18.02.201221:52

Hecking: Kvůli Tomášovi mám radost

Norimberk dnes vyhrál 2:1 nad 1. FC Köln a zásluhu na tom má i Tomáš Pekhart, který dal pět minut před koncem rozhodující branku. "Kvůli Tomášovi mám radost, protože ta kritika na jeho adresu byla velká. Takový důležitý gól je dobrý pro jeho sebevědomí," řekl trenér Norimberku Dieter Hecking.

18.02.201217:23

Pekhart rozhodl o výhře Norimberku

Norimberk vyhrál nad 1. FC Köln 2:1 a velkou zásluhu na tom má i Tomáš Pekhart. Český útočník dal pět minut před koncem vítěznou branku domácích.

28.01.201223:28

Pekhart je po operaci

Tomáš Pekhart za sebou má operaci zlomeného palce na ruce. Český útočník ve službách Norimberku se zraněním ještě včera nastoupil k duelu v Hannoveru, do tréninku by se měl zapojit už v úterý.

17.12.201117:02

Pekhart pojistil vedení Norimberku

Norimberk vede v Leverkusenu překvapivě vysoko 3:0 a zásluhu na tom má i Tomáš Pekhart, český útočník v 73. minutě zvyšoval právě už na rozdíl tří branek.

18.11.201116:24

Norimberk o víkendu bez Pekharta

Tomáš Pekhart bude Norimberku chybět v sobotním bundesligovém utkání na hřišti Schalke. ČTK řekl, že důvodem jeho absence je úmrtí blízkého rodinného příslušníka. Když se k němu dnes smutná zpráva donesla, ihned se z Norimberka po dohodě s tamním vedením vrátil do rodné Sušice, zpět k týmu se připojí na začátku příštího týdne.

01.10.201117:14

Pekhart vyrovnal na 3:3

Tomáš Pekhart se po několika týdnech znovu zapsal mezi střelce německé nejvyšší soutěže, český útočník ve službách Norimberku v 82. minutě duelu s Mainzem srovnal na 3:3.

19.09.201109:20

Sunderland sleduje Pekharta

Sunderland má nedostatek útočníků a v zimě nejspíš nějakého přivede. Jedním z hráčů, které Black Cats sledují, je podle anglických médií Tomáš Pekhart z Norimberku.

11.09.201117:15

Pekhart vyloučen

Nepříliš povedený zápas si dnes připsal Tomáš Pekhart. V dresu Norimberku se totiž nechal už ve 42. minutě po žluté kartě vyloučit a jeho tým musel celý druhý poločas hájit vedení 2:1 nad Kolínem o desíti.

13.08.201116:48

Pekhart se znovu prosadil

Tomáš Pekhart dal branku i ve svém druhém ligovém duelu za Norimberk, český útočník v 56. minutě zápasu s Hannoverem snížil na 1:2.

06.08.201120:43

Pekhart při své premiéře skóroval

Jenom 80 minut čekal Tomáš Pekhart na svůj premiérový gól v nejvyšší německé soutěži. Dočkal se tedy hned ve svém prvním představení v dresu Norimberku a rovnou svému novému zaměstnavateli zařídil tři body.

23.06.201116:26

Pekhart a Černý mají zdravotní problémy

České reprezentaci do 21 let možná budou v duelu o třetí místo na letošním evropském šampionátu chybět dva hráči. Útočník Tomáš Pekhart si ze včerejšího duelu se Švýcarskem odnesl koňara, záložník Milan Černý má zhmožděný nárt. Starty obou v duelu s Běloruskem jsou ohroženy.

20.04.201112:53

Německý tisk: Pekhart se upíše Norimberku po Velikonocích

Český útočník Tomáš Pekhart podepíše smlouvu v bundesligovém Norimberku po Velikonocích. Ve svém dnešním vydání to uvádí deník Nürnberger Nachrichten. Podle dřívějších informací ČTK jednadvacetiletý hráč, který v jarní části sezony hostuje v pražské Spartě z Jablonce, s aktuálně šestým týmem nejvyšší německé soutěže už v minulých dnech podepsal čtyřletou smlouvu. Nürnberger Nachrichten se odvolává na informace z klubu a v podobném duchu se vyjádřil i viceprezident týmu Ralf Woy. "Věřím, že k nám přijde. Vycházím z toho, že to klapne," cituje ho norimberský list.

