Ondřej Smetana (Hanácká Slavia Kroměříž)

Celé jméno:Ondřej Smetana
Národnost: Česko
Datum narození:04.09.1982
Výška:198 cmVáha:92 kg
Pozice:útočníkČíslo dresu:0
Klub:Hanácká Slavia Kroměříž (CZE)
Aktuální statistiky v klubu Hanácká Slavia Kroměříž (CZE)
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK 
žádné statistiky nejsou k dispozici
Kariéra hráče
 

Smetana odchází ze St. Truidenu hostovat do Slovanu

Český útočník Ondřej Smetana bude hrát za Slovan Bratislava. Do týmu úřadujících slovenských mistrů odešel na půlroční hostování s opcí z belgického St. Truidenu, kde se během podzimu příliš neprosadil a klub mu dal svolení k hledání nového angažmá.  
05.01.2012 | Aktuality | 33 komentářů
 

O Smetanu má zájem Slovan

Český fotbalista Ondřej Smetana by se po půlroce mohl vrátit na Slovensko. Projevil o něj zájem Slovan Bratislava, který by ho rád získal na přestup či hostování z belgického St. Truidenu, kde se bývalý útočník Liberce, Slovácka či Senice neprosadil a vedení mu dalo svolení hledat si jiný klub.  
27.12.2011 | Aktuality | 4 komentáře
 

Smetana v létě přestoupí do St. Truidenu

Český fotbalista Ondřej Smetana odejde po letošní sezoně ze slovenské Senice do belgického St. Truidenu. Slovenský klub to na svém webu oznámil s tím, že osmadvacetiletý kmenový útočník Liberce se k novému týmu připojí 1. července  
02.02.2011 | Aktuality | 3 komentáře
Další hráči klubu
Soupiska klubu
20.06.2012 Smetana na hostování do Hansy Rostock
Ondřej Smetana po několika měsících znovu mění dres. Český útočník tentokráte odchází ze Slovanu Bratislava do třetiligové německé Hansy Rostock, kde bude rok hostovat.
05.01.2012 Smetana hostuje ve Slovanu Bratislava
Ondřej Smetana se vrací na Slovensko, kde bude hájit barvy Slovanu Bratislava. Český útočník po úspěšné loňské sezoně v dresu Senice zamířil do St. Truidenu a v belgickém klubu se nedokázal prosadit. Slovan ho získal na hostování s opcí na přestup.
17.03.2011 Smetana dostal pokutu
Ondřej Smetana byl dnes potrestán pokutou 500 eur. Český útočník hájí barvy slovenské Senice a v zimě byl na zkoušce ve Feyenoordu Rotterdam, za který bez vědomí svého zaměstnavatele nastoupil k přípravnému duelu.
16.12.2010 Feyenoord testuje Smetanu
Ondřej Smetana usiluje o angažmá v Nizozemsku, český útočník ve službách slovenské Senice je na testech ve Feyenoordu Rotterdam.
10.08.2009 Smetana posílí Slovácko
Slovácko posílí útočník Ondřej Smetana, který do klubu přichází z Liberce na půlroční hostování s následnou opcí. "Smetana by měl rozšířit variabilitu naší útočné řady, jeho předností je výška 198 centimetrů," uvedl na klubovém webu ředitel Slovácka Vladimír Krejčí s tím, že Smetanův příchod je poslední změnou v týmu.
Další expres zprávy