Celé jméno:Tim Borowski
Národnost: Německo
Datum narození:02.05.1980
Výška:193 cmVáha:84 kg
Pozice:záložník
Klub:ukončil kariéru
Statistiky v reprezentaci
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK
Německo123940000200
Reprezentační kariéra hráče
 

Bývalý německý reprezentant Borowski ukončil kariéru

Tim Borowski s definitivní platností pověsil kopačky na hřebík. Někdejší reprezentační záložník, který vyjma jedné sezóny strávil celou kariéru ve Werderu Brémy, byl poslední roky sužován zdravotními problémy a dnes oznámil své rozhodnutí s kariérou skončit...  
19.09.2012 | Aktuality | 29 komentářů
 

Borowski stále není fit, začíná myslet na konec kariéry

Zdravotní problémy v poslední době hodně limitují Tima Borowskiho. Zkušený německý záložník patří Werderu Brémy a loni hodně dlouho sledoval trápení svých spoluhráčů. Ještě horší je to v aktuálním ligovém ročníku...  
02.12.2011 | Aktuality | 17 komentářů
 

Borowski se po roce v Bayernu vrací do Werderu

Jenom dvanáct měsíců trvalo angažmá Tima Borowského v Bayernu Mnichov. Německý záložník si v Bavorsku nevybojoval jisté místo v základní sestavě a vrací se do důvěrně známéno prostředí - znovu totiž oblékne dres Werderu Brémy...  
22.07.2009 | Aktuality | 23 komentářů
14.07.2012 Borowski jedná o funkci ve vedení
Tim Borowski je po vypršení smlouvy ve Werderu volným hráčem a vzhledem k jeho dlouhodobým zdravotním problémům je hodně nejistý další průběh jeho aktivní kariéry. Zkušený záložník se tak připravuje na vše a v Brémách už jedná i o funkci ve vedení klubu. "Jsme v pokročilém stádiu jednání, naše představy se shodují. Konečné rozhodnutí jsem ale ještě neudělal. Mám několik možností, jasno chci mít do konce léta," sdělil 32letý někdejší německý reprezentant.
27.04.2012 Borowski odejde z Werderu
Tim Borowski se po dlouhodobých zdravotních problémech znovu zapojil do tréninku, ve Werderu Brémy si ale už nezahraje. Zkušenému německému záložníkovi po sezoně končí smlouva a obě strany se dohodly na tom, že novou nepodepíší.
25.04.2012 Borowski začal trénovat
Tim Borowski se poprvé od září loňského roku zapojil do tréninku se spoluhráči z Werderu. Zkušený záložník dlouhodobě laboroval s poraněným kotníkem, letos nezasáhl do žádného zápasu a dokonce zvažoval konec kariéry.
02.12.2011 Borowski zvažuje konec kariéry
Tim Borowski se již dlouhou dobu trápí na marodce, a pokud by to takto mělo pokračovat i nadále, pověsil by kopačky na hřebík. "Pokusím se vrátit. Pokud by se to ale nezdařilo a nemohl bych už dosáhnout úrovně, na níž jsem byl před zraněním, tak ukončím kariéru," prohlásil jednatřicetiletý záložník Werderu Brémy.
09.09.2011 Borowski znovu mimo hru
Tim Borowski si ještě počká na svůj návrat na hřiště. Záložník Werderu se po problémech s kotníkem před dvěma týdny zapojil do tréninku, nyní se mu ale problematické místo ozvalo znovu a nenastoupí k duelu s Hamburkem.
26.08.2011 Borowski znovu trénuje
Tim Borowski se už brzy vrátí na hřiště, záložník Werderu doléčil poraněný kotník a znovu se zapojil do tréninku.
16.07.2011 Borowski má zdravotní problémy
Werder během přípravy trápí zranění a jedno si nyní přivodil také Tim Borowski. Zkušený záložník si při utkání v Chemnitzu (0:0) poranil kotník a několik dní bude nuceně odpočívat.
27.04.2011 Marin znovu trénuje
Marko Marin je fit po zranění kotníku a znovu se zapojil do tréninku se svými spoluhráči z Werderu. Hůře je na tom Tim Borowski, jehož zraněné koleno připraví o zbytek sezony, se zraněním hlavy pak mimo hru zůstává i útočník Denni Avdić.
26.04.2011 Borowski má problémy s kolenem
Werderu bude v závěru sezony chybět Tim Borowski, zkušený záložník si během dnešního tréninku poranil koleno.
20.04.2011 Borowski má zdravotní problémy
Tim Borowski si musí dát pauzu od fotbalu, záložník Werderu má problémy s chodidlem a dnes netrénoval.
Další expres zprávy