Celé jméno:Martin Braithwaite
Národnost: Dánsko
Datum narození:05.06.1991
Výška:180 cmVáha:77 kg
Pozice:útočníkČíslo dresu:19
Klub:FC Barcelona (ESP)
Aktuální statistiky v klubu FC Barcelona (ESP)
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK 
LaLiga 2019/202073091000100
Kariéra hráče
Statistiky v reprezentaci
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK
Dánsko3924617000000
Reprezentační kariéra hráče
 

Braithwaite se z Barcelony nechystá, zůstat chce hodně dlouho

Sebevědomím v těchto dnech překypuje Martin Braithwaite. Dánský útočník v únoru opustil Leganés a stal se dodatečnou posilou Barcelony, která pro severského fotbalistu už nyní hledá kupce. Jiné plány má sám Braithwaite, ten by rád prodloužil svůj kontrakt platný do června 2024...  
23.04. | Aktuality | 168 komentářů
 

Leganés za Braithwaitea náhradu přivést nesmí

Vedení Leganés neuspělo u španělského svazu (RFEF) s žádostí o možnost dodatečně přivést náhradu za útočníka Martina Braithwaitea, který zhruba tři týdny po skončení přestupového období odešel do Barcelony. Katalánský celek dostal ke koupi dánského fotbalisty od svazu výjimku s ohledem na dlouhodobé zranění Ousmane Dembélého.  
27.02. | Aktuality | 89 komentářů
 

Dodatečnou posilou Barcelony je útočník Braithwaite z Leganésu

Barcelona dostala svolení k realizaci jednoho transferu mimo přestupové okno a onou posilou se dnes stal Martin Braithwaite. Útočník přichází z Leganésu, v Katalánsku podepsal smlouvu na čtyři a půl roku a minimálně ve zbytku sezony nahradí dlouhodobě zraněného Ousmane Dembélého...  
20.02. | Aktuality | 302 komentářů
Další hráči klubu
Soupiska klubu
02.04. West Ham chystá nabídku za Braithwaitea
Martin Braithwaite je na rychlém odchodu z Barcelony a velký zájem o něho má West Ham. Londýnský klub se za dánského útočníka chystá nabídnout sedmnáct milionů eur, katalánský celek požaduje ještě o jeden milion více. (dailymail.co.uk)
01.04. Braithwaite do West Hamu United?
Další stěhování před sebou s největší pravděpodobností má Martin Braithwaite. Dánský útočník v únoru opustil Leganés a stal se bonusovou posilou Barcelony, která s ním hodně rychle přestává počítat. Katalánský klub je připraven fotbalistu prodat, požaduje za něho osmnáct milionů eur a může očekávat jednu nabídku z Anglie, o hráče stojí West Ham. (football-espana.net)
27.03. Braithwaite je na prodej
Martin Braithwaite před pěti týdny přestoupil z Leganésu do Barcelony a katalánský celek s ním hodně rychle přestává počítat. Útočníka by rád prodal už po sezoně, chce za něho ovšem osmnáct milionů eur. (abola.pt)
21.02. Braithwaite figuruje v nominaci Barcelony
Barcelonu čeká zápas s Eibarem a do toho může zasáhnout i Martin Braithwaite, útočník přišel včera na přestup z Leganésu a hned se objevil v nominaci na utkání. (abola.pt)
20.02. Braithwaite je domluven na smlouvě
Martin Braithwaite se dohodl na smlouvě s Barcelonou a v průběhu dnešního dne bude dotažen jeho přestup z Leganésu. Útočník přijde jako náhrada za vážně zraněného Ousmane Dembélého, v Katalánsku podepíše smlouvu na tři a půl roku. (transfermarketweb.com)
19.02. Braithwaite podepíše na tři a půl roku
Martin Braithwaite přestoupí z Leganésu do Barcelony, která pro něho nachystala smlouvu na tři a půl roku. Katalánský klub dorovná výstupní klauzuli ve výši dvaceti milionů eur, útočník nahradí vážně zraněného Ousmaneho Dembélého, Barcelona využila možností španělské ligy a od tamního svazu dostala svolení k realizaci transferu mimo přestupní termín. (lequipe.fr)
19.02. Braithwaite se stane hráčem Barcelony
Útočník Martin Braithwaite přestoupí z Leganésu do Barcelony, ta má možnost získat jednu posilu mimo přestupní termín a vedení Leganésu už sdělila, že uplatní opci na trvalý přestup. Katalánský celek dostal od svazu výjimku poté, co se vážně zranil Ousmane Dembélé, o výjimku nyní bude žádat také Leganés. (abola.pt)
18.02. Do Barcelony asi přijde Braithwaite
Barcelona má po vážném zranění Ousmaneho Dembélého povolen jeden přestup mimo termín a novou akvizicí se zřejmě stane Martin Braithwaite. Agent útočníka Leganésu je v Katalánsku a o všem jedná, transfer vyjde na dvacet milionů eur. (football-espana.net)
18.02. Barcelona prý vykoupí Braithwaitea
Rozhlasová stanice Cadena Cope tvrdí, že Barcelona vykoupí z Leganésu útočníka Martina Braithwaitea za 20 milionů eur, což je hodnota jeho výstupní klauzule. Katalánci mají kvůli dlouhodobému zranění Ousmaneho Dembélého povolen od vedení španělské ligy jeden nouzový nákup mimo přestupové období. Získat však mohou pouze hráče, který je registrován ve Španělsku, nebo volného hráče. (football-espana.net)
17.02. Barca si prý vyhlédla Braithwaitea
Dalším z řady útočníků, které by si v rámci pohotovostního nákupu mohla i po uzavření přestupového okna pořídit Barcelona, je Martin Braithwaite z Leganésu. Píše to El Mundo Deportivo. Barcelona dostala od vedení soutěže povolení přivést hráče i mimo oficiální termín, protože se jí dlouhodobě zranili jak Luis Suárez, tak Ousmane Dembélé. (football-espana.net)
Další expres zprávy