0
0

Články

Díl 2. Samba v podání tria "R": Ronaldo, Rivaldo, Ronaldinho

Psal se 30. červen 1999 a na trávník stadionu Antonia Arandy v Ciudad del Este vybíhá v 70. minutě utkání Copy América mezi Brazílií a Venezuelou supertalentovaný ofenzivní záložník Ronaldo de Assis Moreira, známější pod přezdívkou Ronaldinho. Trenér Vanderlei Luxemburgo tak činí střídání již za rozhodnutého stavu, Brazílie vedla 4:0 a o jejím vítězství nebylo pochyb.

Rivaldo pomohl Mogi Mirim k první výhře

Bývalý nejlepší hráč světa Rivaldo má za sebou úspěšný návrat k fotbalu. Třiačtyřicetiletý útočník poprvé nastoupil za druholigový celek Mogi Mirim, kde působí i jako předseda, na hřišti strávil 68 minut a nakonec z lavičky sledoval obrat na 2:1, který pro domácí znamenal první výhru v soutěži.

Rivaldo zpět na trávníky? Trénuje s týmem Mogi Mirim

Na brazilských ligových trávnících by se v dohledné době mohl znovu objevit Rivaldo. Již 43letý mistr světa v polovině března loňského roku pověsil kopačky na hřebík a od té doby se věnoval povinnostem prezidenta celku Mogi Mirim, s nímž nyní ale znovu začíná trénovat...