18.04.2015 10:00 - Zájemci o Dybalu musí předložit nabídky
Paulo Dybala po letošní sezóně s největší pravděpodobností odejde z Palerma, jeho prezident Maurizio Zamparini pak vyzval všechny potencionální zájemce, aby předložili nabídky. "Chceme nejdříve shromáždit všechny nabídky, teprve následně budeme hodnotit," uvedl Zamparini. (getfootballnewsfrance.com)
07.04.2015 22:00 - Dybala náhradou za Icardiho?
Mauro Icardi zatím neprodloužil s Interem Milán smlouvu, což vede média ke spekulacím o jeho letním odchodu. Pokud by se tak skutečně stalo, měl by Icardiho u Nerazzurri nahradit Paulo Dybala, jenž po sezóně takřka jistě opustí Palermo. O argentinského útočníka se však zajímá i mnoho zahraničních celků. (football-italia.net)
05.04.2015 12:54 - Dybala si je vědom možného přestupu
Paulo Dybala je už delší dobu spojován s odchodem z Palerma a sám si uvědomuje, že po letošní sezoně může změnit dres. "Snažím se na přestup příliš nemyslet. Maximálně se soustředím na zbývající zápasy sezony, protože mohou být mými posledními v Palermu," řekl argentinský útočník, jehož cena činí 40 milionů eur. (football-italia.net)
28.03.2015 11:31 - Palermo se nebrání prodeji opor
Paulo Dybala a Franco Vázquez pravděpodobně po letošní sezóně odejdou z Palerma. O oba hráče je zájem mezi evropskými velkokluby a sicilský celek jim při splnění finančního vyrovnání nebude stát v cestě. "Dybala a Vázquez budou nejspíše prodáni," připustil prezident Palerma Maurizio Zamparini, jenž za prvně jmenovaného žádá 40 milionů eur, za Vázqueze pak mají zájemci zaplatit o polovinu méně. (football-italia.net)
24.03.2015 10:57 - Dybala nakonec do Arsenalu?
Paulo Dybala po letošní sezóně zřejmě opustí Palermo, otázkou však zůstává, kam talentovaný argentinský útočník zamíří. Podle informací Sky Sport Italia se prezident sicilského klubu Maurizio Zamparini setkal se zástupci Arsenalu, který má o nadějného kanonýra zájem. Cena za Dybalu se pohybuje na hranici 40 milionů eur. (transfermarketweb.com)
03.03.2015 18:30 - Dybala by do Barcelony i doplaval
Paulo Dybala září v dresu Palerma a očekává se, že po sezóně ze sicilského klubu odejde. Argentinský útočník má přitom jeden vysněný klub - Barcelonu. "Do Barcelony bych i doplaval, je to přece jen přes Středozemní moře," uvedl Dybala pro stanici Radio Belgrano. (espnfc.com)
23.02.2015 12:31 - O Dybalu stojí tři anglické kluby
Paulo Dybala má po sezóně odejít z Palerma a zatím to vypadá, že jeho kroky povedou do Premier League. Podle listu Express mají o argentinského útočníka zájem Manchester United, City a Chelsea. (espnfc.com)
20.01.2015 08:35 - Dybala podle Zampariniho prodlouží smlouvu
Paulo Dybala má v Palermu smlouvu jen do konce příští sezóny, to by se ale mělo změnit. "Tento týden s námi Dybala podepíše nový tříletý kontrakt. Pokud se mu v příštích šesti měsících dobře povede, koupí ho v létě velký klub," nastínil osud argentinského útočníka Maurizio Zamparini, šéf sicilského klubu. (goal.com)
14.01.2015 19:14 - Zamparini prodá Dybalu nejdříve po sezóně
Argentinský útočník Paulo Dybala minimálně do konce sezóny zůstává v Palermu. "Dybala má cenu čtyřiceti milionů eur, ale do června ho neprodám. Ptalo se mě na něj mnoho zahraničních klubů, kterým jsem řekl, že momentálně není na prodej, ale za šest měsíců si můžeme popovídat," uvedl prezident sicilského celku Maurizio Zamparini. (football-italia.net)
