Jiráček blízko Hamburku

Bundesligový Wolfsburg oficiálně obdržel nabídku na Petra Jiráčka. Hamburk nabízí 4 miliony €. Podle zákulisních informací tým Felixe Magatha s částkou dokonce souhlasil.

14.03.201208:30

Jiráček se uzdravil

Petr Jiráček překonal zranění svalu v oblasti břicha, které si přivodil v přátelském utkání České republiky proti Irsku. Záložník Wolfsburgu včera naplno trénoval.

10.02.201221:54

Jiráčkovo dvougólové zápisné

Petr Jiráček zaznamenal premiérové trefy v dresu Wolfsburgu, český záložník dnes v páté minutě otevřel skóre zápasu s Freiburgem. Po změně stran pak v 63. minutě dával na 3:2 pro VfL.

07.12.201108:20

Jiráček má výron kotníku

Kvůli výronu kotníku na pravé noze nedohrál plzeňský záložník Petr Jiráček úterní zápas Ligy mistrů proti AC Milán, v němž Západočeši v úplném závěru vybojovali remízu 2:2. Reprezentační záložník nuceně v pražském Edenu střídal už ve 28. minutě po střetu s milánským stoperem Danielem Bonerou. Jiráček ihned ze stadionu odjel na vyšetření do plzeňské nemocnice, kde však lékaři vyloučili vážné zranění, kterého se nejprve obávali.

16.11.201119:10

O Jiráčka se prý zajímá Wolfsburg

Petr Jiráček září jak v plzeňském dresu, tak i v národním týmu a logicky tak rapidně vzrostl zájem o jeho osobu. Nejžhavějším kandidátem na zisk služeb pětadvacetiletého záložníka je údajně Wolfsburg, o čemž informují Wolfsburger Allgemeine Zeitung.

13.08.200917:10

Matula dostal stopku na osm zápasů

Disciplinární komise fotbalového svazu dnes zastavila teplickému hráči Milanu Matulovi činnost na osm zápasů nepodmíněně. Matula v ligovém utkání s Plzní udeřil loktem plzeňského Petra Jiráčka a způsobil mu krvavé zranění hlavy.

04.08.200920:19

Plzeň požaduje prošetření Matuly

Vedení Plzně dnes podalo disciplinární komisi fotbalového svazu podnět k zahájení řízení s teplickým hráčem Milanem Matulou. Defenzivní středopolař Severočechů udeřil v sobotním ligovém utkání na stadionu Viktorie ve vzájemném souboji loktem domácího Petra Jiráčka a způsobil mu krvavé zranění hlavy. Sudí Milan Makovička potrestal jeho faul žlutou kartou.