Radek Černý Expres zprávy

06.06.201217:57

Černý zůstává v QPR

Radek Černý bude i příští sezónu působit v Queen's Park Rangers, zkušený český brankář se dohodl na ročním prodloužení kontraktu. Z londýnského klubu naopak odchází Bruno Perone, brazilskému obránci kontrakt vypršel.

23.06.201116:59

Černý podepsal novou smlouvu

Radek Černý definitivně zůstává v QPR, vedení nováčka Premier League se zkušeným českým brankářem podepsalo smlouvu i pro příští sezonu.

13.06.201118:18

Černý nadále v Queen's Park Rangers

Radek Černý bude dále působit v Queen's Park Rangers, sedmatřicetiletý český brankář se s vedením nováčka Premier League dohodl na prodloužení kontraktu o jeden rok.

30.04.201118:59

Černý pomohl QPR k postupu

Český gólman Radek Černý pomohl fotbalistům Queens Parku k postupu do Premier League. Dnes odchytal celý zápas na hřišti Watfordu, který Rangers vyhráli 2:0, a kolo před koncem si tak pojistili první místo v druhé lize.

03.06.200914:41

Magilton se stal trenérem QPR

Českého brankáře Radka Černého bude od příští sezony v Queen's Park Rangers trénovat Jim Magilton. Ten byl dnes oficiálně jmenován novým koučem klubu a podepsal smlouvu na dva roky.

21.05.200917:10

Ocenění pro Černého

Radek Černý získal v druhé anglické lize Zlatou rukavici, kterou gólmani dostávají za nejvíce vychytaných nul v sezoně. O cenu se brankář Queens Park Rangers podělil ještě s gólmanem Sheffieldu United Paddym Kennym, když oba zaznamenali 19 čistých kont.

30.01.200914:33

Černý přijde o zápas s Readingem

Český brankář Queen's Park Rangers Radek Černý pravděpodobně přijde kvůli zranění stehenního svalu o zápas s Readingem.

26.11.200809:07

Černý vychytal vítězství Q.P.R.

Queen's Park Rangers porazili v úterý v utkání druhé anglické ligy Charlton 2:1. Brankář Radek Černý inkasoval pouze po střele Racona ze 30. minuty, domácím však tři body zajistily přesné trefy útočníka Blackstocka. Celý zápas odehrál v dresu Southamptonu Rudolf Skácel, ale on ani jeho spoluhráči se proti obraně Plymouthu neprosadili. Záložník Readingu Marek Matějovský tentokrát zůstal celý zápas v Cardiffu na lavičce náhradníků.

09.05.200810:44

Robinson si poranil kotník

Paul Robinson si poranil kotník a nefiguruje v nominaci Tottenhamu na zápas s Liverpoolem. Do sestavy by se tak měl dostat český brankář Radek Černý.

18.03.200821:05

Proti Chelsea možná bude chytat Černý

Ve středeční dohrávce s Chelsea by se v brance Tottenhamu mohl objevit český brankář Radek Černý. Týmová jednička Paul Robinson má problémy s kotníkem.