nenalezeny žádné záznamy
Další hráči klubu
Soupiska klubu
10.07. Cartagena si pojistila Castra
Rubén Castro vyřešil otázku další budoucnosti a podepsal novou jednoletou smlouvu s druholigovou španělskou Cartagenou. 40letý útočník loni nastřílel devatenáct soutěžních branek, zájem o něho měly Espanyol a Cádiz. (mundodeportivo.com)
30.06. Castra chtějí Espanyol a Cádiz
Rubén Castro nastřílel za Cartagenu v uplynulé sezoně ve druhé španělské lize devatenáct gólů a to přilákalo zájemce. Zvlášť, když mu končí smlouva a je volným hráčem. Své nabídky už prezentovaly Espanyol Barcelona a Cádiz, nicméně ve hře je prý i klub z Číny. (marca.com)
13.09.2020 Rubén Castro bude hrát za Cartagenu
Cartagena je nováčkem druhé španělské ligy a její vedení nyní ulovilo jednu hodně zkušenou posilu. Dres tohoto klubu oblékne Rubén Castro, někdejší útočník Betisu přichází jako volný hráč poté, co neprodloužil kontrakt s Las Palmas. (marca.com)
06.08.2020 Rubén Castro odmítl novou smlouvu
Rubén Castro je na odchodu z Las Palmas. Zkušený útočník letos ve 24 zápasech nastřílel 15 branek a druholigový španělský klub měl zájem o prodloužení končící spolupráce. Někdejší střelec Betisu také dostal nabídku, ta se mu ovšem nezamlouvala a rychle ji odmítl. (marca.com)
14.07.2020 Las Palmas chce udržet Rubéna Castra
Rubén Castro si možná ještě protáhne své angažmá v Las Palmas, vedení druholigového španělského klubu má zájem o prodloužení spolupráce. Zkušený útočník nedávno oslavil 39. narozeniny a stále nepatří do starého železa, letos dal ve 22 zápasech jedenáct branek. (marca.com)
22.06.2018 Rubén Castro má namířeno do Las Palmas
Rubén Castro znovu odejde z Betisu, zkušený útočník loni hostoval v čínském Guizhou Zhicheng a nyní přestoupí do Las Palmas. S ostrovním celkem se už dohodl na podmínkách smlouvy, Betis dostane jeden milion eur. (football-espana.net)
05.06.2018 Córdoba má zájem o Rubéna Castra
Rubén Castro se v zimě vrátil do Betisu, místo v základní sestavě si ovšem nevybojoval a v nové sezoně pravděpodobně ani nevybojuje. Zkušený útočník je na odchodu a jednou z možností je druhá španělská liga, zájem o něho má Córdoba. (marca.com)
15.02.2018 Rubén Castro zpět do čínské ligy?
V Betisu se obávají dalšího odchodu Rubéna Castra. Španělský útočník na podzim hostoval v čínském Guizhou Zhicheng a po návratu do Sevilly nemá místo v základní sestavě, jeho jméno je pak znovu spojováno s odchodem do Asie, kde kluby mohou nové hráče nakupovat do konce února. (football-espana.net)
02.01.2018 Castro se oficiálně vrátil do Betisu
Real Betis potvrdil návrat Rubéna Castra. Ten se do španělského klubu, kde dnes absolvoval první trénink, vrací z hostování v Guizhou Zhicheng. (lequipe.fr)
02.01.2018 Rúben Castro zpátky v tréninku
Nejlepší střelec historie Realu Betis Rúben Castro může pomalu začít pomýšlet na rozšiřování své sbírky 147 branek. Šestatřicetiletý forvard se po návratu z Číny opět zapojil do tréninku poté, co byl od listopadu z rozhodnutí Guizhou nucen paběrkovat. (football-espana.net)
Další expres zprávy