29.02.202423:30

Lingr účinným náhradníkem

Feyenoord postoupil do finále Nizozemského poháru přes Groningen zásluhou Ondřeje Lingra, jenž zápas rozhodl pouhé dvě minuty a 47 sekund po příchodu z lavičky. Kmenový hráč Slavie všechny tři góly v novém působišti vstřelil jako střídající hráč a shodou okolností se jedná o tři nejrychlejší branky náhradníka v sezoně rotterdamského klubu.

twitter.com/OptaJohan
29.02.202422:00

Lingr rozhodl o postupu Feyenoordu

Feyenoord postoupil přes Groningen (2:1) do finále Nizozemského poháru, kam ho rozdílovým gólem poslal Ondřej Lingr. Na obratu se vyrovnávací brankou podílel také Dávid Hancko.

21.01.202416:26

Lingr vstřelil druhou branku v sezoně

Ondřej Lingr dal svou druhou branku v dresu Feyenoordu. Český záložník nastoupil k utkání na půdě Vitesse, na trávník se dostal v 80. minutě a o tři minuty později poslal svůj tým do vedení 2:1. Tím výčet zajímavých situací nekončí, o dvě minuty později na trávník vtrhli domácí fanoušci a duel musel být přerušen.

vi.nl
15.01.202409:21

Slavia zkoumala návrat Lingra

Ondřej Lingr neprožívá vydařené působení ve Feyenoordu, proto se spekulovalo o jeho možném návratu do Slavie, jejíž je stále kmenovým hráčem. Podle serveru "infotbal.cz" se vršovický klub na ofenzivního záložníka skutečně vyptával, problémem při návratu by však byla přestupová opce ve smlouvě, která se aktivuje, když se Feyenoord zachrání v Eredivisie. Takže pokud by se 25letý český reprezentant v zimě přesunul zpátky do Edenu, zanikla by opce i domluvený transfer.

infotbal.cz
16.09.202319:16

Lingr zapsal první branku v Eredivisie

Český reprezentant Ondřej Lingr pečetil prvním gólem v dresu Feyenoordu další vysoké vítězství svého týmu v nizozemské lize. Obhájci titulu v 5. kole deklasovali 6:1 Heerenveen, střídající Lingr uzavřel skóre v 72. minutě krátce po příchodu na hřiště. Čtyřiadvacetiletý Lingr, jenž ve Feyenoordu hostuje z pražské Slavie, před reprezentační pauzou při debutu za nový klub asistoval, dnes už skóroval. Ofenzivní univerzál si minutu po vystřídání naběhl po pravé straně a z úhlu propálil hostujícího gólmana.

ČTK
03.09.202314:16

Lingr se uvedl gólovou přihrávkou

Ondřej Lingr dnes debutoval v sestavě Feyenoordu. Ofenzivně laděný fotbalista naskočil na závěrečné minuty zápasu v Utrechtu, ve třetí minutě nastavení měl prsty v brance na konečných 5:1 pro svého nového zaměstnavatele.

21.08.202321:31

Lingr má namířeno do Feyenoordu

Slavii Praha pravděpodobně opustí Ondřej Lingr, jenž podle informací serveru "sport.cz" míří do Feyenoordu. Oba kluby mají být na přestupu 24letého ofenzivního univerzála, jenž má rok do konce smlouvy, domluvené a momentálně se řeší poslední detaily. Vršovický celek, jenž šestinásobného českého reprezentanta před třemi lety přivedl z Karviné, má obdržet zhruba čtyři miliony eur.

sport.cz, vi.nl
17.05.202316:32

Panathinaikos obnovil zájem o Lingra

Ondřej Lingr se Slavií Praha jedná o prodloužení smlouvy, stále však není vyloučený ani jeho letní odchod. Podle zpráv z Řecka se obnovil zájem Panathinaikosu, který chtěl 25letého ofenzivního hráče získat již v zimě.

twitter.com/HellasFooty
12.04.202323:30

Slavia chce udržet Lingra

Ondřej Lingr má se Slavií Praha smlouvu do konce nadcházející sezony, proto se spekuluje o jeho budoucnosti. Ta by se mohla brzy vyjasnit, vršovický klub totiž chce s 24letým ofenzivním hráčem prodloužit smlouvu, což by následně oficiálně stvrdil na tréninku před derby se Spartou ve finále MOL Cupu.

