Štěpán Vachoušek Expres zprávy

26.05.201413:55

Vachouškovi hrozí roční pauza

Záložník Štěpán Vachoušek z Teplic si v nedělním ligovém utkání s Ostravou přetrhl Achillovu šlachu. Čtyřiatřicetiletý fotbalista se dnes podle internetových stránek severočeského klubu podrobí operaci. Vachoušek kvůli zranění střídal už po půlhodině zápasu, ve kterém Baník na Stínadlech remizoval 0:0 a zajistil si záchranu. Po zákroku mu hrozí až rok dlouhá přestávka.

ČTK
22.12.201011:15

Vachoušek se vrací do Teplic

Štěpán Vachošek se vrací z hostování ve Spartě Praha do Teplic. Severočeši na svém webu oznámili, že Sparta na zkušeného záložníka neuplatnila opci.

02.12.200910:23

V Teplicích se prodlužovaly smlouvy

Trenér Jiří Plíšek dnes podepsal s Teplicemi novou smlouvu až do sezony 2012/2013. Jeho původní kontrakt měl vypršet na konci tohoto soutěžního ročníku, ale s vedením klubu se dohodl na jeho prodloužení díky úspěšnému podzimu, po němž Teplice vedou ligu. Severočeský klub si zároveň pojistil služby několika klíčových hráčů: nové smlouvy mají záložníci Pavel Verbíř, Štěpán Vachoušek, Jakub Mareš a Admir Ljevakovič, útočník Tomáš Vondrášek a obránce Antonín Rosa.

23.05.200922:04

Vachoušek si stěžuje na sudího

Teplice prohráli se Slavií, z čehož byl velmi zklaman Štěpán Vachoušek. ""Měli jsme dost šancí, abychom gól dali, jenže to se nepodařilo. Myslím, že jsme měli kopat penaltu, byla evidentní. Stálo nás to minimálně bod," prohlásil 29letý záložník.