29.08.202022:03

Pekhartův gól na body nestačil

Jagiellonia dnes vyhrála 2:1 na půdě Legie Varšava a domácím na body nestačila ani branka Tomáše Pekharta, český útočník dal výsledku v 60. minutě konečnou podobu. Na straně vítězů byli vidět Tomáš Přikryl a Martin Pospíšil, oba si připsali po jedné asistenci.

22.08.202022:48

Legii Varšava zařídil výhru Pekhart

Tomáš Pekhart v prvním kole nového ročníku polské ligy dvěma góly zajistil vítězství Legie Varšava. Úřadující šampion Ekstraklasy vykročil za obhajobou vítězstvím 2:1 na půdě Rakówa.

11.07.202019:33

Pekhart pomohl Legii Varšava k titulu

Tomáš Pekhart získal s Legií Varšava polský titul. Český útočník vstřelil úvodní branku utkání 5. kola ligové nadstavby, ve kterém Legia doma porazila Cracovii Krakov 2:0 a má jistotu prvního místa. Pekhart se trefil poprvé od 7. června a celkově popáté v ročníku po zimním příchodu ze španělského druholigového Las Palmas. V zápase, který byl po poločase na několik minut přerušen kvůli výtržnostem fanoušků, měl Pekhart další šanci na skórování těsně před koncem. Jeho střelu však soupeř před brankovou čárou zblokoval. Varšavský tým má jistotu titulu, který získalo mužstvo z hlavního města po roční odmlce, dvě kola před koncem nadstavby. Ligu vyhrála Legia počtrnácté, čímž se vyrovnala nejúspěšnějším polským celkům Ruchu Chorzów a Górniku Zabrze.

ČTK
21.06.202019:40

Pekhart asistencí pomohl k výhře Legie

Legia Varšava si doma poradila se Śląskem Wrocław, na čemž se asistencí u druhého gólu podílel Tomáš Pekhart. Bývalý český reprezentant ve svém novém působišti nastoupil do osmi ligových duelů, ve kterých zaznamenal čtyři branky a dvě asistence.

07.06.202020:41

Pekhart dvěma góly pomohl Legii

Legia Varšava zvítězila na půdě Wisły Kraków, na čemž se dvěma góly podílel Tomáš Pekhart. Bývalý český reprezentant ve svém novém působišti odehrál pět zápasů s bilancí čtyř branek.

30.05.202021:53

Pekhart rozhodl o výhře Legie

Legia Varšava po obnovení polské ligy vyhrála na půdě Lechu Poznaň, což gólem zařídil Tomáš Pekhart. Pro bývalého českého reprezentanta se jednalo o druhý gól po příchodu do Varšavy.

22.02.202019:40

Pekhart se trefil za Legii

První gól v barvách Legie Varšava si připsal v zápase s Jagiellonií Bialystok český útočník Tomáš Pekhart. V 90. minutě upravil na konečných 4:0. Pekhart hrál od 72. minuty. Za hosty nastoupili oba čeští záložníci Tomáš Přikryl a Martin Pospíšil.

09.11.201921:57

Pekhart se prosadil za Las Palmas

Český útočník Tomáš Pekhart proměnil v dresu Las Palmas už v 5. minutě pokutový kop v zápase proti Alcorconu. Trefil se popáté v tomto ligovém ročníku. Na vítězství to ale celku z Kanárských ostrovů nestačilo, duel skončil nerozhodně 1:1.

13.10.201923:07

Pekhart dvakrát skóroval za Las Palmas

Las Palmas vyhrálo nad Deportivem La Coruña, na čemž se dvěma góly podílel Tomáš Pekhart. Bývalý český reprezentant v posledních čtyřech utkáních LaLigy2 vstřelil stejný počet branek.

27.09.201922:59

Pekhart dal vítěznou branku Las Palmas

Las Palmas vyhrálo nad Albacete 3:2 a vítěznou trefu si na své konto připsal Tomáš Pekhart. Český útočník v 68. minutě zvyšoval už na 3:0, hosté v závěru dvakrát jen snížili.

07.09.201923:19

Pekhart nastoupil poprvé v sezoně

Tomáš Pekhart odehrál první minuty v nové sezoně. Český útočník patří druholigovému španělskému Las Palmas a dnes nastoupil na posledních pět minut kanárského derby s Tenerife, duel skončil bezbrankovou remízou.

