Celé jméno:Milan Pacanda
Národnost: Česko
Datum narození:28.02.1978
Výška:175 cmVáha:75 kg
Pozice:útočník
Klub:bez angažmá
Aktuální statistiky
hráč je bez angažmá
Kariéra hráče
 

Někdejší talent Pacandu sráží dluhy a deprese

Kdysi velké hvězdě české ligového fotbalu Milanu Pacandovi hrozí kvůli dluhům a depresím konec kariéry. Druholigové Znojmo ztratilo s bývalým hráčem Brna či Sparty po třech měsících trpělivost, protože přestal chodit na tréninky a v klubu se objevil pouze, když potřeboval peníze.  
24.11.2011 | Aktuality | 113 komentářů
 

Pacanda vs. Švancara, aneb boj o jižní Moravu

Již tuto sobotu se v Husových sadech odehraje pro jižní Moravu největší zápas podzimu. Po dvaadvaceti letech se totiž v soutěžním utkání opětovně střetnou celky Znojma a Zbrojovky Brno.  
07.10.2011 | Aktuality | 213 komentářů
 

Pacanda zůstává ve Znojmě

Milan Pacanda bude minimálně v podzimní části příští sezóny hájit barvy třetiligového Znojma, tradičního účastníka MSFL a jednoho z hlavních adeptů na postup do druhé ligy. Tuto informaci na svých stránkách uvedlo jak Znojmo, tak i Brno, kterému Pacanda stále patří.  
20.07.2009 | Aktuality | 97 komentářů
13.02.2009 Pacanda na hostování do Znojma
Milan Pacanda odchází z Brna na půlroční hostování do Znojma, které je po podzimu na druhém místě v MSFL. Třicetiletý fotbalista, který působil ve Spartě, v Innsbrucku a ve Zlíně, hrál na podzim na hostování v kazašském Šachťoru Karaganda, kde nastoupil v sedmi zápasech a zaznamenal tři branky.
03.02.2009 Pacanda do Znojma
Brněnský fotbalista Milan Pacanda bude zřejmě na jaře hrát pouze třetí nejvyšší českou soutěž. O třicetiletého útočníka, který působil také ve Spartě, v Innsbrucku a ve Zlíně, se uchází po podzimu druhý tým tabulky MSFL Znojmo.
14.07.2008 Pacanda začal v Karagandě gólem
Milan Pacanda odešel před třemi týdny z Brna na půlroční hostování do Šachťoru Karaganda. V novém působišti se hned při premiéře uvedl gólem - deset minut před koncem zařídil Karagandě bod za remízu 1:1 na hřišti Pavlodaru.
Další expres zprávy