03.03.201116:19

Trest pro Kadlece a Pekharta platí

Sparťané Václav Kadlec a Tomáš Pekhart nemohou nastoupit k zápasu s Příbramí. Oba hráči žádali o prominutí druhé poloviny z trestu na dva zápasy, který dostali za to, že ve chvíli, co je klub omluvil z povinností u české reprezentace do 21 let, nastoupili k přátelskému zápasu se Zenitem Petrohrad, disciplinární komise jim ale nevyhověla.

24.02.201111:08

Sparta žádá dřívější rozhodnutí

Sparta se nechce smířit s tím, že odvolací a revizní komise (ORK) ČMFS hodlá řešit její odvolání proti pondělnímu trestu disciplinární komise v kauze omluvenek hráčů Václava Kadlece a Tomáše Pekharta z reprezentační jednadvacítky až 16. března. ORK touto prodlevou může podle Sparty porušit vlastní stanovy. Pražané ve svém dnešním prohlášení žádají, aby ORK o jejich odvolání rozhodla ještě před pondělním úvodním jarním vystoupením Sparty v Ostravě.

23.02.201114:00

ORK se odvoláním Sparty bude zabývat až v březnu

Odvolací a revizní komise ČMFS nebude kvůli odvolání Sparty proti trestům v aféře kolem omluvenek Václava Kadlece a Tomáše Pekharta z reprezentační jednadvacítky svolávat mimořádné zasedání. Případem se bude zabývat až 16. března, což znamená, že oba fotbalisté si mezitím odpykají dvouzápasové tresty.

06.02.201121:28

Útočníci jsou nemocní

Sparťani Václav Kadlec s Tomášem Pekhartem budou chybět ve středečním přípravném utkání reprezentace do 21 let v Nizozemsku. Oba útočníci se z dnešního srazu týmu v Praze omluvili kvůli nemoci. Ze stejného důvodu bude trenéru Jakubu Dovalilovi, jehož výběr se začíná chystat na červnové mistrovství Evropy v Dánsku, chybět i další forvard z Jablonce Jan Vošahlík.

15.11.201021:51

Jablonci nepomůže distancovaný Pekhart

Fotbalisté Jablonce se budou muset v posledním ligovém kole před zimní pauzou obejít bez nejlepšího střelce soutěže Tomáše Pekharta, který si odpyká jednozápasový trest za čtvrtou žlutou kartu v sezoně. V 17. kole si ze stejného důvodu nezahrají ani mladoboleslavští Tomáš Fabián, Petr Johana a Jakub Řezníček, olomoučtí Michal Vepřek a Aleš Škerle, příbramští Lukáš Pleško a Michal Macek, ostravští Adam Varadi a Tomáš Marek, Jiří Valenta a Václav Ondřejka ze Slovácka, teplický Milan Matula a slávista Jakub Hora. V uplynulém kole rozdali sudí nejvíce žlutých karet v sezoně - 48, dohromady v tomto ročníku jich udělili 487. Červenou kartu dostali v 16. kole Lukáš Hartig z Bohemians 1905 a plzeňský Jakub Navrátil, kteří zvýšili počet vyloučených hráčů v sezoně na osmnáct.

06.11.201010:42

Komňacký se bojí Pekhartova odchodu

František Komňacký po utkání na Slavii pochválil výkon Tomáše Pekharta, zároveň ale vyjádřil obavu, zda ho klub dokáže udržet. "Poslední zápasy jsou z jeho strany takové, chodí do soubojů s větším důrazem a víc si věří, jak mu to tam padá. Mám trošku obavu, jestli ho v klubu na jaře udržíme. Jeho výkony určitě nenechávají v klidu zájemce," uvedl kouč.

01.10.200913:49

Pekhart na MS v Egyptě dohrál

Obnovené zranění zánártní kůstky znemožní fotbalistovi Tomáši Pekhartovi pokračovat na mistrovství světa hráčů do 20 let v Egyptě. Útočník české reprezentace odkulhal z trávníku při středečním bezbrankovém utkání s Brazílií po 28 minutách a dnešní dopolední vyšetření v Port Saídu potvrdilo, že si znovu citlivé místo poranil, byť ne v takovém rozsahu jako v létě.

30.09.200919:16

Dvacítka přišla o Pekharta

Tomáš Pekhart nedohrál dnešní zápas na MS hráčů do 20 let proti Brazílii, český útočník si v prvním poločase přivodil zranění a turnaj pro něho pravděpodobně skončil.