Tomáš Zápotočný Expres zprávy

Přidat hráče do záložek
22.10.202321:48

Zápotočný: Mohlo to být ještě krutější

České Budějovice nestačily v nedělním utkání české nejvyšší soutěže jednoznačně na Spartu, papírové predikce zkrátka potvrdily, že pražský výběr byl jasným favoritem. Do smíchu přitom po utkání rozhodně nebylo Tomášovi Zápotočnému, asistentovi trenéra jihočeského celku. "Sparta nás přejela rozdílem několika tříd a zaslouženě vyhrála," uvedl. "Kdybychom chtěli pomýšlet na nějaký úspěch, museli bychom se vyvarovat laciných ztrát a hrubých chyb. V takových zápasech jednoznačně rozhodují detaily a kvalita. Sparta předvedla obrovskou kvalitu a ztrestala nás. Výsledek hovoří za vše a mohl být ještě krutější. Jsem rád, že jsme nedostali více branek."

ČTK
05.04.202323:21

Zápotočný: Prohráli jsme zaslouženě

České Budějovice nezvládly semifinálové utkání MOL Cupu na půdě Sparty, ze soutěže tak vypadly, a jejich neúspěch definitivně určil fakt, že cenná trofej letos jistojistě poputuje do Prahy. Jihočeský lodivod Tomáš Zápotočný přitom po utkání sportovně uznal porážku. "Sparta ukázala, že má formu, obrovskou kvalitu a efektivitu v koncovce. Rozhodl první gól, který jsme dostali ve 37. minutě. Bylo by to možná trošku jiné, kdyby Roman Potočný proměnil svou tutovku, ale na kdyby se nehraje," hodnotil. "Jsem smutný, prohráli jsme 0:2, ale zaslouženě."

ČTK
18.06.201820:37

Zápotočný ukončil kariéru, bude asistentem

Příbramský veterán Tomáš Zápotočný ukončil profesionální kariéru. Sedmatřicetiletý obránce, který má na kontě čtyři reprezentační starty, se na začátku letní přípravy ligového nováčka přesunul do pozice asistenta trenéra Josefa Csaplára. Příbram o tom informovala na svém webu.

ČTK
15.03.201819:50

Budinský, Fleišman a Šušnjar si odpočinou

Ostravský brankář Viktor Budinský, vyloučený ve středečním pohárovém čtvrtfinále proti Mladé Boleslavi, dostal od disciplinární komise trest na jeden soutěžní zápas. Vynechá tak sobotní ligový duel Baníku proti Dukle Praha. Činnost má zastavenou i mladoboleslavský útočník Golgol Mebrahtu, jenž byl také vyloučen. Za čtyři žluté karty dostali trest na jedno utkání další ostravský hráč Jiří Fleišman a Aleksandar Šušnjar z Mladé Boleslavi. V druhé lize z téhož důvodu nesmějí v příštím kole nastoupit Tomáš Zápotočný z Příbrami, opavský Tomáš Jursa, vítkovický Libor Žondra a Aleš Nešický z Táborska.

ČTK
08.11.201523:13

Mladá Boleslav se obejde bez Rady

Mladé Boleslavi bude ve šlágru 14. kola Synot ligy v Plzni chybět Jakub Rada, který dostal čtvrtou žlutou kartu v sezoně. Jednozápasový trest za stejný prohřešek čeká i olomoucké Jana Navrátila s Janem Rajnochem, příbramského Tomáše Zápotočného, slávistu Milana Černého a Herolinda Shalu z Liberce.

ČTK
22.08.201311:15

Slavia shání posily

Vedení Slavie se snaží posílit kádr. Podle deníku Sport mají sešívání zájem o Tomáše Zápotočného (Sparta) a svého bývalého hráče Milana Černého (Sivasspor).

05.01.201108:42

Zápotočný do Sparty

Obránce působící v tureckém Besiktasi Tomáš Zápotočný posílil Spartu. Letenský klub se s hráčem domluvil na smlouvě trvající 3,5 roku. "Nenechal jsem se zlákat velkými penězi, které mi nabízeli v Turecku. Zahrát si za Spartu, to je splněné přání. Sen, který se splnil," řekl Zápotočný pro klubový web.

26.12.201010:01

Zápotočný má hostovat v Bucasporu

Tomáš Zápotočný je na odchodu z Besiktase, český obránce na podzim nepřesvědčil trenéra Bernda Schustera a měl by odejít na hostování do Bucasporu. Tvrdí to server gazetefutbol.de, podle něhož podobný osud potkal i záložníky Michaela Finka a Rodriga Tabatu.

