MOL Cup 2018/20191680000000
celkem178702000300
Kariéra hráče

Nakopl nás kontaktní gól, řekl autor vítězné branky Sigmy Dvořák

Vítězným gólem v 87. minutě dovršil útočník Pavel Dvořák nevídané zmrtvýchvstání olomouckých fotbalistů v Karviné. Přestože Sigma ve Slezsku ještě dvanáct minut před koncem prohrávala 0:2, nakonec brala všechny body za výhru 3:2.
27.10.2018 | Aktuality | 6 komentářů

Jihlava začala přípravu s dvěma novými tvářemi

Ve značně pozměněném složení se dnes v podvečer sešli po dovolené k prvnímu tréninku fotbalisté Vysočiny Jihlava. Trenér Luděk Klusáček přivítal i dvě nové posily, útočníka Pavla Dvořáka z Hradce Králové a středopolaře Marka Opluštila z Viktorie Žižkov.
23.06.2015 | Aktuality | 28 komentářů

Dvořák: Neexcelovali jsme, ale na krásu zatím hrát nemůžeme

Střelecké produkci útočníka Pavla Dvořáka možná budou hradečtí fotbalisté hodně vděčit za záchranu v první lize. Dvaadvacetiletý tahoun hradecké ofenzivy se dnes v důležitém souboji s Ostravou postaral jedenáct minut před koncem o vítěznou branku a Východočeši díky tomu vypluli ke klidnému středu tabulky.
10.04.2011 | Aktuality | 62 komentářů
Další hráči klubu
Soupiska klubu
24.08.2014 Dvořák: Všem se nám hrozně ulevilo
Hradec Králové včera porazil Slovácko, když utnul po 806 minutách svoji střeleckou nemohoucnost po návratu do nejvyšší soutěže. "Všem se nám hrozně ulevilo. Nejen mně, ale i celému mančaftu. Už bylo na čase. Doufám, že teď už budeme střílet góly pravidelně a nebudeme zase čekat pět kol," řekl první hradecký střelec Pavel Dvořák. (ČTK)