MOL Cup 2020/202121992000100
celkem26226812100300
Kariéra hráče

Dvořák se s Hradcem Králové už potřetí vrátil do první ligy

Útočník Pavel Dvořák už potřetí s Hradcem Králové oslavil návrat do první ligy. Vzhledem k současné roli v týmu si dnešního postupu cení víc než předchozích dvou v letech 2010 a 2014. Dvořák skóroval v posledních pěti zápasech po sobě a s devíti brankami je v tabulce druholigových střelců třetí.
08.05. | Aktuality | 15 komentářů

Nakopl nás kontaktní gól, řekl autor vítězné branky Sigmy Dvořák

Vítězným gólem v 87. minutě dovršil útočník Pavel Dvořák nevídané zmrtvýchvstání olomouckých fotbalistů v Karviné. Přestože Sigma ve Slezsku ještě dvanáct minut před koncem prohrávala 0:2, nakonec brala všechny body za výhru 3:2.
27.10.2018 | Aktuality | 6 komentářů

Jihlava začala přípravu s dvěma novými tvářemi

Ve značně pozměněném složení se dnes v podvečer sešli po dovolené k prvnímu tréninku fotbalisté Vysočiny Jihlava. Trenér Luděk Klusáček přivítal i dvě nové posily, útočníka Pavla Dvořáka z Hradce Králové a středopolaře Marka Opluštila z Viktorie Žižkov.
23.06.2015 | Aktuality | 28 komentářů
Další hráči klubu
Soupiska klubu
11.08.2020 Dvořák se vrací do Hradce Králové
Útočník Pavel Dvořák přestupuje z olomoucké Sigmy do druholigového Hradce Králové, kam se vrací po pěti letech. Oba kluby to potvrdily na svých sociálních sítích. Jednatřicetiletý fotbalista dostal smlouvu na 3 roky. V poslední sezoně hostoval z Olomouce ve Slovácku. (fchk.cz)
25.06.2019 Dvořák bude hostovat ve Slovácku
Odenzivní záložník či útočník Pavel Dvořák opouští Sigmu Olomouc. Na roční hostování s opcí odchází do Slovácka. (sigmafotbal.cz)
24.08.2014 Dvořák: Všem se nám hrozně ulevilo
Hradec Králové včera porazil Slovácko, když utnul po 806 minutách svoji střeleckou nemohoucnost po návratu do nejvyšší soutěže. "Všem se nám hrozně ulevilo. Nejen mně, ale i celému mančaftu. Už bylo na čase. Doufám, že teď už budeme střílet góly pravidelně a nebudeme zase čekat pět kol," řekl první hradecký střelec Pavel Dvořák. (ČTK)