ZMGGPVGOGŽKŽČČK
žádné statistiky nejsou k dispozici
Kariéra hráče

Dostál je rád, že nebude muset zachraňovat ligu jako se Slavií

Obránce Bohemians 1905 Martin Dostál má radost, že si"klokani" zajistili setrvání v první lize už v předposledním 29. kole díky domácí výhře 2:0 nad Karvinou a porážce Hradce Králové 2:3 na Spartě. Autor druhé branky si totiž nechtěl zopakovat sezonu 2013/14, v níž se zachraňoval se Slavií až v posledním dramatickém kole.
21.05.2017 | Aktuality | 161 komentářů

Smolař Dostál si vstřelil vlastní gól a další pak tečoval rukou

Obránce Bohemians 1905 Martin Dostál se stal smolařem dnešního utkání 7. kola první fotbalové ligy na Dukle. Nejprve vlastním gólem nechtěně ve 24. minutě srovnal na 1:1 a v druhé půli pro změnu tečoval hlavičku domácí Ondřeje Kušníra, který zvýšil na 3:1. "Klokani" nakonec na Julisce v malém pražském derby navzdory brzkému vedení prohráli 1:4.