Další články

Nakopl nás kontaktní gól, řekl autor vítězné branky Sigmy Dvořák

Vítězným gólem v 87. minutě dovršil útočník Pavel Dvořák nevídané zmrtvýchvstání olomouckých fotbalistů v Karviné. Přestože Sigma ve Slezsku ještě dvanáct minut před koncem prohrávala 0:2, nakonec brala všechny body za výhru 3:2.

Jihlava začala přípravu s dvěma novými tvářemi

Ve značně pozměněném složení se dnes v podvečer sešli po dovolené k prvnímu tréninku fotbalisté Vysočiny Jihlava. Trenér Luděk Klusáček přivítal i dvě nové posily, útočníka Pavla Dvořáka z Hradce Králové a středopolaře Marka Opluštila z Viktorie Žižkov.

Dvořák: Neexcelovali jsme, ale na krásu zatím hrát nemůžeme

Střelecké produkci útočníka Pavla Dvořáka možná budou hradečtí fotbalisté hodně vděčit za záchranu v první lize. Dvaadvacetiletý tahoun hradecké ofenzivy se dnes v důležitém souboji s Ostravou postaral jedenáct minut před koncem o vítěznou branku a Východočeši díky tomu vypluli ke klidnému středu tabulky.