Celé jméno:Oscar Dorley
Národnost: Libérie
Datum narození:19.07.1998
Výška:?Váha:?
Pozice:záložníkČíslo dresu:28
Klub:Slovan Liberec (CZE)
Na hostování z:Slavia Praha (CZE), návrat 30.06.2020
Aktuální statistiky v klubu Slovan Liberec (CZE)
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK 
1. Fotbalová liga 2019/202054090000310
Kariéra hráče
Statistiky v reprezentaci
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK
Libérie1180000000
Reprezentační kariéra hráče
 

Slavia získala Oscara, zatím ho ale nechá hostovat v Liberci

Mistrovská Slavia získala z Liberce talentovaného záložníka Oscara. S jednadvacetiletým liberijským fotbalistou, o kterého se údajně ucházel i anglický šampion Manchester City, podepsala čtyřletou smlouvu, ale do konce podzimu ho ponechala na hostování v severočeském celku.  
11.08. | Aktuality | 247 komentářů
 

Slavia usiluje o libereckého záložníka Oscara

Slavia usiluje o libereckého záložníka Oscara Dorleyho. Vedení pražského klubu jedná se Slovanem o jeho příchodu a ve hře je i varianta, že by jednadvacetiletý liberijský středopolař ještě zůstal na hostování na severu Čech.  
10.08. | Aktuality | 78 komentářů
 

Liberec uplatnil opci na liberijského záložníka Oscara

Záložník Oscar zůstává v Liberci. Vedení severočeského klubu uplatnilo na dvacetiletého liberijského reprezentanta opci na přestup a podepsalo s ním smlouvu na tři a půl roku. Slovan o tom informoval na svém webu.  
21.12.2018 | Aktuality | 82 komentářů
Další hráči klubu
Soupiska klubu
12.05. Další kolo nadstavby vynechají tři hráči
Tři hráči budou kvůli kartám chybět v dalším kole nadstavbové části první ligy. Zlínský Lukáš Železník bude mít ve finále skupiny o Evropu proti Mladé Boleslavi trest za vyloučení v Olomouci. Liberecká dvojice Tomáš Malinský a Oscar pak bude v utkání skupiny o titul v Ostravě pykat za dvě žluté karty, které v nadstavbě znamenají jednozápasový distanc. (ČTK)
20.12.2018 Liberec uplatnil opci na Oscara
Záložník Oscar zůstává v Liberci. Vedení severočeského klubu uplatnilo na dvacetiletého liberijského reprezentanta opci na přestup a podepsalo s ním smlouvu na tři a půl roku. Slovan o tom informoval na svém webu. Murphy Dorley, který hraje pod přezdívkou Oscar, přišel do Liberce v únoru na hostování z litevského klubu FK Trakai. Za Slovan v lize odehrál 23 utkání a vstřelil jeden gól. Původně měl spíše ofenzivnější roli, slovenský kouč Severočechů Zsolt Hornyák ho v průběhu podzimu posunul hlouběji do středu pole. (ČTK)
Další expres zprávy