Celé jméno:Martin Škrtel
Národnost: Slovensko
Datum narození:15.12.1984
Výška:191 cmVáha:81 kg
Pozice:obránce
Klub:bez angažmá
Aktuální statistiky
hráč je bez angažmá
Kariéra hráče
Statistiky v reprezentaci
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK
Slovensko87741350203111
Reprezentační kariéra hráče
 

Škrtel se vážně zranil, ve hře je i konec kariéry

Hodně dlouhou pauzu před sebou má Martin Škrtel. Zkušený slovenský obránce si koncem prosince vážně poranil achilovku a přijde o zbytek sezony, v návaznosti na to se dohodl na ukončení kontraktu v celku Istanbul Başakşehir a dost možná zváží i ukončení aktivní činnosti...  
13.01. | Aktuality | 130 komentářů
 

Slovenský obránce Škrtel do Sparty nepřijde

Slovenský obránce Martin Škrtel Spartu neposílí. V rozhovoru pro server šport.sk potvrdil, že dostal nabídku z Letné, ale nepřijme ji. Sparta o bývalém hráči Liverpoolu přemýšlela jako náhradě za stopera Dávida Hancka.  
23.07.2020 | Aktuality | 142 komentářů
 

Škrtel se po krátké epizodě v Bergamu vrací do Turecka

Slovenský obránce Martin Škrtel, který nedávno již po třech týdnech skončil v Atalantě Bergamo, se vrací do turecké ligy. Bývalý reprezentační kapitán, jenž strávil poslední tři sezony ve Fenerbahce, podepsal roční smlouvu s jiným istanbulským týmem Basaksehirem.  
03.09.2019 | Aktuality | 57 komentářů
13.01. Škrtel opustil Istanbul Başakşehir
Martin Škrtel už nebude hrát za Istanbul Başakşehir, slovenský obránce se s vedením dohodl na ukončení spolupráce. Důvodem je vážné zranění achilovky. (transfermarkt.de)
06.08.2020 Trnava je v kontaktu se Škrtelem
Spartak Trnava je na přestupovém poli hodně aktivní, před novou sezonou získal už patnáct hráčů a na příchodech dalších se pracuje. V jednom případě by se mohlo jednat o hodně velké jméno, vedení je v kontaktu se zkušeným obráncem Martinem Škrtelem, jemuž skončila smlouva v tureckém Istanbulu Başakşehir. (profutbal.sk)
22.07.2020 Obránce Škrteľ do Sparty nepřijde
Slovenský obránce Martin Škrtel Spartu neposílí. V rozhovoru pro server šport.sk potvrdil, že dostal nabídku z Letné, ale nepřijme ji. Sparta o bývalém hráči Liverpoolu přemýšlela jako náhradě za stopera Dávida Hancka. "Určitě ne. Bylo to žhavé, ale uhasil jsem to," prohlásil Škrtel. Někdejší dlouholetý stoper Liverpoolu získal nedávno turecký titul s Basaksehirem, kam přišel loni v září poté, co skončilo po třech týdnech jeho angažmá v Bergamu. (ČTK)
02.09.2019 Škrtel se vrací do Turecka
Martin Škrtel ukončil několik týdnů trvající angažmá v Atalantě a vrátil se do Turecka - slovenský obránce se dohodl na angažmá v celku Istanbul Başakşehir. (football-italia.net)
01.09.2019 Škrteľ po třech týdnech skončil v Bergamu
Slovenská obránce Martin Škrtel již po třech týdnech skončil v Atalantě Bergamo. Podle italských médií měl bývalý kapitán slovenské reprezentace spory s trenérem a po vzájemné dohodě s funkcionáři své působení ukončil. Debut v novém dresu nestihl. (ČTK)
01.09.2019 Škrtel prý ukončil smlouvu s Atalantou
Hodně krátké zřejmě bude angažmá Martina Škrtela v Atalantě. Slovenský obránce se italskému celku upsal teprve před třemi týdny a podle některých médií nyní kontrakt ukončil. (football-italia.net)
09.08.2019 Atalanta oznámila příchod Škrtela
Martin Škrtel se stal posilou Atalanty Bergamo. Čtyřiatřicetiletý stoper se na Apeninský poloostrov vydal po vypršení smlouvy s Fenerbahçe, přičemž se svým novým chlebodárcem podpesal kontrakt pro letošní sezónu. (football-italia.net)
09.08.2019 Škrtel dorazil do Bergama
Martin Škrtel přicestoval do Bergama a čeká ho zdravotní prohlídka v Atalantě. Slovenský obránce je aktuálně volným hráčem, po minulé sezoně se rozloučil s Fenerbahçe. (football-italia.net)
08.08.2019 Atalanta dojednává příchod Škrtela
Martin Škrtel je po vypršení smlouvy ve Fenerbahce bez angažmá, což už nebude platit dlouho. Slovenský obránce se chystá do Atalanty, s italským klubem úspěšně jedná o podmínkách angažmá. (football-italia.net)
06.08.2019 Škrtel na cestě do Atalanty?
Atalanta Bergamo by mohla získat ostřílenou posilu do defenzivy. Letošní účastník Ligy mistrů má zájem o Martina Škrtela, který je volným hráčem po odchodu z Fenerbahçe. (football-italia.net)
Další expres zprávy