Bývalý obránce Sparty Pavel Krmaš sice hned ve své první sezoně po návratu z Německa dovedl Hradec Králové k postupu zpět mezi elitu, smetanu už ale sám neslízne, neboť se ve svých 36 letech rozhodl pověsit kopačky na hřebík.

twitter.com/michalpetrak
24.05.201518:41

Krmaš odehrál 100. bundesligový zápas

Příliš dobře nebude na svůj jubilejní 100. bundesligový zápas vzpomínat Pavel Krmaš. Obránce Freiburgu vlastním gólem přispěl k porážce na hřišti Hannoveru, díky čemuž se bádenský celek po šesti letech rozloučil s 1. Bundesligou. Pro českého zadáka se pak jednalo o poslední duel za celek z Breisgau.

transfermarkt.de
30.10.201408:26

Krmaš na marodce Freiburgu

Nucenou pauzu od fotbalu má před sebou Pavel Krmaš. Český obránce ve službách Freiburgu si poranil kolenní vazy, doba jeho absence pak nebyla stanovena.

29.03.201419:03

Krmaš se postaral o vyrovnání

Pavel Krmaš dal svou první letošní branku za Freiburg, český stoper ve 23. minutě utkání s Norimberkem vyrovnával na průběžných 1:1.

14.03.201415:25

Freiburg prodloužil i s Krmašem

Pavel Krmaš je dalším hráčem, se kterým Freiburg prodloužil smlouvu. Její délku klub nezveřejnil.

10.02.201422:55

Krmaš má brzy prodloužit

Pavel Krmaš by měl za Freiburg hrát i v příští sezoně. Podle Kickeru zkušený obránce v nejbližší době prodlouží smlouvu do léta 2015.

27.09.201316:26

Krmaš přijde o ligový zápas s Dortmundem

Obránce Pavel Krmaš přijde kvůli nakopnutému lýtku o sobotní bundesligový zápas Freiburgu, ve kterém soupeř Liberce z Evropské ligy nastoupí na hřišti Dortmundu. Třiatřicetiletý Krmaš se zranil ve středečním pohárovém utkání proti Stuttgartu (2:1).

25.04.201316:28

Krmaš si poranil lýtko

Český obránce ve službách Freiburgu Pavel Krmaš má zraněné lýtko a zřejmě přijde o zápas s Bayernem Mnichov. Hrát možná nebude ani záložník Jan Rosenthal (tříslo).

07.03.201317:30

Krmaš je v pořádku

Pavel Krmaš překonal svalové problémy, kvůli kterým vynechal poslední zápas s Norimberkem. Obránce Freiburgu naplno trénuje se svými spoluhráči.

01.03.201323:13

Freiburg v sobotu bez Krmaše

Fotbalisté Freiburgu vyrazili k utkání do Norimberku bez českého stopera Pavla Krmaše, kterého po pohárovém duelu s Mainzem trápí svalové problémy. Nahradit by jej měl Fallou Diagne nebo Immanuel Höhn.

21.02.201313:19

Krmaš podepsal novou smlouvu

Pavel Krmaš bude i nadále hrát za Freiburg, český obránce s německým klubem uzavřel smlouvu i na další sezonu.

10.02.201319:21

Krmaš se podruhé trefil

Pavel Krmaš zaznamenal druhý gól v probíhající bundesligové sezoně. Obránce Freiburgu poslal v 87. minutě svůj tým do vedení 1:0 nad Düsseldorfem.

25.11.201217:03

Krmaš pojistil vedení Freiburgu

Freiburg má velmi dobře rozehraný duel se Stuttgartem a svůj podíl na tom má i Pavel Krmaš, český obránce v 67. minutě zvyšoval na 2:0.

12.04.201212:29

Krmaš prodloužil o další rok

Obránce Pavel Krmaš si prodlouží angažmá v německém Freiburgu o šestou sezonu. Třináctý klub bundesligové tabulky dnes oznámil, že prodloužil s dvaatřicetiletým Čechem smlouvu o další rok. Krmaš přišel do Freiburgu v srpnu 2007 z Teplic, předtím působil broumovský odchovanec ve Spartě a Hradci Králové. V Německu dosud odehrál 99 zápasů, v této sezoně ale kvůli problémům s lýtkovým svalem jen devatenáct.

06.02.201216:57

Krmaš si poranil lýtkový sval

Český fotbalista Pavel Krmaš vypadne na několik týdnů ze sestavy Freiburgu. Jednatřicetiletý obránce si v nedělním utkání proti Brémám (2:2) poranil bez cizího zavinění lýtkový sval.

29.01.201217:27

Krmaš patičkou zmírnil porážku

Pavel Krmaš dnes zaznamenal svůj premiérový gól v německé bundeslize, na hřišti Mainz se navíc trefil povedenou patičkou. Moc důvodů k radosti ale český obránce neměl, jeho Freiburg totiž prohrál 1:3.

11.04.201116:01

Krmaš vynechá jeden zápas

Jenom v jednom utkání bude Freiburgu chybět Pavel Krmaš, český obránce byl potrestán za vyloučení v duelu s Hoffenheimem.

09.04.201116:21

Krmaš byl vyloučen

Obránce Freibugu Pavel Krmaš nedohraje zápas s Hoffenheimem, jelikož ve 34. minutě uviděl červenou kartu. Hosté navíc dostali možnost pokutového kopu, kterou využili k vyrovnání na 1:1.

07.04.201112:00

Krmaš nakonec zůstává ve Freiburgu

Pavel Krmaš bude i nadále působit ve Freiburgu, oproti původním předpokladům se vedení německého celku dohodlo s českým obráncem na nové smlouvě. Její platnost ale klub z Breisgau tradičně neprozradil.