Celé jméno:Pavel Mamajev
Národnost: Rusko
Datum narození:17.09.1988
Výška:178 cmVáha:70 kg
Pozice:záložníkČíslo dresu:10
Klub:FK Rostov (RUS)
Aktuální statistiky v klubu FK Rostov (RUS)
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK 
Premier Liga 2019/20201331000100
Kariéra hráče
Statistiky v reprezentaci
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK
Rusko156120000200
Rusko "19"32700000200
Reprezentační kariéra hráče
 

Mamajev a Kokorin byli propuštěni na podmínku

Ruští reprezentanti Alexandr Kokorin a Pavel Mamajev dnes byli na podmínku propuštěni z vězení, kde si odpykávali trest za loňské napadení několika lidí v centru Moskvy. Soud jim podmínku schválil už 6. září a státní zastupitelství se proti ní v desetidenní lhůtě neodvolalo.  
17.09.2019 | Aktuality | 20 komentářů
 

Kokorin s Mamajevem budou propuštěni z vězení

Ruští reprezentanti Alexandr Kokorin a Pavel Mamajev budou na podmínku propuštěni z vězení, kam byli posláni za loňské napadení několika lidí v centru Moskvy. Podle původního rozhodnutí soudu měl Kokorin ve vězení strávit osmnáct měsíců a Mamajev sedmnáct.  
06.09.2019 | Aktuality | 83 komentářů
 

Zdravotní stav svědkyně v kauze ruských fotbalistů je stále vážný

Zdravotní stav svědkyně v kauze odsouzených ruských fotbalistů, Jekatěriny Bobkovové, která o víkendu zřejmě spadla z balkonu hotelu ve Špindlerově Mlýně a léčí se v královéhradecké fakultní nemocnici, je stále vážný. Kriminalisté jí proto dosud nevyslechli. Od její výpovědi si slibují, že vnese jasno, co se 10. května ve Špindlerově Mlýně stalo.  
15.05.2019 | Aktuality | 26 komentářů
Další hráči klubu
Soupiska klubu
28.09.2019 Mamajev bude hrát za Rostov
Pavel Mamajev se stal novou posilou Rostova, kde absolvoval kondiční testy a podepsal smlouvu. Ruský záložník strávil poslední měsíce života ve vězení, po nedávném propuštění mu byla ukončena smlouva v FK Krasnodar. (sport-express.ru)
21.09.2019 Mamajev si prý plácl s Dinamem Moskva
Pavel Mamajev se podle posledních zpráv dohodl na podmínkách angažmá v Dinamu Moskva. Ruský záložník byl v průběhu tohoto týdne propuštěn z vězení a rychle se stal volným hráčem poté, co s ním smlouvu ukončil FK Krasnodar. (sport-express.ru)
21.09.2019 FK Krasnodar ukončil smlouvu s Mamajevem
Pavel Mamajev už není hráčem FK Krasnodar, ruský klub se svým záložníkem rozvázal pracovní poměr. Mamajev strávil poslední měsíce života ve vězení, v průběhu tohoto týdne byl propuštěn na svobodu a hledá si nové angažmá. (sport-express.ru)
17.09.2019 Kokorin a Mamajev jsou na svobodě
Útočník Aleksandr Kokorin a záložník Pavel Mamajev byli propuštěni na svobodu. Oba byli za mřížemi od letošního května, fotbalisté byli potrestáni za to, že loni v říjnu spolu s dalšími útočníky na ulici zbili a zkopali muže. Další lidi pak napadli v kavárně poté, co je napomínali kvůli hluku. (lequipe.fr)
22.05.2019 Policie poprvé mluvila se zraněnou svědkyní
Královéhradečtí kriminalisté dnes v nemocnici poprvé mluvili s těžce zraněnou svědkyní z kauzy odsouzených ruských fotbalistů, Jekatěrinou Bobkovovou. Spadla 10. května ve Špindlerově Mlýně z balkonu z výšky asi deseti metrů. Policie se kloní k tomu, že ji nikdo dolů neshodil, vyplynulo z dnešního vyjádření mluvčí královéhradecké krajské policie Ivany Ježkové. Totožnost Bobkovové nepotvrdila, uvedla jen to, že má ruskou státní příslušnost. Ruska je stále hospitalizovaná ve Fakultní nemocnici Hradec Králové. "Kriminalisté dnes dopoledne hovořili se zraněnou ženou, jejíž zdravotní stav se zlepšil natolik, že byla schopna s nimi komunikovat. Vzhledem k mnohačetným zraněním je ale stále pod vlivem silné medikace," řekla ČTK Ježková. Podle ní nešlo v právním slova smyslu o výslech. "Prozatím zjištěné skutečnosti nenasvědčují tomu, že by na jejím zranění měla mít podíl další osoba," řekla ČTK mluvčí. Vyšetřování případu pokračuje. Kriminalisté čekají na závěry znalců z odvětví soudního lékařství a toxikologie a závěry kriminalistické expertizy z oborů genetika a daktyloskopie. Součástí trestního řízení je také znalecké zkoumání, které by mělo objasnit mechanismus vzniku poranění, které žena utrpěla. Ruska u moskevského soudu nedávno svědčila v případu ruských fotbalových reprezentantů Pavla Mamajeva a Alexandra Kokorina, kteří byli tento měsíc odsouzeni v Moskvě za loňské napadení několika lidí v centru ruské metropole k 18 respektive 17 měsícům za mřížemi. (ČTK)
06.02.2019 Kokorinovi a Mamajevovi prodloužili vazbu
O další dva měsíce prodloužil moskevský soud vazbu dvěma ruským reprezentantům Aleksandrovi Kokorinovi a Pavlu Mamajevovi. Ti jsou obviněni z výtržnictví, při kterém měli zranit dva muže. (lequipe.fr)
05.02.2019 Krasnodar nevsadil na Mamajeva
Pavel Mamajev si s jistotou nezahraje ve vyřazovacích bojích Evropské ligy. Záložník Krasnodaru, který je momentálně ve vězení, nebyl podle oficiálních zdrojů UEFA zapsán na soupisku. (sport-express.ru)
05.12.2018 Mamajev a Kokorin zůstávají ve vazbě
Dva zadržení bývalí ruští reprezentanti Pavel Mamajev a Aleksandr Kokorin zůstanou ve vazbě ještě dva měsíce. Ruský soud jim prodloužil vazbu do 8. února 2019. Oba hráči byli v říjnu zatčeni kvůli výtržnostem v centru města, při kterých měli zranit dva muže. (lequipe.fr)
14.10.2018 Kokorin a Mamajev chtějí trénovat ve vazbě
Ruští fotbalisté Aleksandr Kokorin a Pavel Mamajev, kteří byli zadrženi za napadení státních úředníků, si podali žádost, aby mohli být umístěni ve zvláštním zařízení, kde je zadrženým umožněn vstup do posilovny či sprchy za 400 rublů na hodinu. Fotbalisté by se tak chtěli udržovat v kondici. (sport-express.ru)
11.10.2018 Kokorin a Mamajev zůstanou ve vazbě
Ruští reprezentanti Alexandr Kokorin a Pavel Mamajev, kteří jsou podezřelí z napadení v centru Moskvy, zůstanou ve vyšetřovací vazbě až do zahájení procesu 8. prosince. Rozhodl o tom dnes soud. Oběma hráčům, kteří při potyčce zranili i dva vysoce postavené ministerské úředníky, hrozí až sedm let vězení. (ČTK)
Další expres zprávy