11.01.2015 20:30 - Dybala nenastoupil kvůli svalovému zranění
Palermo dnes prohrálo ve Florencii, když mu chyběl Paulo Dybala. Argentinský útočník si při rozcvičce přivodil lehké svalové zranění a do zápasu raději nenastoupil. (football-italia.net)
18.12.2014 22:41 - Neapol se nezajímá o Dybalu
Paulo Dybala je spojován s odchodem z Palerma, do Neapole však, podobně jako dříve Edinson Cavani, nezamíří, Partenopei nemají o aregntinského útočníka zájem. (football-italia.net)
15.12.2014 14:06 - Dybalu sleduje také Dortmund
Dalšího nápadníka má Paulo Dybala, o útočníka Palerma se začala zajímat Borussia Dortmund. (uefa.com)
06.12.2014 21:29 - Dybala chce reprezentovat Argentinu
Paulo Dybala má italské předky a mohl by tudíž hrát za Squadru Azzurru, sám ovšem upřednostňuje rodnou Argentinu. "Nemohl bych hájit barvy jiné země. Raději si počkám na pozvánku z Argentiny. Jsem přesvědčen, že pokud budu pracovat tak, jak mám, budu schopen za ní hrát," uvedl útočník Palerma. (italianfootballdaily.com)
04.12.2014 19:00 - Dybalu sleduje i Liverpool
Paulo Dybala dobrými výkony za Palermo vzbuzuje zájem celé řady evropských celků. Do zástupu uchazečů o služby argentinského útočníka se nyní přidal také Liverpool. (goal.com)
03.12.2014 08:58 - Půjde Arsenal po Dybalovi?
Paulo Dybala patří k oporám staronového účastníka italské nejvyšší soutěže z Palerma, podle italských médií pak jeho angažování zvažuje Arsenal, který by byl za argentinského ofenzivního hráče prý schopen zaplatit až 40 milionů eur. Prezident sicilského celku Maurizio Zamparini však požaduje minimálně o dva miliony více. (football-italia.net)
02.12.2014 11:10 - Bude Vázquez reprezentovat Itálii?
Kromě Paula Dybaly, jenž se rozhodl počkat na pozvánku z argentinské reprezentace, zkoušel Antonio Conte do italského národního týmu nalákat i dalšího ofenzivního hráče Palerma Franca Vázqueze. A ten je na rozdíl od svého spoluhráče této možnosti poměrně nakloněný. "Jsem Argentinec, ale matka se narodila v Padově. Je to těžké rozhodnutí," pronesl Vázquez. (football-italia.net)
26.11.2014 18:09 - Bude Dybala reprezentovat Itálii?
Paulo Dybala patří o oporám staronového účastníka italské nejvyšší soutěže z Palerma a kromě argentinského vlastní i italské občanství. Toho by chtěl využít Antonio Conte, jenž zvažuje, že 21letému útočníkovi nabídne, aby na nejvyšší úrovni reprezentoval Itálii. V mládežnických výběrech přitom Dybala nastupoval za Argentinu. (football-italia.net)
06.11.2014 15:07 - Southampton se prý zajímá o Dybalu
Paulo Dybala se vypracoval na oporu Palerma, čehož si začínají všímat zahraniční celky. Zájem o nadějného útočníka údajně jeví Southampton, který má mít na jeho lednový příchod nachystáno až 19 milionů eur. Prezident sicilského celku Maurizio Zamparini však nedávno prohlásil, že má pro něho Dybala cenu 42 milionů eur. (football-italia.net)
02.11.2014 20:27 - Dybala chce z Milána tři body
Palermo večer zajíždí na San Siro, kde se utká s AC Milán. Paulo Dybala přitom věří, že jeho tým není bez šance na úspěch. "Ještě nikdy jsem za Palermo neskóroval venku. Budeme ale bojovat, pro úspěch chceme udělat maximum," uvedl Dybala. (football-italia.net)
25.05.2013 22:46 - CSKA se zajímá o Dybalu
Jednoho ruského nápadníka má Paulo Dybala, o mladého útočníka Palerma stojí CSKA Moskva.
Další hráči klubu
Soupiska klubu