31.03.202411:32

Schwarz dal třetí gól sezony

Śląsk Wrocław včera remizoval 2:2 na půdě Piastu Gliwice a jeho druhou branku dával Petr Schwarz, pro českého záložníka se jednalo o třetí trefu sezony.

30.08.202319:44

Śląsk vede zásluhou Schwarze

Petr Schwarz poslal Śląsk Wrocław do vedení v dohrávce 3. kola polské ligy na půdě Pogońu Szczecin. Pro 31letého českého záložníka jde o premiérovou branku v sezoně.

22.05.202312:15

Schwarz se podílel na dvou brankách

Śląsk Wrocław včera v polské lize porazil Miedź Legnica 4:2 a hodně vidět byl Petr Schwarz. Český záložník ve 38. minutě otevíral skóre, po změně stran pak nahrával na vítěznou branku svého týmu.

23.10.202215:50

Schwarz se trefil za Wrocław

Český záložník Petr Schwarz si dnes připsal na konto svůj druhý gól v letošní sezoně Ekstraklasy. V nastavení první půle za svůj Śląsk srovnával na 1:1 proti Jagiellonii s Přikrylem a Pospíšilem v sestavě.

14.08.202223:10

Schwarz rozhodl o výhře Śląsku Wrocław

Śląsk Wrocław v pátém kole polské ligy vyhrál na půdě Lechu Poznań, kde vstřelil jedinou branku Petr Schwarz. Pro českého záložníka se jedná o premiérový gól v sezoně.

01.08.202220:57

Schwarz asistoval u jediné branky Śląsku

Śląsk Wrocław měl naději na bodový zisk ze souboje s Koronou, když ve 48. minutě snížil na 1:2. Branku dal John Yeboah, na gól nahrával český záložník Petr Schwarz.

21.05.202218:21

Schwarz poslal Śląsk do vedení

Český záložník Petr Schwarz skóroval v poslední kole polské Ekstraklasy. Třicetiletý hráč poslal svůj tým do vedení 2:1 gólem ve 41. minutě, v nastavení první půle pak asistoval na branku znamenající poločasový stav 2:1.

13.03.202217:10

Schwarz nedal penaltu

Petr Schwarz dnes z pokutového kopu odmítl ve 43. minutě poslat svůj Śląsk Wrocław do vedení nad Radomem. Bývalý hráč Hradce Králové tak dál čeká na svůj druhý gól v sezoně od listopadu.

27.11.202117:02

Schwarz rozhodl o výhře Śląsku

Śląsk Wrocław doma porazil Stal Mielec (2:1) a hrdinou utkání se stal Petr Schwarz, český záložník dal deset minut před koncem vítěznou branku.

01.08.202120:09

Schwarz dostal červenou kartu

Śląsk Wrocław vyhrál 2:1 na půdě Cracovie, přestože dohrával bez dvou vyloučených hráčů. Jako první putoval pod sprchy Petr Schwarz, český záložník inkasoval červenou kartu v 66. minutě.

17.05.202118:57

Schwarz bude hrát za Slask

Český záložník Petr Schwarz změní po sezoně dres v rámci polské Ekstraklasy. Z Rakówa Czestochowa odejde jako volný hráč po konci kontraktu do Slasku Wroclaw. Dohodl se tam na smlouvě do roku 2023 s opcí na další sezonu. O transferu informoval hráčův agent David Zíka.

twitter.com
13.12.202019:36

Rakówu pomohly dva góly Schwarze

Petr Schwarz se výrazně podílel na vítězství Rakówa Częstochowa proti Jagiellonii Białystok. Český záložník ve druhém poločase proměnil dvě penalty, načež jeho tým vyhrál poměrem 3:2.

26.09.202016:58

Petrášek dal gól, Schwarz nahrával

Raków Częstochowa remizoval na půdě Cracovie 2:2 a vidět byli i čeští hráči. Obránce Tomáš Petrášek v jedenácté minutě otevíral skóre, o chvíli později pak záložník Petr Schwarz připravil druhou trefu hostujícího týmu, který o výhru přišel až v sedmé minutě nastavení.

18.09.202020:00

Schwarz proměnil dvě penalty

Raków Częstochowa vyhrál 4:1 na půdě Podbeskidzie Bielsko-Biała a polovinu jeho branek dal Petr Schwarz, český záložník v obou případech proměnil pokutový kop.

10.06.202023:12

Rakówu nepomohl gól Schwarze

Raków Częstochowa prohrál na půdě Wisły, čemuž nezabránila ani branka Petra Schwarze. Odchovanec Hradce Králové se v lize trefil šestkrát a je v tomto ohledu nejlepším českým střelcem.

03.03.202019:58

Petrášek skóroval za Raków

Raków Czestochowa zvítězil v utkání polské ligy na hřišti Wisly Plock 2:0 a gólově se na tom podílel i jeho kapitán, český obránce Tomáš Petrášek. Na gól mu navíc přihrával další Čech ve službách Rakówa, záložník Petr Schwarz.

15.02.202023:34

Rakówu pomohl gólem Schwarz

Petr Schwarz proměněnou penaltou pomohl Raków Częstochowa k remíze s Legií Varšava. Bývalý záložník Hradce Králové srovnával na konečných 2:2, na začátku druhého dějství přitom neproměnil pokutový kop další český záložník Daniel Bartl.

14.12.201917:01

Schwarz přispěl k výhře Rakówa

Raków Częstochowa vyhrál doma 2:1 nad Górnikem Zabrze a velký podíl na tom měl Petr Schwarz. Český záložník nejprve připravil vyrovnání svého týmu, v 82. minutě pak proměněnou penaltou zařídil zisk tří bodů.

19.03.201720:07

Sýkora a Bořil kvůli kartám přijdou o derby

Slavii budou v příštím kole v derby se Spartou chybět Janové Bořil a Sýkora, kteří dostali čtvrtou žlutou kartu v sezoně. Ze stejného důvodu čeká jednozápasový trest i na letenského obránce Michala Kadlece a královéhradeckého Petra Schwarze. Mladoboleslavský Lukáš Magera a Eldar Civič ze Slovácka jako první inkasovali osmou žlutou kartu a čeká je nucený odpočinek na dvě utkání. Rozhodčí rozdali v 21. ligovém kole 35 žlutých karet, což je dohromady 649 napomenutí v ligovém ročníku. Vyloučeni byli tři hráči a počet červených karet v sezoně stoupl na 24.