29.12.201319:56

Borek přispěl k vítězství Konyasporu

Konyaspor dnes porazil Eskişehirspor vysoko 4:1 a svým dílem k tomu přispěl i Tomáš Borek. Český záložník v 31. minutě otevřel skóre zápasu a dal svůj třetí gól v sezóně.

08.12.201315:26

Borkův gól Konyasporu na body nestačil

Český záložník Tomáš Borek vstřelil v turecké lize svoji druhou branku v dresu Konyasporu, jeho tým ale prohrál v utkání 14. kola na hřišti Akhisaru 1:2. Mezi dosavadními sousedy v tabulce je nyní tříbodový rozdíl, Konyasporu patří v neúplné tabulce dvanácté místo. Borek otevřel skóre ve 20. minutě, soupeř ale ve druhém poločase dokázal výsledek otočit.

ČTK
26.08.201200:36

Borek: Nevím, co máme v hlavách

Místo toho, aby slavil gól proti svému bývalému týmu, řešil záložník pražské Dukly Tomáš Borek po zápase v Příbrami, proč jeho celek letos nedotáhl do vítězného konce ani čtvrté dobře rozehrané utkání. Borkův gól fotbalistům Dukly k výhře opět nepomohl, Pražané si odvezli remízu 1:1. To je podle někdejší příbramské opory ztráta. "Po každém zápase se bavíme o tom, proč po vedoucí brance přestáváme hrát a zbytečně zalézáme. Soupeřům přenecháme prostor a oni nás trestají. V Příbrami to bylo to samé. Druhá půle byla špatná. Nevím, co máme v hlavách," litoval Borek.

09.07.201218:09

Dukla Praha získala záložníka Borka

Fotbalisty Dukly Praha posílil záložník Tomáš Borek. Šestadvacetiletý plzeňský odchovanec naposledy v minulé sezoně hostoval v Bohemians 1905. "Jsem velmi rád, že mě Dukla oslovila a měla o mě zájem. Také si cením toho, že se povedl tento přestup dotáhnout do konce a doufám, že to klubu vrátím předvedeným výkonem na hřišti," uvedl Borek na oficiálním webu klubu. Zkušený středopolař, který v přípravě za Duklu nastupoval na pozici stopera, hrál vedle Plzně a Bohemians 1905 také za Příbram a Brno. Celkem v první lize odehrál 136 utkání a vstřelil sedm branek.

25.09.201121:59

Borek měl radost z gólu

Dlouhých 45 utkání musel Tomáš Borek čekat, než se znovu bude moci radovat z gólu. Povedlo se mu to až dnes, kdy pomohl Bohemians 1905 v 8. kole první ligy k remíze 1:1 s Libercem. Střelecké sebevědomí prý získal dvěma brankami na předzápasovém tréninku. "Mám velkou radost, že ten gól konečně přišel. Čekal jsem na něj dva roky," řekl Borek po utkání novinářům. "Už včera na tréninku jsem dal dva góly, tak mi trenér říkal, ať to zopakuju při zápase. A povedlo se."

07.01.201116:20

Brno zkouší příbramského Borka

Fotbalisté Zbrojovky Brno budou v jednom ze dvou sobotních utkání Tipsport ligy zkoušet Tomáše Borka z Příbrami. Čtyřiadvacetiletý záložník má na kontě už 96 ligových startů v Plzni a Příbrami, zaznamenal v nich šest branek. Vedle něj je od začátku týdne v Brně na zkoušce dalších deset fotbalistů, kteří nastoupí v sobotu k zápasu se Sigmou Olomouc, nebo odpoledne s Dubnicí.