Celé jméno:Martin Braithwaite
Národnost: Dánsko
Datum narození:05.06.1991
Výška:180 cmVáha:77 kg
Pozice:útočníkČíslo dresu:0
Klub:FC Barcelona (ESP)
Aktuální statistiky v klubu FC Barcelona (ESP)
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK 
žádné statistiky nejsou k dispozici
Kariéra hráče
Statistiky v reprezentaci
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK
Dánsko3924617000000
Reprezentační kariéra hráče
 

Dodatečnou posilou Barcelony je útočník Braithwaite z Leganésu

Barcelona dostala svolení k realizaci jednoho transferu mimo přestupové okno a onou posilou se dnes stal Martin Braithwaite. Útočník přichází z Leganésu, v Katalánsku podepsal smlouvu na čtyři a půl roku a minimálně ve zbytku sezony nahradí dlouhodobě zraněného Ousmane Dembélého...  
VČERA | Aktuality | 278 komentářů
Další hráči klubu
Soupiska klubu
16:18 Braithwaite figuruje v nominaci Barcelony
Barcelonu čeká zápas s Eibarem a do toho může zasáhnout i Martin Braithwaite, útočník přišel včera na přestup z Leganésu a hned se objevil v nominaci na utkání. (abola.pt)
20.02. Braithwaite je domluven na smlouvě
Martin Braithwaite se dohodl na smlouvě s Barcelonou a v průběhu dnešního dne bude dotažen jeho přestup z Leganésu. Útočník přijde jako náhrada za vážně zraněného Ousmane Dembélého, v Katalánsku podepíše smlouvu na tři a půl roku. (transfermarketweb.com)
19.02. Braithwaite podepíše na tři a půl roku
Martin Braithwaite přestoupí z Leganésu do Barcelony, která pro něho nachystala smlouvu na tři a půl roku. Katalánský klub dorovná výstupní klauzuli ve výši dvaceti milionů eur, útočník nahradí vážně zraněného Ousmaneho Dembélého, Barcelona využila možností španělské ligy a od tamního svazu dostala svolení k realizaci transferu mimo přestupní termín. (lequipe.fr)
19.02. Braithwaite se stane hráčem Barcelony
Útočník Martin Braithwaite přestoupí z Leganésu do Barcelony, ta má možnost získat jednu posilu mimo přestupní termín a vedení Leganésu už sdělila, že uplatní opci na trvalý přestup. Katalánský celek dostal od svazu výjimku poté, co se vážně zranil Ousmane Dembélé, o výjimku nyní bude žádat také Leganés. (abola.pt)
18.02. Do Barcelony asi přijde Braithwaite
Barcelona má po vážném zranění Ousmaneho Dembélého povolen jeden přestup mimo termín a novou akvizicí se zřejmě stane Martin Braithwaite. Agent útočníka Leganésu je v Katalánsku a o všem jedná, transfer vyjde na dvacet milionů eur. (football-espana.net)
18.02. Barcelona prý vykoupí Braithwaitea
Rozhlasová stanice Cadena Cope tvrdí, že Barcelona vykoupí z Leganésu útočníka Martina Braithwaitea za 20 milionů eur, což je hodnota jeho výstupní klauzule. Katalánci mají kvůli dlouhodobému zranění Ousmaneho Dembélého povolen od vedení španělské ligy jeden nouzový nákup mimo přestupové období. Získat však mohou pouze hráče, který je registrován ve Španělsku, nebo volného hráče. (football-espana.net)
17.02. Barca si prý vyhlédla Braithwaitea
Dalším z řady útočníků, které by si v rámci pohotovostního nákupu mohla i po uzavření přestupového okna pořídit Barcelona, je Martin Braithwaite z Leganésu. Píše to El Mundo Deportivo. Barcelona dostala od vedení soutěže povolení přivést hráče i mimo oficiální termín, protože se jí dlouhodobě zranili jak Luis Suárez, tak Ousmane Dembélé. (football-espana.net)
25.07.2019 Leganés přivedl hned tři posily
Tři nové tváře přivítal Leganés. Španělský celek si z Watfordu na nadcházející sezónu vypůjčil obránce Marca Navarra, vedle kterého bude nastupovat Roberto Rosales, jenž dorazil z konkurenční Málagy. Na trvalý přestup do klubu z předměstí Madridu přišel Martin Braithwaite, který má za sebou úspěšné jarní hostování z Middlesbrough. (transfermarketweb.com)
03.01.2019 Braithwaite oficiálně hostuje v Leganésu
Martin Braithwaite oficiálně odešel z Middlesbrough do Leganésu, dánský útočník bude ve španělském klubu ve zbytku letošní sezony hostovat. Leganés měl zájem i o opci na přestup, to ovšem vedení Boro neakceptovalo. (football-espana.net)
02.01.2019 Leganés si plácl s Braithwaitem
Martin Braithwaite míří z Middlesbrough do Leganésu. Španělský klub se s dánským útočníkem už dohodl na podmínkách smlouvy a nyní dolaďuje dohodu rovněž s druholigovým anglickým Middlesbrough, transfer může být oznámen v průběhu tohoto týdne. (football-espana.net)
Další expres zprávy