Tomáš Janíček a Marek Střeštík nebudou pokračovat v Prostějově. Prvně jmenovaný se po skončení podzimní části rozhodl ze zdravotních důvodů ukončit kariéru, zatímco jeho bývalý ofenzivní spoluhráč nenaplnil očekávání, načež se dohodl na ukončení spolupráce. Předčasně se z hostování do Sigmy Olomouc navíc vrátí Jan Kotouč, který se neprosadil podle očekávání.

1skprostejov.cz
23.07.201709:35

Střeštík rozhodl o výhře

Marek Střeštík dal svou první branku v nové sezoně maďarské ligy. Český záložník rozhodl o výhře svého Mezőkövesdi 3:2 nad Paksi SE, když v 77. minutě proměnil penaltu.

13.03.201611:39

Střeštík režíroval obrat MTK

MTK Budapešť včera vyhrál v maďarské ligy nad Haladásem a klíčovou postavou byl Marek Střeštík. Český záložník v 59. minutě zajistil svému týmu vedení, dvanáct minut před koncem pak pečetil výsledek na konečných 3:1.

13.04.201422:46

Střeštík se střelecky prosadil za Győr

Győr dnes porazil 2:1 Kecskeméti a přispěl k tomu i Marek Střeštík, český záložník dal v 65. minutě první gól svého týmu.

12.05.201322:23

Střeštík a Švec slaví maďarský titul

Marek Střeštík a Michal Švec slaví s Györem maďarský ligový titul. První primát za posledních 30 let jejich tým potvrdil dnešním vítězstvím 1:0 nad Ferencvárosem a nahrála mu i porážka jejich nejbližšího pronásledovatele Székesfehérváru 1:2 s Debrecínem. Györ slaví titul celkově počtvrté a poprvé od roku 1983, kdy hrál ještě pod názvem Raba ETO. "Jsem na hráče hrdý. Musím poděkovat klubu, že mě přivedl zpátky a dal mi důvěru," uvedl trenér Attila Pintér, který na lavičce Györu působil už v letech 2009-11.

05.05.201321:31

Marek Střeštík se stal hrdinou Győru v utkání maďarské ligy na půdě Újpesti, český záložník v nastaveném čase rozhodl o výhře hostí 2:1.

22.04.201221:04

Střeštík zaznamenal vítězný gól

Győri dnes porazil 2:0 Diósgyőr a velkou zásluhu na tom měl Marek Střeštík. Záložník domácího týmu vstřelil v 54. minutě rozdílovou branku a jeho tým si v tabulce pojistil druhé místo.

26.11.201008:38

Wolfsburg zkouší Střeštíka

Marek Střeštík je na zkoušce ve Wolfsburgu. Záložník Zbrojovky Brno do Německa přicestoval během týdne, dnes mu testy skončí.

25.10.201020:31

Ostravští jeden zápas bez Nevese

Baníku Ostrava bude v příštím ligovém zápase scházet potrestaný obránce Fernando Neves, který v uplynulém 13. kole dostal čtvrtou žlutou kartu. Za stejný prohřešek si jedno utkání nezahraje ani brněnský Marek Střeštík. V uplynulém kole rozdali sudí 33 žlutých karet, dohromady v tomto ročníku jich udělili 387. Červenou kartu dostali o víkendu českobudějovický Josef Laštovka a Miroslav Filipko ze Slovácka, kteří navýšili počet vyloučených hráčů v sezoně na čtrnáct.

28.01.200918:26

S Brnem letí na Kypr i Střeštík a Rabušic

Už i s uzdravenými hráči Markem Střeštíkem a Michaelem Rabušicem se vydají ve čtvrtek brzy ráno brněnští fotbalisté přes Vídeň na herní soustředění na Kypr. Trenér Miroslav Beránek bude mít ve výpravě pětadvacet hráčů, kteří na jihu Evropy sehrají čtyři přípravná utkání.