Celé jméno:Martin Braithwaite
Národnost: Dánsko
Datum narození:05.06.1991
Výška:180 cmVáha:77 kg
Pozice:útočníkČíslo dresu:7
Klub:CD Leganés (ESP)
Aktuální statistiky v klubu CD Leganés (ESP)
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK 
LaLiga 2019/202043601000000
Kariéra hráče
Statistiky v reprezentaci
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK
Dánsko3521684000000
Reprezentační kariéra hráče
nenalezeny žádné články
Další hráči klubu
Soupiska klubu
25.07. Leganés přivedl hned tři posily
Tři nové tváře přivítal Leganés. Španělský celek si z Watfordu na nadcházející sezónu vypůjčil obránce Marca Navarra, vedle kterého bude nastupovat Roberto Rosales, jenž dorazil z konkurenční Málagy. Na trvalý přestup do klubu z předměstí Madridu přišel Martin Braithwaite, který má za sebou úspěšné jarní hostování z Middlesbrough. (transfermarketweb.com)
03.01. Braithwaite oficiálně hostuje v Leganésu
Martin Braithwaite oficiálně odešel z Middlesbrough do Leganésu, dánský útočník bude ve španělském klubu ve zbytku letošní sezony hostovat. Leganés měl zájem i o opci na přestup, to ovšem vedení Boro neakceptovalo. (football-espana.net)
02.01. Leganés si plácl s Braithwaitem
Martin Braithwaite míří z Middlesbrough do Leganésu. Španělský klub se s dánským útočníkem už dohodl na podmínkách smlouvy a nyní dolaďuje dohodu rovněž s druholigovým anglickým Middlesbrough, transfer může být oznámen v průběhu tohoto týdne. (football-espana.net)
28.12.2018 Leganés si vyhlédl Braithwaita
Dánský reprezentant Martin Braithwaite by mohl z anglického Middlesbrough odejít do Španělska. Vyhlédl si ho šestnáctý tým tabulky Leganés. (lequipe.fr)
30.08.2018 Braithwaite požádal o odchod z Boro
Martin Braithwaite nechce hrát druhou anglickou ligu a vedení Middlesbrough proto požádal, aby ho uvolnilo jinam. Dánský útočník by mohl zamířit do Španělska, zájem o něho mají Leganés a Girona. (bbc.com)
31.01.2018 Braithwaite hostuje v Bordeaux
Útočník Martin Braithwaite odešel z Middlesbrough na hostování do Bordeaux, to si zajistilo rovněž opci na přestup za sedm milionů eur. (lequipe.fr)
24.01.2018 Bordeaux může posílit Braithwaite
Martin Braithwaite by se mohl vrátit do Francie. Zájem o útočníka Middlesbrough má Bordeaux, to však na rozdíl od své protistrany preferuje hostování s opcí ve výši 8 milionů eur, zatímco mužstvo z League Championship má zájem o trvalý přestup. (lequipe.fr)
13.07.2017 Braithwaite novou akvizicí Middlesbrough
Middlesbrough posílil Martin Braithwaite. 26letý útočník se do druholigového anglického klubu stěhuje z Toulouse, které za něho vyinkasovalo 11,3 milionu eur a se samotným hráčem podepsalo kontrakt na čtyři roky. (lequipe.fr)
06.07.2017 Braithwaite má namířeno do Boro
Middlesbrough by měl posílit Martin Braithwaite. Dánský reprezentant je hráčem Toulouse a druholigový anglický celek ho chce nalákat vidinou okamžitého návratu do Premier League. (lequipe.fr)
12.06.2017 Braithwaite do West Hamu United?
Z Francie do Anglie se možná bude stěhovat Martin Braithwaite, zájem o útočníka Toulouse má West Ham United. (clubcall.com)
Další expres zprávy