Mauricio Pinilla (Universidad de Chile)

 

Palermo koupilo ze sestupující Sieny Maccaroneho

Massimo Maccarone v uplynulé sezóně nedotáhl svými góly Sienu k záchraně a ta tak z předposledního místa spadla o soutěž níž, sám třicetiletý útočník ale zůstává v Serii A. Za nezvěřejňěnou částku ho koupilo Palermo, kam sám Maccarone podle svých slov toužil přestoupit...  
16.06.2010 | Aktuality | 45 komentářů
Další hráči klubu
Soupiska klubu
09.06.2018 Pinilla prodloužil s Universidad
Universidad de Chile bude nadále spoléhat na Mauricia Pinillu. Zkušený kanonýr se svým zaměstnavatelem prodloužil smlouvu i pro nadcházející sezónu. (lequipe.fr)
22.07.2017 Pinilla se vrací domů
Mauricio Pinilla byl uvolněn z kontraktu v Janově a následně se vrátil do klubu, v jehož barvách s velkým fotbalem začínal. 33letý útočník zamířil domů, znovu bude hrát za Universidad de Chile. (abola.pt)
21.07.2017 Janov uvolnil kanonýra Pinillu
Mauricio Pinilla si opětovně zahraje ve své vlasti. Chilský útočník, jenž měl s Grifone roční kontrakt, se vyvázal ze smlouvy, zatím ale není jasné, kam povedou jeho další kroky. (football-italia.net)
27.04.2017 Pinillův trest zůstává v platnosti
Mauricio Pinilla přijde ještě o dva zápasy. Útočník Janova dostal začátkem dubna v souboji s Atalantou červenou kartu a jelikož následně inzultoval rozhodčí, vyměřila mu disciplinární komise trest na pět zápasů. Proti tomu se nyní fotbalista neúspěšně odvolal. (football-italia.net)
04.04.2017 Pinilla dostal stopku na pět utkání
Do pěti zápasů nezasáhne Mauricio Pinilla. Zkušený útočník Janova dostal trest za vyloučení ze zápasu s Atalantou (0:5), za kterou ještě na podzim nastupoval. (football-italia.net)
05.01.2017 Pinilla zamířil zpátky do Janova
Za Janov dohraje letošní sezónu Mauricio Pinilla. Chilský reprezentant se ke Grifone vrací na hostování s povinnou výkupní doložkou z konkurenční Atalanty Bergamo, kde neměl pravidelné herní vytížení. (lequipe.fr)
04.01.2017 Janov zpátky přivede Pinillu
Mauricio Pinilla se má vrátit do Janova. Chilský kanonýr se před rokem a půl stěhoval od Grifone do konkurenční Atalanty, nastoupil však jen do čtyř ligových utkání, celek z Bergama už s ním pak do budoucna nepočítá. (football-italia.net)
23.12.2016 Pinilla možná odejde za Ferrarou
Mauricio Pinilla se v tomto ročníku ne a ne prosadit do sestavy Atalanty, a tak nejspíš zvolí variantu úniku do čínské ligy. Již teď podle Sky Sport Italia probíhají vážná jednání o jeho přestupu do Wuhanu Zall, který trénuje bývalý italský obránce Ciro Ferrara. (football-italia.net)
15.12.2016 Pinilla na odchodu z Atalanty
Mauricio Pinilla prozradil, že v průběhu ledna odejde z Atalanty. Chilský útočník je v Bergamu pouze náhradníkem, letos naskočil jenom ke čtyřem ligovým zápasům. (football-italia.net)
24.11.2016 Pinilla v hledáčku Panathinaikosu
Mauricio Pinilla nehraje v Atalantě a není vyloučen jeho lednový odchod. Chilský útočník by se mohl stěhovat do Řecka, zájem o něho má Panathinaikos. (transfermarketweb.com)
Další expres zprávy