o premiérový gól v sezoně.

11.05.202221:43

Černý se prosadil za Twente

Twente v předposledním kole Eredivisie vede nad Groningenem, k čemuž výrazně přispěl Václav Černý. Český křídelník premiérovým gólem po vážném zranění kolena otevřel skóre.

07.05.202219:41

Černý v základu po 478 dnech

Václav Černý dnes nechyběl v zahajovací jedenáctce Twente pro utkání Eredivisie, což se nestalo od 14. ledna 2021, dlouhých 478 dnů zpátky. Mezitím si Černý vytrpěl vážný úraz kolena.

twitter.com/OptaJohan
01.05.202210:11

Černého udeřil fanoušek Heraclesu

Součástí včerejšího programu nizozemské ligy bylo i derby mezi Heraclesem a Twente, které přineslo remízu 1:1 a také spoustu emocí. Domácí fanoušci několikrát házeli kelímky s pivem na brankáře soupeře Larse Unnerstalla, jeden z nich dokonce udeřil Václava Černého. Vše bude řešit disciplinární komise.

vi.nl
20.02.202216:28

Černý bleskurychle asistoval

Důležitou vyrovnávací branku na konečných 2:2 dnes zařídil pro Twente Václav Černý. Tomu přitom k prvnímu bodu od vážného zranění stačilo na hřišti strávit pouhé tři minuty.

20.11.202120:48

Černý se vrátil na hřiště

Český záložník Václav Černý se v dresu nizozemského Twente po dlouhém zranění kolene vrátil na ligový trávník v duelu na půdě Sparty Rotterdam. Do hry naskočil v 84. minutě a přispěl k vítězství 1:0. Do ligového zápasu naskočil naposledy v lednu letošního roku.

19.11.202113:44

Černý se těší na soutěžní comeback

Twente cestuje do Rotterdamu k zápasu se Spartou a v jeho sestavě se znovu objeví Václav Černý. Český křídelník je definitivně v pořádku po vážném zranění kolenních vazů, za první tým v soutěžním utkání naposledy nastoupil před 310 dny.