04.05.202414:52

Koubek poprvé v bráně

Tomáše Koubka čeká po dlouhé době opět ligový start za Augsburg, někdejší brankářská jednička Sparty či Liberce se proti Borussii Dortmund v této sezoně podívá do ligového základu vůbec poprvé - jeho týmu přitom půjde o hodně, ve zbývajících třech kolech pořád bojuje o možnost účasti v Konferenční lize.

cefoza.cz
06.05.202322:15

Koubek vychytal čisté konto

Augsburg v dnešním zápase porazil Union Berlín (1:0), k čemuž prvním čistým kontem v sezoně pomohl Tomáš Koubek. Třicetiletý český brankář v letošní sezoně nastoupil do devíti soutěžních utkání, předtím dva roky proseděl na lavičce.

15.04.202316:12

Koubek nastoupil v základní sestavě

Tomáš Koubek dnes nastoupil ke svému šestému soutěžnímu utkání v letošní sezoně. Českému brankáři do sestavy Augsburgu opět pomohlo zranění konkurenta, Rafał Gikiewicz má potíže s ramenem.

08.10.202215:29

Koubek v základní sestavě Augsburgu

Rafał Gikiewicz je zraněný a mezi tyče Augsburgu pro dnešní zápas s Wolfsburgem místo něho nastoupil Tomáš Koubek. Český brankář naposledy chytal 27. června 2020.

27.04.202020:53

Augsburg by mohl opustit Koubek

Tomáš Koubek by si mohl hledat nové angažmá. Český brankář po příchodu do Augsburgu nepřesvědčil a vedení bundesligového klubu proto zvažuje příchod nové gólmanské jedničky, což by s největší pravděpodobností znamenalo odchod bývalého gólmana Stade Rennes, Sparty nebo Hradce Králové.

kicker.de
21.02.202020:29

Koubek zůstává v brance Augsburgu

Augsburg se bude mezi třemi tyčemi i nadále spoléhat na Tomáše Koubka. Český reprezentant se po několika chybách stal obětí kritiky, trenér Martin Schmidt mu ale nadále důvěřuje. "Je to jeden z hráčů, na kterých stavíme," řekl Schmidt před nedělním utkáním na půdě Leverkusenu.

transfermarkt.de
11.02.202014:43

Koubek musí bojovat o pozici jedničky

Augsburg se až na jednu výjimku ve všech ligových zápasech spoléhal na brankáře Tomáše Koubka, to by však nadále nemuselo platit. Náhradník Andreas Luthe spolehlivým výkonem pomohl k výhře nad Brémami, načež se nechal slyšet, že by chtěl zabojovat o místo jedničky. Kouč Martin Schmidt se potom nechal slyšet, že oba gólmani jsou na podobné úrovni a o místo mezi tyčemi se poperou.

kicker.de
07.02.202022:40

Koubek po nemoci inkasoval pět branek

Český reprezentant Tomáš Koubek se vrátil po nemoci do branky Augsburgu, který v německé fotbalové lize utrpěl debakl 0:5 na hřišti Frankfurtu. Po dvou gólech dali Timothy Chandler a Filip Kostič, který zpečetil vysokou výhru domácích trefami v 89. a 90. minutě.

ČTK
09.11.201916:18

Koubek zneškodnil pokutový kop

Tomáši Koubkovi se nepovedl úvod angažmá v Augsburgu a o to více mu může pomoci dnešní duel v Paderbornu. Jeho zaměstnavatel vede 1:0 a český brankář hned v úvodu zneškodnil pokutový kop, nepřišel si na něj Klaus Gjasula.

06.10.201914:18

Koubek se hrubkou podepsal pod gól

Český brankář Augsburgu Tomáš Koubek se obrovskou chybou podepsal pod branku v utkání s Mönchengladbachem. Nejprve minul malou domů, a přestože se ještě dokázal postavit na nohy, napravit už zaváhání nedokázal. Alassane Plea měl už snadnou úlohu. Hosté z Augsburgu vůbec na půdě Borussie prožili tragický první poločas. Po Koubkově minele prohrávali po prvním dějství už 0:4.

