02.07.202318:56

Doležal má namířeno do Karviné

Karviná by měla brzy přivítat zkušenou posilu do útoku, nováček FORTUNA:LIGY podle informací "sport.cz" dotahuje příchod Martina Doležala. Bývalý dlouholetý hráč Jablonce předčasně ukončil smlouvu se Zagłębie Lubin.

sport.cz
18.03.202317:40

Doležal dopomohl vyrovnání

Martin Doležal dnes sice v barvách Zaglebie Lubin neskóroval, přesto výrazně přispěl k remíze s Jagiellonií Bialystok - asistencí se podílel na poslední brance utkání na 2:2.

18.09.202216:58

Doležel přispěl k výhře Zagłębie Lubin

Zagłębie Lubin porazil Wisłu Płock 2:1 a podílel se na tom i Martin Doležal, český útočník ve dvacáté minutě srovnával na průběžných 1:1.

09.09.202219:51

Doležal vstřelil první branku sezony

Zagłębie Lubin remizoval 2:2 na půdě Warty Poznaň a jednou trefou k tomu přispěl Martin Doležal. Český útočník ve 33. minutě srovnával na průběžných 1:1, jednalo se o jeho první trefu sezony.

08.04.202220:00

Doležal zařídil výhru Zagłębie Lubin

Zagłębie Lubin dnes hostil Stal Mielec, vyhrál 3:1 a ústřední postavou se stal Martin Doležal. Někdejší útočník Jablonce v 72. minutě vyrovnával na 1:1, pět minut před koncem pak dal výsledku konečnou podobu. Zahanbit se nenechal ani záložník Erik Daniel, ten se trefil jednou.

18.02.202219:59

Doležal řídil triumf Zagłębie Lubin

Zagłębie Lubin porazil doma Wisłu Płock 3:1 a velký podíl na tom měl Martin Doležal. Někdejší útočník Jablonce si v polském klubu otevřel střelecký účet, dnes dal hned dvě branky.

24.04.201708:29

Příbrami bude dvě kola chybět Tregler

Příbrami bude v příštích dvou kolech první ligy chybět Jaroslav Tregler, který dostal osmou žlutou kartu v sezoně. O polovinu nižší jednozápasový trest čeká za čtyři napomínání plzeňského Romana Hubníka, jabloneckou dvojici Martin Doležal, Mirzad Mehanovič a Martina Dostála z Bohemians 1905.

ČTK
26.01.201720:12

Jablonec si pojistil Doležala

Jablonecký útočník Martin Doležal prodloužil s klubem smlouvu do června 2019. Šestadvacetiletý fotbalista působí v severočeském celku tři roky a dosavadní kontrakt měl do letošního léta. Jablonec o podpisu nové smlouvy informoval na twitteru.

ČTK
30.10.201310:35

Doležal prodloužil v Olomouci smlouvu

Útočník Martin Doležal prodloužil kontrakt v Olomouci. Třiadvacetiletý fotbalista tak bude ode dneška na Hané smluvně vázán do 30. června 2017. Sigma o tom informovala na svém oficiálním facebookovém účtu. Doležal působí v Olomouci už od roku 2004 a v této sezoně je s pěti ligovými góly nejlepším střelcem osmého týmu tabulky. Vytáhlý forvard dosud odehrál v nejvyšší soutěži 52 utkání a zaznamenal 14 branek.

16.03.201309:12

Doležal: Jen v tom pokračovat

Olomouc včera porazila ostravský Baník a posunula se na průběžné druhé místo v tabulce. "Musíme zůstat nohama na zemi. Každý zápas je jiný. Ale je to super, lepší start jsme si nemohli přát. Jen v tom pokračovat," uvedl po zápase střelec jediného gólu Martin Doležal.

18.02.201118:38

Doležal zůstává v Olomouci

Útočník Martin Doležal nakonec z Olomouce do Zlatých Moravců neodejde. Dvacetiletý hráč, který byl v dosavadním průběhu zimní přípravy nejlepším střelcem Sigmy, měl ve slovenském klubu hostovat do konce jara, ale Olomouc jej po odchodu Michala Hubníka do Legie Varšava neuvolní. Doležal nastřílel v zimní přípravě pět gólů. Jeden z nich i ve finálovém utkání Tipsport ligy právě proti Zlatým Moravcům