15.04.202408:54

Ostrák byl u výhry St. Louis

Tomáš Ostrák znovu nechyběl v základní sestavě St. Louis City a měl svůj podíl na výhře 1:0 nad Austinem. Český záložník odehrál 84. minut, hned v úvodu inkasoval žlutou kartu.

17.03.202412:06

Ostrák pomohl k remíze St. Louis City

St. Louis City v nočním utkání zámořské MLS remizovalo 3:3 na půdě Los Angeles Galaxy, kde za hosty skóroval Tomáš Ostrák. Pro bývalého českého mládežnického reprezentanta to byla premiérová branka v novém ročníku zámořské soutěže.

21.08.202313:26

Ostrák dal v MLS třetí gól

Český fotbalista Tomáš Ostrák v nedělním utkání zámořské ligy MLS skóroval a třetím gólem v sezoně pomohl k vysokému vítězství St. Louis 6:3 nad Austinem. Bývalý reprezentant do 21 let se v 88. minutě uvolnil v pokutovém území, přehodil brankáře a vstřelil pátý gól domácího mužstva. Nováček soutěže vede tabulku Západní konference o sedm bodů před obhájci titulu z FC Los Angeles. Třiadvacetiletý ofenzivní univerzál Ostrák zamířil do St. Louis vloni v létě po vypršení smlouvy v bundesligovém Kolíně nad Rýnem.

ČTK
04.06.202309:16

Ostrák skóroval podruhé v sezoně

Tomáš Ostrák si na své konto připsal druhou branku v letošní sezoně MLS. Jeho St. Louis City doma porazilo Houston Dynamo 3:0, český záložník nastoupil v základní sestavě a v 51. minutě přidal druhou trefu svého týmu.

19.03.202309:26

Ostrák poprvé skóroval v MLS

Tomáš Ostrák si na své konto připsal psaní branku v zámořské MLS. Český záložník hraje za St. Louis City a v noci jako střídající hráč přispěl k výhře nad San Jose Earthquakes, v 68. minutě dal výsledku konečnou podobu.

01.03.202215:55

Ostrák od léta posilou St. Louis City

St. Louis City SC oznámil příchod Tomáše Ostráka z 1. FC Köln. Český reprezentant do 21 let se k nováčkovi příštího ročníku MLS přesune po sezoně.

transfermarkt.de
28.02.202209:58

Ostrák má namířeno do St. Louis

Tomáš Ostrák dost možná ukončí snahu prosadit se do sestavy 1. FC Köln. Český záložník má smlouvu jen do konce sezony, nastupuje sporadicky a ve hře je jeho stěhování do USA, o příchodu úspěšně jedná St. Louis, které bude za rok nováčkem v MLS.

28.08.202117:27

Ostrák připravil vítězný gól

Tomáš Ostrák se dnes dočkal své premiéry v německé Bundeslize, a přestože byl střídán až v 88. minutě, stihl se podepsat pod důležitý gól. Právě jeho skvělá práce vedla ke druhé brance Kölnu z dílny Lemperleho, která se záhy po snížení soupeře ukázala být tou rozhodující.

07.08.202011:28

Karviná na hostování získala Ostráka

Tomáš Ostrák zamířil na další hostování. Český mládežnický reprezentant bude tentokrát z Kölnu zapůjčený do Karviné, kde má strávit nadcházející ročník.

06.10.201917:50

Ostrák poprvé v Rakousku zavěsil

Devatenáctiletý Tomáš Ostrák si otevřel svůj střelecký účet na hostování v rakouské Bundeslize, když dnes skóroval proti LASK Linz. Kmenový hráč německého Kölnu takhle úspěšně buduje na své předešlé jedné asistenci. Jeho Hartberg ovšem nakonec prohrál 1:2.