Celé jméno:Ouwo Moussa Maâzou
Používané jméno:Moussa Maâzou
Národnost: Niger
Datum narození:25.08.1988
Výška:186 cmVáha:80 kg
Pozice:útočník
Klub:bez angažmá
Aktuální statistiky
hráč je bez angažmá
Kariéra hráče
Statistiky v reprezentaci
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK
Niger119770000400
Reprezentační kariéra hráče
 

Maâzou je doma za hvězdu, ve světě ale zatím nezáří

Niger je národ, který rád vzpomíná na hráče z předcházejících generací. Z devadesátých let to byli především Mounkaila Idé, Brah Tahir Djibo nebo Lambo André Zakari. Nicméně pokud se zeptáte v ulicích hlavního města Niamey, koho lidé považují za největší současnou star, odpoví vám jednohlasně: Moussa Maâzou.  
06.02.2014 | Aktuality | 29 komentářů
 

Maazou chce lidem ukázat, že existuje Niger

Pokud zítra Monako ve finále Coupe de France porazí Paris SG, útočník knížecího klubu Ouwu Maazou chce, aby se na stadionu mohl proběhnout s vlajkou své rodné země - Nigeru. "Když vyhrajeme, chci zamávat nigerskou vlajkou, aby lidé věděli, jak vypadá. Aby věděli, že Niger není Nigérie," sdělil.  
30.04.2010 | Aktuality | 125 komentářů
 

Monako získalo na hostování útočníka Maazoua

Fotbalisté Monaka získali z CSKA Moskva na hostování nigerského útočníka Moussu Maazoua. Jednadvacetiletý hráč bude v knížecím klubu působit do konce sezony.  
13.01.2010 | Aktuality | 94 komentářů
21.12.2018 Lens opustil nevyužívaný Maâzou
Moussa Maâzou si může hledat nové angažmá. Zkušený útočník letos za druholigový Racing Lens nezasáhl ani do jednoho ligového utkání, načež se obě strany dohodly na předčasném ukončení spolupráce, která měla platit do roku 2020. (lequipe.fr)
27.01.2018 Ajaccio dokončilo návrat Maâzoua
Moussa Maâzou bude znovu nastupovat za Ajaccio. To se na angažování své bývalé opory domluvilo s Racingem Lens, odkud bývalý reprezentant Nigeru dorazil na hostování. (lequipe.fr)
23.01.2018 Maâzou před návratem do Ajaccia?
Ajaccio by mohlo znovu přivítat Moussu Maâzoua. Bývalý reprezentant Nigeru dostal od Racingu Lens svolení k odchodu, přičemž by se měl podle francouzských médií vrátit na Korsiku. (lequipe.fr)
19.02.2016 Maâzou přestoupil do Randers
Randers posílil Moussa Maâzou. Reprezentant Nigeru přichází z Changchun Yatai a ve svém novém působišti se dohodl na kontraktu do konce nadcházející sezóny. (transfermarketweb.com)
06.07.2012 Maazou se uchýlil do Tuniska
Patrně nejslavnější tuniský klub Étoile du Sahel ulovil velkou rybu. Právě pod jeho křídla utekl z mrazivého Ruska nigerský útočník Maazou, jemuž z kontraktu v moskevském CSKA zbývalo odečíst už jen šest měsíců. Do Afriky se teprve 23letý útočník vrací po čtyřech letech, během nichž stihl projít šesti různými kluby.
01.02.2011 Feindouno nahradil Maazoua
Moussa Maazou, který z CSKA Moskva hostuje v Monaku, si poranil koleno. 22letého útočníka zítra čeká operace a poté několikaměsíční pauza. Monako proto získalo do útoku Pascala Feindouna. Ten byl od listopadu bez angažmá a s knížecím klubem podepsal smlouvu do konce sezony.
25.01.2011 Maazou v Bordeaux končí
Prezident Bordeaux Jean-Louis Triaud oznámil, že Moussa Maazou už za klub hrát nebude. Urostlý útočník se o víkendu dostal do konfliktu s fanoušky Girondins. Maazou je v Bordeaux na hostování z CSKA Moskva.
03.01.2011 Monako se zajímá o Maazoua
Ouwu Maazou letos z ruského CSKA Moskva hostuje v Girondins Bordeaux, v lize ale vstřelil zatím pouze jednu branku a je tak možné, že francouzský celek 22letého útočníka v lednu vrátí na východ. Nigerský reprezentant by se ale obratem mohl vrátit, zájem o něho má totiž Monako, v němž úspěšně hostoval již minulou sezonu.
26.08.2010 Maazou hostuje v Bordeaux
Moussa Maazou odchází na roční hostování z CSKA Moskva do Bordeaux. Francouzský klub si také zajistil opci na trvalý přestup 22letého útočníka, ta má údajně hodnotu kolem čtyř milionů eur.
13.01.2010 Maazou definitivně v Monaku
Ouwu Maazou definitivně odešel na půlroční hostování do francouzského Monaka, CSKA Moskva to potvrdilo na svých oficiálních stránkách. Příchod 21letého útočníka přijde Francouze zatím na 700.000 eur, mají ale na hráče také předkupní právo.
Další expres zprávy