26.10.201215:40

Kadlec vynechá duel s Bayernem

Ve výpravě Leverkusenu do Mnichov k utkání s Bayernem bude chybět Michal Kadlec, českého obránce nepustí na hřiště zraněné koleno, což je památka na včerejší duel s Rapidem Vídeň.

25.10.201219:18

Kadlec si poranil koleno

Michal Kadlec musel již po deseti minutách odstoupit z dnešního utkání Leverkusenu na hřišti vídeňského Rapidu, český reprezentační obránce si z jednoho souboje odnesl poraněné levé koleno.

23.09.201215:43

Kadlec se postaral o vyrovnání

Leverkusen hostí Gladbach a už od třetí minuty prohrával 0:1. Nepříznivý stav pro Bayer ovšem netrval dlouho, ve 12. minutě zařídil vyrovnání Michal Kadlec.

23.07.201220:39

Muži, kteří napadli Kadlece, obžalováni

Tři měsíce po brutálním útoku obžalovalo státní zastupitelství v Kolíně nad Rýnem dva muže, kteří napadli Michala Kadlece. Český obránce utrpěl zlomeninu nosu a podrobil se dvěma operacím. Zbytek bundesligové sezony i část přípravy na mistrovství Evropy musel absolvovat s ochrannou maskou. Státní zastupitelství obžalovalo z ublížení na zdraví muže ve věku 20 a 24 let, kteří Kadlece 21. dubna napadli po návštěvě diskotéky v Kolíně nad Rýnem. Oba muži jsou podle Kölnischer Rundschau příznivci místního klubu 1. FC a düsseldorfská policie je eviduje v kolonce sportovních násilníků.

10.03.201217:11

Kadlec zamířil do vlastní sítě

Další hořkou pilulku, vypadá to, bude muset dnes strávit Leverkusen. Bayer ve svém zápase ve Wolfsburgu brzy vedl, do šatny ale šel za stavu 1:2 a v 61. minutě inkasoval potřetí, smolařem okamžiku se stal Michal Kadlec, který si dal vlastní branku.

24.02.201211:57

Kadlecův dres Messiho vydražen

Barcelonský dres Lionela Messiho, který dal obránce Michal Kadlec z Leverkusenu v Německu do aukce, byl vydražen za 11.000 eur (275.000 korun). Český reprezentant už dříve uvedl, že získanou částku věnuje Domovu zdravotně postižených ve Velehradě. Kadlec si vyměnil s Messim dres při úvodním osmifinále Ligy mistrů, v němž německý klub prohrál 1:3, hned dvakrát. Triko, které od nejlepšího fotbalisty světa získal v poločasové přestávce, mu vzal spoluhráč Manuel Friedrich. Oba fotbalisté svým počínáním v nepovedeném zápase naštvali sportovního ředitele Bayeru Rudiho Völlera, který jim nařídil vydražit dresy na dobročinné účely. Kadlec dal cenný suvenýr do dražby ve sledované televizní show Thomase Gottschalka, na jejímž webu se cena dresu vyšplhala na 11.000 eur. Český fotbalista plánuje, že při odvetě 7. března ještě nechá triko od Messiho podepsat.

16.02.201210:35

Kadlec přijde o Messiho dres

Český obránce Michal Kadlec a jeho spoluhráč z Leverkusenu Manuel Friedrich přijdou o dres barcelonské hvězdy Lionela Messiho, který si s ním vyměnili při úterním osmifinále Ligy mistrů, v němž německý klub prohrál 1:3. Deníku Bild to řekl sportovní ředitel Leverkusenu Rudi Völler, kterého oba fotbalisté "honbou" za cenným suvenýrem při nepovedeném zápase pořádně naštvali. Messiho dresy budou muset podle Völlera vydražit na dobročinné účely. Kadlec, který vstřelil jediný gól německého týmu, si triko s nejlepším hráčem planety vyměnil už v poločase. V šatně mu ho ale Friedrich sebral. Po závěrečném hvizdu se nicméně českému reprezentantovi podařilo získat ještě jeden.