02.12.201020:47

Zápotočný pomohl Besiktasi

Tomáš Zápotočný vstřelil branku v utkání Evropské ligy na hřišti CSKA Sofie. Obránce Besiktase v 59. minutě otevřel skóre zápasu.

16.05.201021:42

Zápotočný slaví senzační titul

Český obránce Tomáš Zápotočný obhájil turecký titul. Po loňském triumfu s Besiktasem se letos stal senzačně mistrem s provinčním Bursasporem, kde hostuje. Tým, který se v loňské sezoně sotva zachránil, dnes v posledním kole porazil obhájce titulu Besiktas a sebral ligové prvenství Fenerbahce. To jen remizovalo s Trabzonsporem a musí se spokojit s druhým místem.

25.04.201020:03

Zápotočný byl vyloučen

Obránce Bursasporu Tomáš Zápotočný nedohrál dnešní zápas turecké nejvyšší soutěže na půdě Galatasaraye (0:0), český fotbalista dostal v 74. minutě druhou žlutou kartu.

18.12.200921:20

Zápotočný rozhodl duel s Besiktasem

Obránce Tomáš Zápotočný rozhodl svým gólem z 89. minuty o vítězství Bursasporu na hřišti Besiktase, kde jeho tým vyhrál 3:2. Bursaspor tak alepoň dočasně povede tabulku turecké ligy.

18.10.200908:04

Zápotočný zařídil výhru Bursasporu

Tomáš Zápotočný rozhodl v turecké lize gólem v poslední minutě o vítězství fotbalistů Bursasporu na hřišti Denizlisporu 3:2. Jeho tým si díky těsné výhře upevnil třetí místo v tabulce.

10.08.200908:32

Baroš přihrával, Zápotočný skóroval

Fotbalisté Galatasaraye Istanbul se v úvodu nového ročníku turecké ligy radovali z výhry 3:2 na stadionu Gaziantepsporu. Milan Baroš se ve vítězném týmu mezi střelce nezapsal, nejlepší kanonýr minulé sezony si to vynahradil alespoň asistencí na úvodní gól zápasu. Mezi střelce se naopak zapsal obránce Tomáš Zápotočný, který skóroval hned ve svém první utkání v dresu Bursasporu, kam zamířil na hostování z Besiktase. V 55. minutě vyrovnal, čímž pomohl novým spoluhráčům otočit zápas s Kasimpasou a vyhrát 2:1.

28.07.200921:43

Zápotočný bude hostovat v Bursasporu

Český obránce Tomáš Zápotočný se neprosadil do základní sestavy Besiktase Istanbul, proto odchází na roční hostování do jiného tureckého celku Bursasporu. Součástí hostování je i opce na případný přestup. Besiktas to dnes potvrdil na svém webu.

10.04.200921:02

Zápotočný přispěl k výhře

Tomáš Zápotočný svou proměněnou penaltou ze 75. minuty nastartoval obrat Besiktase v utkání v Kocaelisporu. Istanbulský celek nakonec vyhrál 3:1 a minimálně do zítřka se posunul do čela tabulky Süper Lig.

24.01.200921:07

Besiktas porazil doma 1:0 Denizlispor. Tomáš Sivok odehrál za vítěze celý zápas, jeho kolega z obrany Tomáš Zápotočný byl v 77. minutě vyloučen.

06.12.200820:02

Špatný den Sivoka

Čeští fotbalisté Tomáš Sivok a Tomáš Zápotočný se zapsali do statistik zápasu jejich Besiktase s Ankarasporem. Besiktas prohrál 1:3 a jeho jedinou branku dal Zápotočný, Sivok si naopak dal vlastní branku a ve druhé půli byl vyloučen.

11.11.200820:58

Zápotočný zařídil výhru

V utkání Tureckého poháru vyhrál Besiktas na hřišti Trabzonsporu 2:1. Vítěznou branku vstřelil v poslední minutě Tomáš Zápotočný.

07.11.200822:08

Češi přispěli k výhře Besiktase

Slovenský útočník Filip Hološko přispěl gólem k dnešní výhře fotbalistů Besiktase 5:2 nad Kocaelisporem v 10. kole turecké ligy. V dresu vítězného týmu, jenž se dostal do čela tabulky, odehráli celý zápas čeští obránci Tomáš Sivok a Tomáš Zápotočný.