24.11.201822:30

Pekhart se poprvé trefil za Las Palmas

Tomáš Pekhart dal dnes první branku v dresu Las Palmas, moc velkou radost z ní ale neměl - český útočník ve druhé španělské lize jen mírnil porážku na půdě Cádizu, který vyhrál 4:1.

20.08.201808:49

Pekhart debutoval v dresu Las Palmas

Tomáš Pekhart za sebou má první soutěžní start v dresu Las Palmas. Český útočník nastoupil na závěrečné minuty včerejšího souboje s celkem Reus a byl tak u výhry svého nového zaměstnavatele 2:0.

14.08.201808:33

Pekhart bude hrát za Las Palmas

Tomáš Pekhart ukončil své angažmá v izraelském celku Hapoel Beer-Sheva. Český útočník si zahraje druhou španělskou ligu, zdarma ho získalo Las Palmas.

transfermarkt.de
21.05.201822:15

Pekhart zapsal další gól za Beer-Shevu

Hapoel Beer-Sheva ve 36. kole izraelské ligy zdolal Maccabi Netanya vysoko 6:1, na čemž se jedním zásahem podílel i Tomáš Pekhart. Rodák ze Sušice úřadujícímu izraelskému mistrovi letos pomohl deseti přesnými zásahy.

10.03.201821:56

Pekhart se trefil, jeho tým vyhrál

Český útočník Tomáš Pekhart ve službách Hapoelu Beer Sheva gólově přispěl k výhře 2:0 nad celkem Bnei Sakhnin, když v 59. minutě přidal druhý pojišťující gól. Beer Sheva díky vítězství zůstane v čele izraelské ligy.

03.12.201721:46

Beer Ševa i díky Pekhartovi vyhrála

Fotbalisté Hapoelu Beer Ševa, kteří se utkají v závěrečném kole skupiny Evropské ligy s Plzní, porazili v izraelské nejvyšší soutěži i díky jedné trefě střídajícího útočníka Tomáše Pekharta Kirjat Šmona 3:1. Posunuli se tak na první místo tabulky o tři body před Beitar Jeruzalém, dorovnat se jim však může Hapoel Haifa po pondělním městském derby s Maccabi.

Beer Ševa vedla po poločase 2:1, když se prosadili Michael Ohana a Miguel Vítor a k jedinému gólu Šmoně dopomohl vlastní brankou obránce Oren Bitton. Na konečných 3:1 upravil v druhé půli po pěti minutách na hřišti střídající Pekhart.

Beer Ševa hrála v sestavě Goreš - B. Bitton, Vítor, Taha, O. Bitton - Einbinder (85. Brown), Ogu, Ohana (62. Radi), Melikson - Nwakaeme, Sahar (74. Pekhart).

ČTK
14.09.201721:31

Pekhart neproměnil pokutový kop

Hapoel Beer-Sheva uprostřed prvního dějství vede nad Luganem, rozdíl mohl být však klidně vyšší. Tomáš Pekhart však v 11. minutě neproměnil pokutový kop a odmítl tím zvýšit na rozdíl dvou gólů.

25.06.201711:18

Pekhart kontaktován Izraelci

Český forvard Tomáš Pekhart by se z řeckých Athén mohl posunout dále na východ. Izraelská média ho brzy očekávají v zemi, kde má jednat o přestupu do Hapoelu Beer-Ševa či Maccabi Haifa.

one.co.il
09.04.201720:16

AEK Atény pomohl dvěma góly Pekhart

Český útočník Tomáš Pekhart si nadále drží v Řecku střeleckou formu a dvěma góly pomohl aténskému AEK k výhře 5:0 nad Kerkyrou. Na kontě má v této sezoně už devět ligových branek, další tři přidal v Řeckém poháru. Pekhart nastoupil v základní sestavě a ve 39. minutě zvýšil na 2:0. Navázal tak po týdnu na svoji trefu proti Panathinaikosu. V 70. minutě ještě završil skóre zápasu. Pekhart prožívá gólově druhou nejlepší sezonu v kariéře. Jen v ročníku 2010/11 ještě v dresu Jablonce a Sparty nastřílel 18 ligových branek. Navíc se dotáhl na šesté místo v tabulce střelců řecké ligy.