17.10.202117:17

Souček nedohrál kvůli zranění

Tomáš Souček nedohrál kvůli zranění zápas anglické ligy, ve kterém fotbalisté West Hamu porazili domácí Everton 1:0. Reprezentační záložník nastoupil do utkání 8. kola jako jediný z českého tria a nuceně střídal v 79. minutě. Jedinou branku zápasu vstřelil pět minut před tím hlavou po rohu stoper Angelo Ogbonna. Souček byl v prvním poločase blízko druhému gólu v sezoně, z dorážky dokonce překonal Pickforda, ale jeho branka kvůli ofsajdu neplatila. V závěru se mu stala osudnou situace, při níž mu v nepřehledném souboji nezaviněně šlápl na obličej Salomon Rondon. Vladimír Coufal nehrál kvůli zranění, Alex Král v nominaci chyběl.

ČTK
03.10.202116:55

West Hamu pomohla asistence Součka

Tomáš Souček asistoval na vyrovnávací gól West Hamu United v zápase s Brentfordem. Pro českého reprezentanta to byla první asistence v sezoně.

25.09.202118:09

Součkovi nebyl uznaný gól

West Ham United vyhrál na hřišti Leedsu United (2:1), kde se prosadil i Tomáš Souček, ovšem gól českého reprezentanta nebyl uznaný kvůli faulu.

15.08.202116:26

Souček poslal West Ham do vedení

West Ham United otočil zápas na hřišti Newcastlu United, kde se prvním gólem v sezoně prosadil Tomáš Souček, jenž dorazil neproměněnou penaltu Michaila Antonia.

06.08.202121:14

Coufal posilou roku ve WHU

West Ham United dnešní večer zasvětil klubovým cenám roku a hned dvě pomyslné si domů ponesou čeští fotbalisté. Tomáš Souček se podělil s Michailem Antoniem o cenu nejlepšího střelce, přičemž další exslávista Vladimír Coufal byl zvolen posilou roku.

whufc.com
19.05.202122:12

Souček se postaral o vyrovnání

West Ham United zatím hraje na půdě WBA nerozhodně 1:1 a gólem se o to postaral Tomáš Souček, český záložník srovnával v nastavení prvního poločasu.

11.04.202116:18

Souček přihrál na gól

Také Tomáš Souček se podílel na aktuálním vedení West Hamu nad Leicesterem 3:0. Na začátku druhého poločasu přihrál na gól Jarroda Bowena. Už před ním si asistenci připsal také Vladimír Coufal.

05.04.202115:03

Podle Moyese není pro West Ham LM zásadní

Manažer anglického West Hamu United David Moyes nesouhlasí s tím, že by pro klub byl zcela zásadní postup do Ligy mistrů, aby dokázal udržet dvě hvězdy ze zálohy - Declana Rice a Tomáše Součka. "Věřím, že se nám podaří postoupit do Ligy mistrů, ale pokud ne, tak se nic neděje. Nemyslím si, že bychom museli hrát Champions League, abychom tyto hráče udrželi. Oba s námi absolvovali boje o záchranu," uvedl Moyes.

skysports.com
25.03.202108:34

Souček navázal na Baroše

Tomáš Souček se ve včerejším zápase s Estonskem stal prvním českým reprezentantem po dvanácti letech, jemuž se v jednom utkání národního týmu povedlo zaznamenat hattrick. Naposledy to v roce 2009 dokázal Milan Baroš, a to v duelu proti San Marinu.

21.03.202116:38

Souček se trefil proti Arsenalu

Český záložník Tomáš Souček se střelecky prosadil v anglické lize v dresu West Hamu. Ten zatím doma drtí Arsenal a Souček zvyšoval krátce po odehrané půlhodině už na 3:0.

06.02.202123:36

Jednalo se o férový souboj, řekl Souček

West Ham United se rozešel bez branek s Fulhamem, v nastaveném čase však přišel o vyloučeného Tomáše Součka, jenž udeřil loktem Aleksandara Mitroviče. "Kdo mě zná, ví, že se nikdy nesnažím soupeři ublížit. Mluvil jsem s Aleksandarem Mitrovičem během zápasu i po něm, sám uznal, že náš souboj byl férový. Za to mu děkuji, rozhodčí měl bohužel jiný názor," uvedl Souček na sociální síti.

ČTK
06.02.202120:41

Souček obdržel červenou kartu

West Ham United v derby s Fulhamem hrál bez gólu, dohrával však bez Tomáše Součka. Český reprezentant byl v nastaveném čase vyloučený za úder loktem.

03.02.202122:30

West Ham United vede na hřišti Aston Villy, kde otevřel skóre Tomáš Souček. Pro českého reprezentanta se jedná o osmý ligový gól v sezóně.

26.01.202119:29

Souček září proti Crystal Palace

Střelecký večer zažívá v dresu West Hamu záložník Tomáš Souček. Jeho tým sice brzy na půdě Crystal Palace prohrával, Souček ale dvěma brankami skóre otočil a West Ham vede 2:1.

01.01.202123:52

Souček: Snad na to vítězství navážeme

West Ham United gólem Tomáše Součka vyhrál na půdě Evertonu a upevnil si pozici v nabitém středu tabulky. "Je to ohromně důležitá výhra, protože jsme díky ní úspěšně odstartovali nový rok, takže jsme moc šťastní. Snad na to vítězství navážeme," řekl Součet pro televizi "BT Sport".

ČTK
01.01.202120:18

West Ham poslal do vedení Souček

Tomáš Souček otevřel skóre v utkání Evertonu s West Hamem. Pro českého reprezentanta se jedná o pátý gól v sezóně.

27.12.202020:56

Souček: Remíza je zasloužená

West Ham United s Brightonem dvakrát prohrával, nakonec však vybojoval bod za remízu 2:2. "Remíza je asi zasloužená. Pochopitelně jsme chtěli vyhrát, ale když dvakrát prohráváte, musíte bod brát," řekl po utkání Souček, jenž vstřelil druhý gól Hammers. "V posledních čtyřech zápasech jsme pokaždé inkasovali jako první, pak je těžké výsledek otáčet. Další utkání máme už za dva dny, tak máme příležitost to napravit," doplnil český reprezentant.

ČTK
27.12.202016:57

Souček dal čtvrtý gól sezony

Tomáš Souček se letos už počtvrté zapsal do listiny střelců anglické ligy, záložník West Hamu v 82. minutě srovnal skóre zápasu s Brightonem (2:2).

11.12.202021:27

Souček se trefil za West Ham

Záložník Tomáš Souček skóroval v dresu West Hamu v utkání Premier League na půdě Leedsu United. V 25. minutě po rohovém kopu vyrovnával na 1:1.

05.12.202019:13

Tomáš Souček se znovu zapsal do listiny střelců anglické ligy, český záložník zařídil vedení West Hamu v zápase s Manchesterem United.