Raúl Jiménez (Wolverhampton Wanderers)

Celé jméno:Raúl Alonso Jiménez Rodríguez
Používané jméno:Raúl Jiménez
Národnost: Mexiko
Datum narození:05.05.1991
Výška:190 cmVáha:75 kg
Pozice:útočníkČíslo dresu:0
Klub:Wolverhampton Wanderers (ENG)
Aktuální statistiky v klubu Wolverhampton Wanderers (ENG)
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK 
žádné statistiky nejsou k dispozici
Kariéra hráče
Statistiky v reprezentaci
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK
Mexiko78467221700410
Mexiko "OH"5780000000
Reprezentační kariéra hráče
 

Wolves aktivovali opci a vykoupili Jiméneze z Benficy

Raúl Jiménez se stal natrvalo hráčem Wolverhamptonu Wanderers. Nováček Premier League vykoupil mexického útočníka za 38 milionů eur z Benficy a podepsal s ním kontrakt na čtyři roky...  
04.04. | Aktuality | 205 komentářů
 

Z útočníka Jiméneze se má stát nejdražší posila v historii Wolverhamptonu

Raúl Jiménez by chtěl i nadále hrát za Wolverhampton Wanderers a toto přání se mu pravděpodobně splní. Mexický útočník v týmu nováčka anglické nejvyšší soutěže hostuje z Benfiky a Vlci mají eminentní zájem o trvalý přestup, svědčí o tom fakt, že z Jiméneze hodlají udělat nejdražší posilu ve své historii...  
29.03. | Aktuality | 121 komentářů
 

Vydám ze sebe to nejlepší, slibuje posila Benfiky Jiménez

Raúl Jiménez nenaplnil očekávání v Atléticu Madrid a jelikož v útoku španělského klubu bude i letos velká konkurence, rozhodl se nakonec hlavní město opustit. Mexický reprezentant se stehuje v rámci Pyrenejského poloostrova a nově bude hrát za Benficu, o níž od svých nyní již bývalých spoluhráčů slyšel samou chválu...  
15.08.2015 | Aktuality | 12 komentářů
Další hráči klubu
Soupiska klubu
10.07. Jiménez nebude cestovat do Číny
Wolverhampton Wanderers čeká předsezónní turné v Číně, kterého se nebude účastnit Raúl Jiménez. Osmadvacetiletý útočník pomohl Mexiku k vítězství na Gold Cupu, načež dostal od manažera Nuna Espírita Santa volno na regeneraci. (skysports.com)
08.07. Na Gold Cupu byl nejlepší Jiménez
Raúl Jiménez byl vyhlášen nejlepším hráčem letošního ročníku Gold Cupu. Mexický útočník nastoupil ke všem šesti zápasům a k triumfu středoamerické země přispěl pěti góly. (sport-express.ru)
03.04. Wolverhampton oznámí přestup Jiméneze
Raúl Jiménez hostuje z Benfiky ve Wolverhamptonu a ten intenzivně pracuje na trvalém přestupu mexického útočníka. Vše je na nejlepší cestě a transfer bude potvrzen v nadcházejících 24 hodinách, Jiménez se stane nejdražší posilou v historii Wolves, kteří zaplatí zhruba třicet milionů liber. (skysports.com)
16.03. Jiménez by rád zůstal ve Wolverhamptonu
Raúl Jiménez v létě odešel z Benfiky na hostování do Wolverhamptonu a v anglickém klubu se mu daří. Mexický útočník zatím dal dvanáct ligových branek a další by mohl přidávat v příští sezoně, stojí totiž o setrvání na Ostrovech. "Rád bych zůstal u Wolves, jsem zde velmi šťastný. Wolverhampton vytvořil velký projekt, není zcela běžné, aby nováček bojoval o místo v Evropské lize," řekl. (abola.pt)
15.02. Wolverhampton chce vykoupit Jiméneze
Raúl Jiménez hostuje z Benfiky ve Wolverhamptonu a ten má v plánu získat mexického útočníka nastálo. Portugalský celek se může těšit na vysoké odstupné, součástí dohody je opce nastavená na 38 milionů eur. (transfermarketweb.com)
08.12.2018 Jiménez nejdražším hráčem Wolverhamptonu?
Mexický útočník Raúl Jiménez by se podle portugalského listu O Jogo měl stát nejdražším hráčem v historii anglického Wolverhamptonu. Ten je údajně připraven zaplatit 34 milionů liber (38 milionů eur), aby se Jiménezovo hostování z Benfiky Lisabon změnilo na trvalý přestup. (ojogo.pt)
17.11.2018 Mexiko bez trojice hráčů proti Argentině
Guillermo Ochoa, Miguel Layún a Raul Jiménez nebudou k dispozici Mexiku pro druhé přátelské utkání s Argentinou. Zmíněné trio se předčasně vrátilo do svých klubů. (lequipe.fr)
29.06.2018 Jiménez prodloužil a odejde hostovat
Raúl Jiménez uzavřel nový kontrakt v Benfice a lisabonskému celku se upsal do června 2021. Mexický útočník ale v Portugalsku v příští sezoně hrát nebude, brzy bude potvrzeno jeho hostování ve Wolverhamptonu. (abola.pt)
09.06.2018 Jiménez bude vypomáhat Wolverhamptonu
Wolverhampton Wanderers si pro nadcházející sezónu vypůjčil Raúla Jiméneze. Mexický reprezentant se k nováčkovi Premier League stěhuje na hostování z lisabonské Benficy, která vyinkasuje 5 milionů eur, dalších 35 může dostat při aktivování opční doložky. (lequipe.fr)
20.12.2017 Jiménez má problémy s kotníkem
Na marodce Benfiky se ocitl Raúl Jiménez, mexický útočník si poranil kotník a přijde minimálně o pohárové utkání proti Portimonense. (abola.pt)
Další expres zprávy