30.09.202315:53

Juliš musel střídat kvůli zranění

Lukáš Juliš nedohrál v dresu Sigmy Olomouc utkání 10. kola FORTUNA:LIGY proti Baníku Ostrava. Ve 33. minutě musel pro zranění střídat. Pravděpodobně se jedná o obnovené trable se zadním stehenním svalem.

x.com/jan_dockal
11.06.202316:17

Olomouc se dohodla s Julišem

Lukáš Juliš by se měl po půlroce vrátit do Česka. Bývalý útočník Sparty, jenž v zimě posílil Ibizu, se podle serveru "isport.cz" dohodl se Sigmou Olomouc, za kterou již nastupoval již ve druhé polovině sezony 2019/20. Osmadvacetiletý hráč má na Hané podepsat dvouletý kontrakt.

isport.cz
24.05.202318:14

Juliš v hledáčku Olomouce

Sigma Olomouc se připravuje na odchod útočníka Mojmíra Chytila, jenž zamíří do Slavie. Podle serveru "isport.cz" je preferovaným kandidátem hanáckého klubu Lukáš Juliš, který v zimě vyměnil Spartu za druholigovou španělskou Ibizu, s níž sestupuje z LaLigy2.

isport.cz
09.04.202311:19

Juliš poprvé skóroval za Ibizu

Lukáš Juliš včera nastoupil k osmému utkání za Ibizu a na své konto si připsal premiérovou trefu. Český útočník odehrál celé utkání druhé španělské ligy proti Gijónu a v 51. minutě snižoval na 1:2, jeho tým nakonec padl 1:3.

25.03.202320:18

Juliš se vrátil do sestavy Ibizy

Lukáš Juliš před dvěma týdny inkasoval červenou kartu, odpykal si trest na jedno utkání a dnes nastoupil v základní sestavy Ibizy. Druholigový španělský celek doma hostil Burgos a vyhrál 2:0, český útočník nastoupil od první minuty a na trávníku strávil 82 minut, první branky v dresu dočasného zaměstnavatele se nedočkal.

11.03.202320:21

Juliš inkasoval červenou kartu

Lukáš Juliš hostuje v druholigové španělské Ibize, nedaří se mu a lepší to nebude ani v dalších dnech. Český útočník jako střídající hráč naskočil k utkání proti rezervě Villarrealu, po deseti minutách inkasoval červenou kartu.

23.03.202112:46

Juliš má vynechat čtyři týdny

Sparta se musí v nadcházejících čtyřech týdnech obejít bez Lukáše Juliše. Nejlepší střelec letenského týmu je po operaci třísel.

isport.cz
21.03.202123:21

Juliš jde na operaci s tříslem

Ze sestavy Sparty na nějaký čas vypadne Lukáš Juliš, útočník pražského klubu má problémy s tříslem a ve středu se podrobí operaci.

sport.cz
06.11.202012:17

Juliš napodobil Zelenku, Kuliče a Kozáka

Když Lukáš Juliš v březnu 2016 v odvetě osmifinále Evropské ligy v Římě zpečetil postup Sparty přes Lazio, nikdo nemohl tušit, že na další gól v pohárech si počká téměř pět let. Střelecké mlčení na evropské scéně Juliš rázně utnul čtvrtečním hattrickem proti Celticu a stal se teprve čtvrtým českým hráčem, který po rozdělení Československa vstřelil v pohárech tři góly v jednom utkání. Juliš, jenž dal v Celtic Parku hattrick jako první hostující fotbalista po 37 letech, navázal na slávistu Luďka Zelenku, příbramského Marka Kuliče a současného spoluhráče ze Sparty Libora Kozáka. Tomu se obdobný kousek povedl v březnu 2013 v dresu Lazia v osmifinále Evropské ligy se Stuttgartem. Zelenka dosáhl před deseti lety v utkání druhého kola Poháru UEFA proti OFI Kréta na čistý hattrick, když všechny tři góly zaznamenal v rozmezí necelých 20 minut. Kulič v sezoně 2001/02 sestřelil v prvním kole téže soutěže Sedan.

ČTK
19.08.201713:17

Zlín políčil na Juliše

Zlín se ve dvou ze tří ligových zápasů střelecky neprosadil, a tak podle manažera Zdeňka Grygery plánuje ještě posílit ofenzívu - tvořivým záložníkem a útočníkem Sparty Julišem, který má přijít na hostování. "Máme o něho zájem. Od jeho manažera víme, že by se Zlínu nebránil. Přes víkend chceme jednání o jeho příchodu rozpohybovat," potvrdil Grygera.

fotbal.idnes.cz
19.03.201718:29

Ševčík a Mihálik dodatečně povoláni do "21"

Trenér české reprezentace do 21 let Vítězslav Lavička musel udělat dvě změny v nominaci na přípravná utkání se Slovenskem a Polskem. Sparťanští útočníci Lukáš Juliš a Matěj Pulkrab nestihli doléčit zranění, kouč místo nich povolal Petra Ševčíka z Liberce a Ondřeje Mihálika z Jablonce. Dvaadvacetiletý Ševčík si už za jednadvacítku zahrál třikrát: před rokem na Maltě a pak na přípravném kempu v Rakousku vloni v červnu dvakrát s Albánií. Devatenáctiletý útočník Mihálik je v jednadvacítce nováčkem. Na podzim čtyřikrát nastoupil za dvacítku a vstřelil jeden gól. V dresu Jablonce se mu daří, v 17 startech dal šest branek a je nejlepším střelcem týmu.

ČTK
17.03.201622:07

Juliš by si ve čtvrtfinále přál Liverpool

Parádní večer dnes prožil útočník Sparty Lukáš Juliš, jenž třetí brankou korunoval debakl domácího Lazia. "Tohle je něco úžasného. Vyhrát v Římě poločas 3:0, to snad ani není možné. Kdo ví, kam to dotáhneme," rozplývá se Juliš, který se prosadil i při svém třetím plném startu v Evropské lize, a maluje si: "Odmalička jsem fanouškem Liverpoolu, takže bych si přál Liverpool."

ČTK
15.05.201416:03

Sparta na půl roku přišla o Juliše

Lukáš Juliš ze Sparty se v pondělí podrobil operaci předního zkříženého vazu v koleni. Jak dlouho bude devatenáctiletý útočník mimo hru, pražský klub neuvedl, mělo by však jít zhruba o šest měsíců. Juliš působí na Letné od roku 2011. V končící sezoně odehrál v nejvyšší soutěži pět zápasů a vstřelil jednu branku, v poháru nastoupil ke třem utkáním.

ČTK
11.07.201115:23

Juliš zůstane ve Spartě

Sparta Praha dál rozšiřuje okruh mladých juniorských reprezentantů, na kterých chce postavit svou budoucnost. Přes četné nabídky ze zahraničí na Letné zůstane útočník Lukáš Juliš, který nedávno reprezentoval na mistrovství světa do sedmnácti let. S klubem dnes podepsal tříletý kontrakt.