Celé jméno:Nicolás Andrés Burdisso
Používané jméno:Nicolás Burdisso
Národnost: Argentina
Datum narození:12.04.1981
Výška:183 cmVáha:81 kg
Pozice:obránce
Klub:bez angažmá
Aktuální statistiky
hráč je bez angažmá
Kariéra hráče
Statistiky v reprezentaci
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK
Argentina4433802000500
Argentina "OH"31060000000
Reprezentační kariéra hráče
 

Dosáhl jsem všeho, o čem jsem snil, prohlásil Burdisso

Nicolás Burdisso je dalším hráčem, jenž se rozhodl definitivně uzavřít kariéru. Bývalý argentinský reprezentant naposledy oblékal dres Turína, od léta byl potom volným hráčem...  
10.10.2018 | Aktuality | 16 komentářů
 

Burdisso v létě zváží budoucnost, myslí na návrat do vlasti

Nicolás Burdisso strávil většinu své kariéry v Itálii a aktuálně obléká dres Janova. Do budoucnosti má pak jedno přání - rád by znovu hrál za Bocu Juniors, z níž do Evropy před deseti a půl lety vyrazil...  
27.12.2014 | Aktuality | 3 komentáře
 

Janov nakupuje, získal Burdissa s Mottou

Tradiční janovský klub se pohybuje ve středu tabulky a jeho fanouškům ani ambicím to rozhodně nestačí. Pro zlepšení svých výsledků a ligového postavení se tedy vedení rozhodlo vkročit na lednový přestupový trh a jeho vody zatím čeří velmi rázným způsobem. Trenér Gasperini se může těšit na dvě velké posily.  
23.01.2014 | Aktuality | 133 komentářů
10.10.2018 Burdisso oficiálně uzavřel kariéru
Konec aktivní hráčské kariéry oznámil Nicolás Burdisso. Sedmatřicetiletý Argentinec byl po letním odchodu z Turína bez angažmá a nového chlebodárce již nyní hledat nebude. (lequipe.fr)
10.09.2018 Neapol by mohla angažovat Burdissa
Nicolas Burdisso je po letním odchodu z Turína volným hráčem, to už by ale nemuselo platit dlouho. Podle italských médií se o zkušeného stopera zajímá Neapol, která hledá náhradu za dlouhodobě zraněného Vlada Chiricheşe. (football-italia.net)
19.05.2018 Burdisso prý pověsí kopačky na hřebík
Nicolás Burdisso prý zítra odehraje poslední utkání kariéry. 37letý argentinský obránce dříve hrával za Inter Milán, AS Řím a Janov a uplynulý rok strávil v Turíně, jeho posledním duelem kariéry má být nedělní souboj s Janovem. (football-italia.net)
28.02.2018 Burdisso nebude k dispozici Turínu
Turín bude proti Crotone postrádat Nicoláse Burdissa. Argentinský obránce si musí odpykat disciplinární trest. (football-italia.net)
09.09.2017 Agent: Burdisso chtěl do Turína
Turín nakonec angažoval Nicoláse Burdissa, zkušený obránce však měl i výhodnější nabídky, ale sám se rozhodl upřednostnit Granatu. "Měli jsme nějaké nabídky z Itálie a Španělska, které byly ekonomicky výhodnější, ale Nicolás chtěl do Turína," potvrdil agent Martin Guastadisegno. (football-italia.net)
31.08.2017 Burdisso podepsal smlouvu s Turínem
Nicolás Burdisso podepsal jednoletou smlouvu s Turínem. Argentinský obránce byl poslední týdny volným hráčem poté, co po loňské sezoně opustil Janov. (sport-express.ru)
30.08.2017 Burdisso podepíše smlouvu s Turínem
Nicolás Burdisso si zřejmě ještě protáhne své působení v Itálii. Zkušený obránce v létě opustil Janov a nyní přicestoval do Turína, s nímž by měl podepsat jednoletý kontrakt. (football-italia.net)
27.08.2017 Turín má zájem o angažování Burdissa
Nicolás Burdisso je po odchodu z Janova volným hráčem, nadále by však mohl hrát Serii A. Zájem o 36letého stopera má Turín, který již zahájil konkrétní jednání. (football-italia.net)
31.05.2017 Burdisso se rozloučil s Janovem
Nicolás Burdisso ohlásil svůj odchod z Janova. Zkušený argentinský obránce měl od italského klubu nabídku na prodloužení končící smlouvy, tu ovšem nakonec nepřijal. (transfermarketweb.com)
24.04.2017 Burdisso dostal nabídku nové smlouvy
Nicolás Burdisso má možnost strávit i další část kariéry v Janově. Zkušený obránce má smlouvu jenom do konce sezony, italský klub mu ovšem nabízí nový kontrakt. (transfermarketweb.com)
Další expres zprávy