Celé jméno:Marko Pantelić
Národnost: Srbsko
Datum narození:15.09.1978
Výška:183 cmVáha:80 kg
Pozice:útočník
Klub:bez angažmá
Aktuální statistiky
hráč je bez angažmá
Kariéra hráče
Statistiky v reprezentaci
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK
Srbsko2617478000200
Reprezentační kariéra hráče
 

Srbský útočník Pantelić se rozhodl ukončit kariéru

Červenobílý dres řeckého Olympiakosu zůstane tím posledním, který ve své kariéře oblékal Marko Pantelić. Srbský střelec a bývalý reprezentant své země byl od červnového odchodu z Pirea volným hráčem a nyní oznámil, že v pětatřiceti letech definitivně pověsil kopačky na hřebík...  
18.11.2013 | Aktuality | 70 komentářů
 

Pantelič nakonec zvolil Řecko, bude hrát za Olympiakos

Marko Pantelič bude ve své kariéře pokračovat v Řecku. Srbský útočník po odchodu z amsterdamského Ajaxu pečlivě zvažoval možnosti a nakonec se upsal Olympiakosu Pireus...  
20.08.2010 | Aktuality | 72 komentářů
 

Pantelič nevylučuje návrat do Německa

Marko Pantelič za sebou má nevydařené vystoupení na světovém šampionátu, kde dal jenom jednu branku a jeho Srbsko vypadlo už v základní skupině. Nyní může tento útočník pomalu začít řešit budoucnost a není vyloučeno, že se po roce stráveném v Nizozemsku vrátí do Německa...  
26.06.2010 | Aktuality | 8 komentářů
18.02.2012 Pantelić letos dohrál
Marko Pantelić přijde o zbytek letošní sezony, srbského útočníka ve službách Olympiakosu Pireus o závěr ligového ročníku připraví zlomenina kotníku.
26.03.2011 Pantelić stále věří v postup
Srbové včera měli co dělat, po změně stran ale dokázali otočit výsledek kvalifikačního duelu se Severním Irskem a nakonec vyhráli 2:1. "Je skvělé, že jsme prokázali charakter, když to bylo nejvíce potřeba. Dostali jsme se do zápasu, během kvalifikace jsme zatím udělali spoustu chyb, ale stále věřím, že máme šanci na to, co si zasloužíme - místo na ME 2012," prohlásil útočník a autor branky na 1:1 Marko Pantelić.
03.06.2010 Pantelić věří, že branky ještě přijdou
V přípravě na mistrovství světa za nedaří Srbům, kteří 0:1 prohráli s Novým Zélandem a branku nedali ani Polsku (0:0), kanonýr Marko Pantelić si s tím ale hlavu neláme. "Góly přijdou, až to bude potřeba. V útoku nemáme žádné problémy," věří útočník, který poslední rok strávil v Ajaxu.
12.05.2010 Pantelič do Schalke již v sobotu?
Už v sobotu by mohlo být jasno o další budoucnosti Marka Panteliče, který by mohl podepsat smlouvu se Schalke. Srbský útočník před rokem jako volný hráč odešel z Herthy do Ajaxu, kde podepsal smlouvu jenom na jeden rok.
07.05.2010 Magath prý vyjednával s Pantelićem
Pravděpodobnost, že se Kevin Kuranyi po sezóně rozloučí se Schalke a odejde vstříc lukrativnějšímu angažmá, je každým dnem stále pravděpodobnější. Jednat tak začal i Felix Magath, úspěšný trenér Königsblauen podle německých médií jíž měl schůzku s Markem Pantelićem, jemuž končí jednoletá smlouva v Ajaxu.
03.05.2010 Schalke údajně sleduje Panteliče
Marko Pantelič před rokem opustil zdarma Herthu a jako volný hráč podepsal jednoletý kontrakt s Ajaxem, nyní by se za stejných podmínek mohl vrátit do Německa - zájem o srbského kanonýra má Schalke, které začíná hledat náhradu za Kevina Kuranyiho.
11.04.2010 Třígóloví Suarez a Pantelič
Ajax doma deklasoval Venlo 7:0 a hned dva jeho hráči zaznamenali hattrick, třikrát se do sítě soupeře již v první půli trefil Luis Suarez, ve druhém poločase pak dokonal hattrick rovněž Marko Pantelič.
17.02.2010 Pantelič asi Ajaxu nepomůže
Marko Pantelič asi nepomůže Ajaxu při zítřejším klání s Juventusem. Srbský útočník vynechal kvůli chřipkovému onemocnění dnešní trénink.
26.01.2010 Pantelič se uzdravil
Marko Pantelič překonal zranění stehna, kvůli kterému byl dva týdny mimo hru. Útočník Ajaxu je připraven na středeční pohárový zápas proti Nijmegenu.
15.01.2010 Pantelič Bredu neohrozí
Marko Pantelič vynechá utkání proti Bredě, útočník Ajaxu má poraněný stehenní sval.
Další expres zprávy