Celé jméno:Álvaro Medrán Just
Používané jméno:Álvaro Medrán
Národnost: Španělsko
Datum narození:15.03.1994
Výška:176 cmVáha:68 kg
Pozice:záložníkČíslo dresu:0
Klub:Chicago Fire (USA)
Aktuální statistiky v klubu Chicago Fire (USA)
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK 
žádné statistiky nejsou k dispozici
Kariéra hráče
nenalezeny žádné články
Další hráči klubu
Soupiska klubu
10.10.2019 Medrán si plácl s Chicagem Fire
Álvaro Medrán začátkem minulého měsíce rozvázal kontrakt s Valencií a ve své kariéře bude pokračovat v USA. Španělský záložník se dohodl na dvouleté smlouvě v Chicagu Fire, součástí dohody je opce na další dva roky. (lequipe.fr)
03.09.2019 Valencia se rozloučila s Medránem
Álvaro Medrán už není hráčem Valencie. Španělský klub se záložníkem nepočítal a domluvil se s ním na ukončení kontraktu, Medrán se tak stal volným hráčem a hledá si nového zaměstnavatele. (marca.com)
13.08.2018 Rayo Vallecano si vypůjčilo Medrána
Álvaro Medrán stráví nadcházející ročník v Rayu Vallecano. To si 24letého středopolaře vypůjčilo z Valencie, součástí dohody není opční doložka. (lequipe.fr)
11.08.2018 Rayo dolaďuje hostování Medrána
Álvaro Medrán nebude ani letos hrát za Valencii. Mladý záložník loni hostoval v Deportivu Alavés, nyní si ho vypůjčí Rayo. (marca.com)
31.08.2017 Deportivo Alavés dotáhlo příchod Medrána
Álvaro Medrán se dočasně rozloučil s Valencií a španělskou ligu letos bude hrát za jiný klub, mladého záložníka si na hostování vypůjčilo Deportivo Alavés. (football-espana.net)
31.08.2017 Alavés ladí příchody Krkiće a Medrána
Do Deportiva Alavés by nakonec měl zamířit útočník Stoke City Bojan Krkić. Baskický celek usiluje ještě o jednoho ofenzivního fotbalistu a daleko není hostování Álvara Medrána z Valencie. (marca.com)
29.08.2017 Medrán na hostování do Alavésu?
Álvaro Medrán nebude mít jisté místo v základní sestavě Valencie a mluví se o jeho odchodu formou hostování - favoritem na zisk 23letého záložníka je podle španělských médií Deportivo Alavés. (football-espana.net)
29.01.2017 Valencia minimálně zítra bez Medrána
Valencii bude minimálně v zápase s Las Palmas chybět Álvaro Medrán, záložník španělského klubu má potíže s ramenem. (marca.com)
29.09.2016 Valencia se připravuje bez zraněného Medrána
Valencia se o víkendu střetne s Atléticem Madrid a k dispozici by jí nemusel být Álvaro Medrán, španělský záložník si poranil kotník. (marca.com)
09.10.2015 Medrán si znovu zahraje až v únoru
Na hodně dlouho musí na fotbal zapomenout Álvaro Medrán. Záložník Getafe utrpěl zlomeninu nohy, podrobil se operaci a na marodce stráví čtyři měsíce. (lequipe.fr)
Další expres zprávy