16.07.201720:53

Mario Lička dal v předkole poháru šest gólů

Pětatřicetiletý Mario Lička, záložník divizního nováčka FK Zbuzany, nastřílel v předkole fotbalového poháru Mol Cupu šest gólů. V dnešním utkání v Brné, týmu z předměstí Ústí nad Labem, měl lví podíl na vysoké výhře 9:2. Jeden gól vítězů vstřelil jejich čtyřiačtyřicetiletý kapitán, exsparťan Marek Kincl. Zbuzany v utkání 1. pohárového kola vyzvou třetiligový Písek.

ČTK
17.05.201609:38

S Blšany se rozloučil i Mario Lička

Mario Lička nastoupil v Blšanech jen k šesti utkáním a rozhodl se, že po konci svého bratra Marcela, jenž odešel trénovat do Polska, v klubu dále pokračovat nebude. V Blšanech také končí sportovní ředitel Dominik Rodinger, ten se chce naplno věnovat práci pro českou asociaci fotbalových hráčů. Zároveň končí spolupráce severočeského klubu právě s ČAFH.

fkchmelblsany.cz
19.09.201313:45

Mario Lička se upíše Slavii

Mario Lička se stane další posilou Slavie, s níž už trénuje a podepíše smlouvu na dva roky. 31letý záložník naposledy hrával ve francouzském Brestu, od konce června byl bez angažmá.

16.05.201122:37

Ličkův třetí gól v sezoně

Mario Lička si na své konto připsal třetí branku ve francouzské Ligue 1, český záložník ve službách Brestu v 75. minutě vyrovnal stav utkání s Lyonem.

30.10.201020:40

Lička poslal Brest do vedení

Mario Lička si na své konto připsal druhou branku v Ligue 1, záložník Brestu dnes dvanáct minut před koncem poslal svůj tým do vedení v duelu se St. Etienne.

13.11.200820:02

Lička dostal podmínku

S podmínečným zákazem startu v jednom utkání vyvázl od disciplinární komise ostravský Mario Lička, který byl vyloučen v utkání v Mladé Boleslavi. Hůře dopadl Petr Trapp. Plzeňský obránce nesmí kvůli červené kartě z utkání v Brně dvakrát nastoupit.