16.05.200917:09

Kadlec přispěl k debaklu

Obránce Leverkusenu Michal Kadlec vstřelil gól Mönchengladbachu. Český reprezentant v 79. minutě zvýšil na 4:0.

21.03.200917:21

Kadlec se trefil

V utkání německé bundesligy mezi Leverkusenem a Frankfurtem vstřelil jediný gól domácích fotbalistů český reprezentant Michal Kadlec. Bayer s Eintrachtem remizoval 1:1.

31.01.200911:46

Kadlec už bude patřit Leverkusenu

Hostování Michala Kadlece z pražské Sparty v Leverkusenu se mění v přestup. Fotbalista podepsal smlouvu do roku 2013. Sparta dostane asi 2,5 milionu eur, pětina částky by měla putovat do Slovácka, odkud levý obránce na Letnou přišel.

28.01.200919:37

Kadlec se trefil v dresu Leverkusenu

V utkání německého poháru mezi Leverkusenem a Cottbusem se střelecky prosadil český obránce Michal Kadlec. Ve 29. minutě zvyšoval na 2:0.

12.12.200809:23

Kadlec už patří Leverkusenu

Český obránce Michal Kadlec je už hráčem Bayeru Leverkusen. Německý klub využil klauzule ve smlouvě o hostování a podepsal s reprezentačním obráncem čtyřletou smlouvu. Sparta vydělala zhruba pětasedmdesát milionů korun.

08.11.200816:45

Kadlec se poprvé trefil

První branku v dresu Leverkusenu oslavil Michal Kadlec. Český obránce poslal svůj tým ve 24. minutě utkání v Karlsruhe do vedení 3:0. Stále se hraje.

13.09.200819:45

Kadlec za sebou má premiéru

Michal Kadlec za sebou má premiéru v dresu Leverkusenu, český reprezentant odehrál druhý poločas dnešního zápasu v Hamburku. Kadlec na první zápas nebude mít příjemné vzpomínky, Bayer totiž ztratil dvoubrankové vedení a nakonec prohrál 2:3.