14.02.201221:54

Kadlec vyrovnal na 1:1

Michal Kadlec se zapsal mezi střelce v Lize mistrů, obránce Leverkusenu v úvodu druhé půle zápasu s Barcelonou srovnal přesnou hlavičkou na 1:1.

04.02.201217:09

Kadlec byl vyloučen

Michal Kadlec nedohrál dnešní bundesligové utkání proti Stuttgartu, český obránce Leverkusenu dostal po změně stran dvě rychlé žluté karty a v 63. minutě musel předčasně opustit trávník.

16.11.201116:23

Kadlec si vydělal milion

Čeští fotbalisté zpětně dostanou po úterním postupu na Euro za každý uhraný bod v uplynulé kvalifikaci prémii 50 tisíc korun, dalších 20 tisíc je pak startovné za jednotlivý zápas. Nejvíce tak vydělal obránce Michal Kadlec, který si jako nejvytíženější hráč národního týmu přijde na bonusech na více než milion korun. Zadák Leverkusenu jako jediný z českého týmu odehrál celých deset utkání - osm zápasů ve skupině a oba barážové duely s Černou Horou. Na hřišti tak strávil maximální možný čas 900 minut. Za startovné získal 200 tisíc korun, dalších 950 tisíc vyinkasuje jako prémii za 19 bodů. Třináct bodů uhrál národní celek ve skupině, šest pak přidal díky dvěma výhrám v baráži.

21.10.201111:21

Kadlec prodloužil smlouvu

Leverkusen a Michael Kadlec se dohodli na prodloužení smlouvy. Ta nyní platí do léta 2015.

29.08.201116:20

Kadlec dostal trest na tři zápasy

Michal Kadlec nedohrál víkendový duel s Dortmundem, když byl v 64. minutě vyloučen, a vedení soutěže mu nyní udělilo třízápasový distanc. Bayer Leverkusen se proti verdiktu neodvolal, a tak mu bude český obránce v následujících třech utkání proti Augsburgu, Kölnu a Bayernu Mnichov chybět.

27.08.201119:57

Michal Kadlec nedohrál dnešní utkání mezi Leverkusenem a Dortmundem, český obránce ve službách Bayeru byl v 64. minutě vyloučen.

23.04.201116:43

Kadlec srovnal skóre

Michal Kadlec dnes vstřelil v německé lize gól za Leverkusen. Český obránce proti Hoffenheimu ve 40. minutě vyrovnal na 1:1.

23.01.201116:35

Kadlec poslal Leverkusen do vedení

Michael Kadlec se zapsal mezi střelce dnešního utkání mezi Mönchengladbachem a Leverkusenem, český obránce ve službách hostí poslal svůj tým ve 37. minutě do vedení a Bayer po půli vede 2:0.

19.08.201020:17

Kadlec střelcem Leverkusenu

Bayer Leverkusen dělí několik minut od domácí výhry s ukrajinskou Tavrijí v posledním předkole EL a může za to děkovat zejména Michalu Kadlecovi. Ten zatím vstřelil oba góly německého týmu, a to v 2. a 83. minutě.

16.01.201015:56

Kadlec vyrovnal skóre

Michal Kadlec vstřelil svou první letošní branku v Bundeslize. 25letý obránce Leverkusenu v 15. minutě vyrovnával proti Mohuči.

17.11.200921:55

Kadlec blízko návratu

Michal Kadlec překonal zranění kotníku a naplno trénuje. Obránce Leverkusenu na nejbližší utkání s Bayernem nejspíš ještě nebude připraven, ovšem jeho návrat do zápasové zátěže je blízko.

16.10.200911:55

Kadlec stále nehraje

Michal Kadlec stále léčí natržený vaz v kotníku, který jej omezuje od minulého reprezentačního srazu. Český obránce bude Leverkusenu chybět ještě týden až dva.

10.09.200916:30

Kadlec zřejmě zmešká sobotu

Trenér Bayeru Leverkusen Jupp Heynckes se v sobotním bundesligovém duelu proti Wolfsburgu bude muset nejspíš obejít bez obránce Michala Kadlece. Český reprezentant si totiž ve středečním kvalifikačním duelu mistrovství světa se San Marinem poranil kotník.