Česko "21"63243100200
Česko "17"53302000100
Reprezentační kariéra hráče

Češi v zahraničí: Škoda načal druhou stovku. Gebre a Kadeřábek asistovali

Asistence v německé lize si připsali Pavel Kadeřábek i Theo Gebre Selassie. Zejména v případě jeho Werderu Brémy šlo o víkendu o důležité vítězství v boji o záchranu. Další gól v Turecku si připsal Milan Škoda v Turecku a skóroval i Petr Schwarz v Polsku za Raków.
30.06. | Aktuality | 11 komentářů

Češi v zahraničí: Škoda v klubu kanonýrů, Vaněček se trefil dvakrát

Milan Škoda vstoupil gólem z penalty za Rizespor do Klubu ligových kanonýrů. Šlo o jeho 100. branku v kariéře. V turecké lize se střelecky prosadil také obránce Filip Novák za Tranbzonspor. David Vaněček se dvakrát trefil v maďarské lize za Puskás Akademii. Na Slovensku se blýskl za Pohronie obránce Petr Pavlík.
22.06. | Aktuality | 34 komentářů

Češi v zahraničí: Škoda zlomil Muslerovi nohu, pak gólem porazil Galatasaray

Bývalý útočník Slavie Milan Škoda se trefil v turecké lize a pomohl svému Rizesporu porazit Galatasaray Istanbul, ovšem také nešťastně zranil uruguayského brankáře Fernanda Musleru. V Polsku se trefil kapitán Rakówa Czestochowa Tomáš Petrášek.
15.06. | Aktuality | 62 komentářů
Další hráči klubu
Soupiska klubu
11.07. Pekhart pomohl Legii Varšava k titulu
Tomáš Pekhart získal s Legií Varšava polský titul. Český útočník vstřelil úvodní branku utkání 5. kola ligové nadstavby, ve kterém Legia doma porazila Cracovii Krakov 2:0 a má jistotu prvního místa. Pekhart se trefil poprvé od 7. června a celkově popáté v ročníku po zimním příchodu ze španělského druholigového Las Palmas. V zápase, který byl po poločase na několik minut přerušen kvůli výtržnostem fanoušků, měl Pekhart další šanci na skórování těsně před koncem. Jeho střelu však soupeř před brankovou čárou zblokoval. Varšavský tým má jistotu titulu, který získalo mužstvo z hlavního města po roční odmlce, dvě kola před koncem nadstavby. Ligu vyhrála Legia počtrnácté, čímž se vyrovnala nejúspěšnějším polským celkům Ruchu Chorzów a Górniku Zabrze. (ČTK)
21.06. Pekhart asistencí pomohl k výhře Legie
Legia Varšava si doma poradila se Śląskem Wrocław, na čemž se asistencí u druhého gólu podílel Tomáš Pekhart. Bývalý český reprezentant ve svém novém působišti nastoupil do osmi ligových duelů, ve kterých zaznamenal čtyři branky a dvě asistence.
07.06. Pekhart dvěma góly pomohl Legii
Legia Varšava zvítězila na půdě Wisły Kraków, na čemž se dvěma góly podílel Tomáš Pekhart. Bývalý český reprezentant ve svém novém působišti odehrál pět zápasů s bilancí čtyř branek.
30.05. Pekhart rozhodl o výhře Legie
Legia Varšava po obnovení polské ligy vyhrála na půdě Lechu Poznaň, což gólem zařídil Tomáš Pekhart. Pro bývalého českého reprezentanta se jednalo o druhý gól po příchodu do Varšavy.
22.02. Pekhart se trefil za Legii
První gól v barvách Legie Varšava si připsal v zápase s Jagiellonií Bialystok český útočník Tomáš Pekhart. V 90. minutě upravil na konečných 4:0. Pekhart hrál od 72. minuty. Za hosty nastoupili oba čeští záložníci Tomáš Přikryl a Martin Pospíšil.
09.11.2019 Pekhart se prosadil za Las Palmas
Český útočník Tomáš Pekhart proměnil v dresu Las Palmas už v 5. minutě pokutový kop v zápase proti Alcorconu. Trefil se popáté v tomto ligovém ročníku. Na vítězství to ale celku z Kanárských ostrovů nestačilo, duel skončil nerozhodně 1:1.
13.10.2019 Pekhart dvakrát skóroval za Las Palmas
Las Palmas vyhrálo nad Deportivem La Coruña, na čemž se dvěma góly podílel Tomáš Pekhart. Bývalý český reprezentant v posledních čtyřech utkáních LaLigy2 vstřelil stejný počet branek.
27.09.2019 Pekhart dal vítěznou branku Las Palmas
Las Palmas vyhrálo nad Albacete 3:2 a vítěznou trefu si na své konto připsal Tomáš Pekhart. Český útočník v 68. minutě zvyšoval už na 3:0, hosté v závěru dvakrát jen snížili.
07.09.2019 Pekhart nastoupil poprvé v sezoně
Tomáš Pekhart odehrál první minuty v nové sezoně. Český útočník patří druholigovému španělskému Las Palmas a dnes nastoupil na posledních pět minut kanárského derby s Tenerife, duel skončil bezbrankovou remízou.
24.11.2018 Pekhart se poprvé trefil za Las Palmas
Tomáš Pekhart dal dnes první branku v dresu Las Palmas, moc velkou radost z ní ale neměl - český útočník ve druhé španělské lize jen mírnil porážku na půdě Cádizu, který vyhrál 4:1.