01.07.201909:47

Porto chystá další nabídku za Koubka

Tomáš Koubek je stále objektem zájmu FC Porto a to chystá druhou nabídku. Portugalský celek za českého brankáře neúspěšně nabídl pět milionů eur a nyní se chystá přihodit dva až tři miliony, francouzské Rennes by rádo vyinkasovalo deset milionů.

abola.pt
24.06.201920:27

Koubkův přestup do Porta je hodně blízko

Tomáš Koubek je na odchodu z Rennes a už brzy by měl přestoupit do FC Porto. Portugalský klub nabídl sedm milionů eur, francouzská strana je ochotna českého brankáře uvolnit ve chvíli, kdy se jí povede koupit náhradu.

getfootballnewsfrance.com
22.06.201917:10

Portu už jednalo o Koubkovi

Tomáš Koubek se dostal do hledáčku FC Porto a portugalský klub s francouzským Rennes už jednal o podmínkách případného přestupu českého brankáře. Porto dost možná přijde o jedničku mezi tyčemi, po nedávném infarktu zvažuje konec kariéry Iker Casillas.

abola.pt
08.03.201914:50

Koubek nechá vydražit Čechův dres

Brankář Tomáš Koubek z francouzského Rennes získal ve včerejším utkání Evropské ligy proti Arsenalu cennou památku na velké vítězství svého klubu, který londýnského giganta porazil 3:1. Dres gólmana soupeře Petra Čecha si ale Koubek nenechá a podepsaný ho věnuje do aukce na charitativním turnaji Sport Hradec Cup. Výtěžek z dražby je věnován na pomoc hendikepovaným dětem a jejich rodinám.

17.02.201919:38

Koubek obdržel dva góly v Remeši

Po dvou čistých kontech obdržel brankář Tomáš Koubek ve francouzské lize na hřišti Remeše dva góly a Rennes prohrálo 0:2.

ČTK
10.02.201920:06

Koubek udržel čisté konto v Rennes

Stade Rennes v brance s českým gólmanem Tomášem Koubkem zvítězilo ve francouzské lize na domácím hřišti nad St. Etienne 3:0. Koubek chytil všechny tři střely a připsal si v lize druhé čisté konto za sebou. V ročníku vychytal nulu už pošesté.

ČTK
13.01.201917:23

Koubek vychytal čisté konto za Rennes

Stade Rennes v brance s Tomášem Koubkem zvítězilo ve 20. kole francouzské ligy na hřišti Nantes 1:0. Český gólman vychytal čtvrtou nulu v soutěži.

ČTK
06.01.201918:13

Koubek vychytal Rennes postup v poháru

Brankář Tomáš Koubek vychytal Stade Rennes v dramatickém penaltovém rozstřelu postup ve Francouzském poháru. Jeho tým vyřadil druholigový Brest, přestože v závěru prvního poločasu prohrával už 0:2 a v sérii pokutových kopů byl na pokraji porážky. Koubek pak ale v penaltách, které se protáhly do sedmé série, zneškodnil dvě střely hostů a jeden z hráčů Brestu trefil tyč. Rennes, které je v nejvyšší soutěži na osmém místě, prošlo v poháru mezi nejlepších 32 mužstev.

ČTK
18.12.201811:57

Koubek prý má opustit Rennes

Podle Yahoo Sport FR má francouzské Rennes během lednového přestupního termínu opustit český brankář Tomáš Koubek. Z toho důvodu se klub zajímá o 26letého brankáře Arsenalu Emiliana Martíneze. Koubek byl na začátku sezony jedničkou klubu, ale zhruba od poloviny podzimu před ním začal dostávat přednost jeho konkurent Diallo.

28.10.201817:53

Koubek po měsíci chytal za Rennes

Český reprezentant Tomáš Koubek se po měsíci vrátil do branky Rennes, když v poločase vystřídal svého konkurenta Abdoulaye Dialla. Porážku 0:2 s Remeší ve francouzské lize však neodvrátil a jednou inkasoval. Rennes vyhrálo jediné z posledních sedmi ligových utkání a v tabulce je třinácté. Koubek přišel o post jedničky na konci září po prohře s Amiens a od té doby byl na lavičce. Jako náhradník začal i dnes, ale Diallo se v první půli dopustil velké chyby při rozehrávce a navíc měl zdravotní potíže. Do druhého poločasu tak vyběhl český brankář.