sport.cz
18.02.202317:10

Slavia postrádá Lingra a Ševčíka

Ondřej Lingr a Petr Ševčík nenastoupí za Slavii do dnešního zápasu v Teplicích. Zmíněnou dvojici - stejně jako Lukáše Masopusta - vyřadila nemoc, ze zdravotních důvodů chybí Oscar Dorley, Jakub Hromada a David Hovorka.

twitter.com/slaviaofficial
17.01.202313:33

Lingr v hledáčku Panathinaikosu

Slavia Praha je v každém přestupovém okně spojována s odchodem řady hráčů, nyní se mezi nimi ocitl Ondřej Lingr. Zájem o 24letého ofenzivního hráče projevil řecký Panathinaikos, nabídka ve výši 3 miliony eur však protistranu neuspokojila.

isport.cz
04.11.202208:57

Lingra nezdar mrzí kvůli fanouškům

"V prvním poločase se nám moc nedařilo, i tak jsme si vytvořili nějaké šance. Ve druhém poločase jsme se zlepšili. Byly tam závary, byli jsme v šestnáctce, ale létalo nám to kolem nohou. Neměli jsme štěstí. Mrzí mě kvůli fanouškům, že jsme nevyhráli k výročí (130 let od založení Slavie). I když by to nic neřešilo. Ale každá výhra se počítá. Jsme zklamaní a bohužel se loučíme s Evropou," řekl Ondřej Lingr ke smutným oslavám vzniku Slavie.

ČTK
25.09.202210:19

Tři změny v české reprezentaci

Tři dodatečné úpravy své nominace musel na základě zdravotních problémů učinit Jaroslav Šilhavý. Již pro zápas s Portugalskem mu nebyli k dispozici Lukáš Masopust a Jakub Jankto, během něj potom musel střídat také Jakub Brabec. Toto trio ve Švýcarsku zastoupí Lukáš Provod, Ondřej Lingr (Slavia) a Patrizio Stronati (Puskás).

repre.fotbal.cz
07.09.202218:47

Lingr neodletěl se Slavií do Turecka

Slavia zítra nastoupí proti Sivassporu v Evropské konferenční lize bez Ondřeje Lingra. Ofenzivní univerzál má neupřesněné zdravotní problémy a podle trenéra Jindřicha Trpišovského neodcestoval s týmem, aby se stihl dát dohromady před dalšími zápasy.

21.08.202223:23

Dva noví stovkaři pro Slavii

Stejné jubileum dnes oslavili dva slávisté. Petr Ševčík i Ondřej Lingr proti Pardubicím nastoupili ke svým stým soutěžním utkáním v sešívaném, druhý jmenovaný se u této příležitosti i jednou trefil.

slavia.cz
04.03.202218:51

Na hráče měsíce nominován i Fortelný

Teplický Jan Fortelný, který v únoru zazářil čtyřmi asistencemi a jedním gólem, nechybí v trojčlenné nominaci na hráče měsíce Fortuna:Ligy. Doplňují ho Ondřej Lingr ze Slavie a Tomáš Chorý z Plzně. Fortelného nadřízený Jiří Jarošík se uchází o stejné ocenění mezi trenéry.

fortunaliga.cz
20.02.202217:46

Holeš a Lingr chybí vinou zranění

Slavia za pár minut vyběhne do vršovického derby s Bohemians 1905, do něhož na straně úřadujícího mistra nezasáhnou Tomáš Holeš a Ondřej Lingr. Zmíněná dvojice má po úvodním zápase předkola vyřazovací fáze Konferenční ligy s Fenerbahçe (3:2) neupřesněné zdravotní problémy. Mimo hru stále zůstává i zraněný Lukáš Masopust.

slavia.cz
21.02.202118:59

Lingra čeká podrobné vyšetření

Slavia v zápase na hřišti Teplic (1:1) ztratila Ondřeje Lingra. Ofenzivní univerzál byl na začátku druhé půle po souboji s Davidem Heidenreichem chvíli v bezvědomí, posléze se probral a nyní zamíří na další vyšetření.

31.05.202022:58

Ndefe si dvakrát nezahraje

Karvinský obránce Gigli Ndefe dostal jako šestý hráč v této sezoně první ligy osmou žlutou kartu, která ho vyřadí na dvě nejbližší kola. O polovinu nižší trest za čtyři napomínání si v dalším duelu odpykají jeho spoluhráč Ondřej Lingr, sparťan Lukáš Štetina, jablonecký Miloš Kratochvíl a olomoucký Michal Vepřek. Trest nejméně na jedno soutěžní utkání za vyloučení čeká na českobudějovického Tomáše Sivoka, teplického Petra Kodeše a Michala Kadlece ze Slovácka.