Marc Pubill s Almeríí směřuje k sestupu z LaLigy, sám by však mohl i nadále hrát mezi španělskou elitou. Dvacetiletý obránce se ocitl v hledáčku Realu Betis.

mundodeportivo.com
23.01.202421:59

Pubillovi hrozí dvanáctizápasový trest

Hodně emocí vzbudilo utkání španělské ligy, v němž Real Madrid porazil Almeríi (3:2). Hosté po prvním poločase vedli o dvě branky, po změně stran ale o náskok přišli a nakonec prohráli po gólu z deváté minuty nastavení. Terčem kritiky byl především rozhodčí Francisco Maeso. "Odjíždíme domů s pocitem, že jsme byli okradeni. Rozhodčí nás poškodil a vrcholem všeho bude jeho jistota o tom, že odvedl dobrou práci. Španělská liga je vzdálená na několik světelných let tomu, aby byla nejlepší na světě," komentoval výkon sudího obránce Marc Pubill. Toho mohou slova vyjít draho, vším se bude zabývat disciplinární komise a fotbalistovi hrozí stopka až na dvanáct utkání.

football-espana.net
09.01.202417:47

Pubill má znovu problémy s kolenem

Marc Pubill se po několika dnech vrátil na marodku Almeríe. Obránce od začátku září trápilo koleno a po měsíčním váhání se podrobil operaci. Před pěti dny nastoupil do utkání proti Osasuně, během včerejšího tréninku si ovšem koleno poranil znovu a netrpělivě čeká na výsledky podrobného vyšetření.

marca.com
03.10.202323:16

Pro Pubilla skončil rok 2023

Marc Pubill má od začátku září problémy s kolenem a vše se nakonec rozhodl vyřešit operací. Mladý obránce Almeríe se zákroku podrobí zítra, mimo hru bude tři měsíce.

marca.com
09.08.202314:49

Pubill vyměnil Levante za Almeríi

Almería oznámila příchod Marca Pubilla z Levante. Dvacetiletý obránce, za něhož valencijský celek obdrží pět milionů eur, podepsal šestiletý kontrakt.

09.08.202310:48

Almería kupuje obránce Pubilla

Levante se loni do španělské nejvyšší soutěže neprobojovalo, Marc Pubill se ale o patro výše podívá. Dvacetiletý obránce má namířeno do Almeríe, ta dojednala přestup za pět milionů eur.