Česko "21"63243100200
Česko "20"93431100100
Reprezentační kariéra hráče

Češi v zahraničí: Schick byl mužem zápasu, Vydra rozhodl, Vaněček protáhl sérii

Reprezentační útočník Patrik Schick pomohl gólem k vítězství Lipska nad Brémami 3:0, navrch dostal cenu pro nejlepšího hráče zápasu. Matěj Vydra zase rozhodl prvním gólem v této sezoně Premier League o vítězství Burnley na hřišti Southamptonu. Dařilo se i hráčům v menších ligách. Na remíze Rakówa Czestochowa s Legií Varšava měl v polské Ekstraklase nemalý podíl Petr Schwarz. David Vaněček další trefou zase protáhl svou střeleckou šňůru v Maďarsku.
17.02. | Aktuality | 87 komentářů

Útočník Pekhart bude hrát za lídra polské ligy Legii

Bývalý český reprezentant Tomáš Pekhart bude hrát za vedoucí celek polské ligy Legii Varšava. Třicetiletý útočník přestoupil ze španělského druholigového klubu Las Palmas, kde strávil půldruhého roku. V Legii podle klubového webu podepsal smlouvu do června 2022.
10.02. | Aktuality | 55 komentářů

Češi v zahraničí: Kadeřábkovi sebrali gól, Vaclík a Hladký vychytali čistá konta

Pavel Kadeřábek přispěl k vítězství Hoffenheimu na hřišti Werderu Brémy. Reprezentačního spoluhráče Jiřího Pavlenku v brance domácích dokonce překonal, gól ale nakonec ve statistikách zapsán nemá, protože byl označen za vlastní. Další čeští brankáři měli veselejší víkend. Tomáš Vaclík ze španělské Sevilly i Václav Hladký ze skotského St. Mirrenu vychytali čistá konta.
27.01. | Aktuality | 24 komentářů
Další hráči klubu
Soupiska klubu
09.11.2019 Pekhart se prosadil za Las Palmas
Český útočník Tomáš Pekhart proměnil v dresu Las Palmas už v 5. minutě pokutový kop v zápase proti Alcorconu. Trefil se popáté v tomto ligovém ročníku. Na vítězství to ale celku z Kanárských ostrovů nestačilo, duel skončil nerozhodně 1:1.
13.10.2019 Pekhart dvakrát skóroval za Las Palmas
Las Palmas vyhrálo nad Deportivem La Coruña, na čemž se dvěma góly podílel Tomáš Pekhart. Bývalý český reprezentant v posledních čtyřech utkáních LaLigy2 vstřelil stejný počet branek.
27.09.2019 Pekhart dal vítěznou branku Las Palmas
Las Palmas vyhrálo nad Albacete 3:2 a vítěznou trefu si na své konto připsal Tomáš Pekhart. Český útočník v 68. minutě zvyšoval už na 3:0, hosté v závěru dvakrát jen snížili.
07.09.2019 Pekhart nastoupil poprvé v sezoně
Tomáš Pekhart odehrál první minuty v nové sezoně. Český útočník patří druholigovému španělskému Las Palmas a dnes nastoupil na posledních pět minut kanárského derby s Tenerife, duel skončil bezbrankovou remízou.
24.11.2018 Pekhart se poprvé trefil za Las Palmas
Tomáš Pekhart dal dnes první branku v dresu Las Palmas, moc velkou radost z ní ale neměl - český útočník ve druhé španělské lize jen mírnil porážku na půdě Cádizu, který vyhrál 4:1.
20.08.2018 Pekhart debutoval v dresu Las Palmas
Tomáš Pekhart za sebou má první soutěžní start v dresu Las Palmas. Český útočník nastoupil na závěrečné minuty včerejšího souboje s celkem Reus a byl tak u výhry svého nového zaměstnavatele 2:0.
14.08.2018 Pekhart bude hrát za Las Palmas
Tomáš Pekhart ukončil své angažmá v izraelském celku Hapoel Beer-Sheva. Český útočník si zahraje druhou španělskou ligu, zdarma ho získalo Las Palmas. (transfermarkt.de)
21.05.2018 Pekhart zapsal další gól za Beer-Shevu
Hapoel Beer-Sheva ve 36. kole izraelské ligy zdolal Maccabi Netanya vysoko 6:1, na čemž se jedním zásahem podílel i Tomáš Pekhart. Rodák ze Sušice úřadujícímu izraelskému mistrovi letos pomohl deseti přesnými zásahy.
10.03.2018 Pekhart se trefil, jeho tým vyhrál
Český útočník Tomáš Pekhart ve službách Hapoelu Beer Sheva gólově přispěl k výhře 2:0 nad celkem Bnei Sakhnin, když v 59. minutě přidal druhý pojišťující gól. Beer Sheva díky vítězství zůstane v čele izraelské ligy.
03.12.2017 Beer Ševa i díky Pekhartovi vyhrála
Fotbalisté Hapoelu Beer Ševa, kteří se utkají v závěrečném kole skupiny Evropské ligy s Plzní, porazili v izraelské nejvyšší soutěži i díky jedné trefě střídajícího útočníka Tomáše Pekharta Kirjat Šmona 3:1. Posunuli se tak na první místo tabulky o tři body před Beitar Jeruzalém, dorovnat se jim však může Hapoel Haifa po pondělním městském derby s Maccabi.

Beer Ševa vedla po poločase 2:1, když se prosadili Michael Ohana a Miguel Vítor a k jedinému gólu Šmoně dopomohl vlastní brankou obránce Oren Bitton. Na konečných 3:1 upravil v druhé půli po pěti minutách na hřišti střídající Pekhart.

Beer Ševa hrála v sestavě Goreš - B. Bitton, Vítor, Taha, O. Bitton - Einbinder (85. Brown), Ogu, Ohana (62. Radi), Melikson - Nwakaeme, Sahar (74. Pekhart). (ČTK)