Tomáš Pešír (Górnik Łęczna)

Celé jméno:Tomáš Pešír
Národnost: Česko
Datum narození:30.05.1981
Výška:185 cmVáha:75 kg
Pozice:útočníkČíslo dresu:0
Klub:Górnik Łęczna (POL)
Aktuální statistiky v klubu Górnik Łęczna (POL)
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK 
žádné statistiky nejsou k dispozici
Kariéra hráče
 

Pešír odchází do polského Bialystoku

Český útočník Tomáš Pešír odchází na další zahraniční angažmá. Někdejší juniorský reprezentant bude působit v první polské lize, neboť dnes se domluvil na angažmá v Jagiellonii Bialystok. V patnáctém klubu aktuálního pořadí polské ligy se domluvil na smlouvě do konce podzimu s tříletou opcí na případné dlouhodobější setrvání.  
04.09.2008 | Aktuality | 3 komentáře
Další hráči klubu
Soupiska klubu
06.08.2010 Pešír zamířil do polské Leczny
Útočník Tomáš Pešír podepsal smlouvu s druholigovým polským týmem Górnik Leczna. S jedním z kandidátů na postup do nejvyšší polské ligy se devětadvacetiletý Pešír dohodl na ročním kontraktu. ČTK to potvrdil po podpisu smlouvy sám hráč.
05.03.2010 Pešír na jaře pomůže Čáslavi
Tomáš Pešír se vrací z angažmá v kyperském klubu Nea Salamina Famagusta a na jaře bude pomáhat Čáslavi ve druhé lize. Osmadvacetiletý fotbalista dnes potvrdil ČTK, že bude působit v klubu, který čeká boj o záchranu v soutěži.
07.09.2009 Pešír bude hrát na Kypru
Fotbalista Tomáš Pešír bude v nové sezoně nastupovat v dresu kyperského prvoligového nováčka Nea Salamina Famagusta. "Podepsal jsem roční smlouvu s roční opcí, mým spoluhráčem bude Jirka Mašek," řekl ČTK fotbalista.
14.06.2009 Pešír a Mašek v Ružomberoku končí
Čeští fotbalilsté Tomáš Pešír a Jiří Mašek ukončí své angažmá ve slovenském Ružomberoku. Ani jeden z nich nepotvrdil pověst kanonýra a tiskový mluvčí Michal Mertinyák uvedl, že klub chce dát šanci mladším hráčům.
13.02.2009 Pešír se domluvil s Ružomberokem
Nejméně jarní sezonu stráví český útočník Tomáš Pešír ve slovenském Ružomberku. V klubu, který trénuje český kouč Michal Bílek, se dnes předběžně domluvil na půlročním kontraktu. Definitivně tak ukončil svoje působení v polském klubu Jagiellonia Bialystok, kde mu vypršela smlouva.
28.01.2009 Pešír na zkoušce v Ružomberku
Český útočník Tomáš Pešír, který naposledy působil v Polsku, je na testech ve slovenském Ružomberku, kde trénuje bývalý kouč Sparty Michal Bílek.
Další expres zprávy