Mario Holek Expres zprávy

07.04.201621:31

Sparta přišla o zraněného Holka

Sparta zatím prohrává ve Villarrealu 0:1 a navíc přišla o jednoho hráče. První poločas nedohrál obránce Mario Holek, který si obnovil zranění lýtka.

20.03.201620:05

Sparta přišla o Holka

Sparta dnes v pražském derby velice brzy inkasovala gól a dalšího direktu se dočkala ihned po 20 minutách, kdy Mario Holek odnesl soupeřův úder loktem patrně zlomeninou nosu a bez váhání přepustil místo na hrací ploše Ondřeji Mazuchovi.

05.08.201020:56

Holek pojistil postup Dněpru

Český reprezentant Mario Holek pojistil postup Dněpropetrovsku do 4. předkola EL přes tým Spartak Zlatibor Voda a zpečetil výsledek na 2:0. První utkání ukrajinský tým prohrál 1:2.