Celé jméno:Lukáš Jarolím
Národnost: Česko
Datum narození:29.07.1976
Výška:175 cmVáha:71 kg
Pozice:záložník
Klub:ukončil kariéru
 

Po Hoftychovi skončil v Českých Budějovicích také Jarolím

Po pondělním odvolání trenéra Pavla Hoftycha skončil v Českých Budějovicích po podzimní části druhé ligy také zkušený záložník Lukáš Jarolím. Sedmatřicetiletý fotbalista na jihu Čech strávil jen tři měsíce.  
05.12.2013 | Aktuality | 18 komentářů
 

Jarolím je na odchodu ze Slavie, hledá si nové angažmá

Lukáš Jarolím je na odchodu z pražské Slavie. Šestatřicetiletý záložník se nevešel do třiadvacetičlenného kádru A-týmu a od klubu dostal svolení k tomu, aby si našel nové angažmá.  
22.02.2013 | Aktuality | 29 komentářů
 

Slávisté vyrazí na soustředění bez zkušeného záložníka Jarolíma

Zkušený záložník Lukáš Jarolím se nevešel do nominace pražské Slavie na herní soustředění v Turecku, kam "sešívaní" vyrazí v neděli. Vršovický klub to dnes uvedl na svém webu, kde oznámil nominaci 23 hráčů, které kouč Petr Rada na tréninkový kemp vezme.  
02.02.2013 | Aktuality | 33 komentářů
04.09.2013 Lukáš Jarolím do Českých Budějovic
České Budějovice hlásí posilu do boje o návrat mezi tuzemskou elitu, smlouvu s druholigovým klubem podepsal zkušený záložník Lukáš Jarolím.
01.02.2013 Jarolím si bude hledat nové angažmá
Veterán Lukáš Jarolím zřejmě v nejbližší době opustí pražskou Slavii. Se sešívanými totiž ani neodcestoval na soustředění do Turecka, přednost před ním dostali mladší.
11.06.2010 Jarolím podepsal smlouvu
Lukáš Jarolím se definitivně stal posilou Slavie Praha, se kterou včera večer podepsal roční smlouvu s opcí na další sezónu. 33letý záložník dosud působil v Sieně.
11.02.2010 Slavia: Jarolíma nechce pustit Siena
Trenér Slavie Karel Jarolím se vyjádřil k možnému působení svého syna Lukáše v Praze. "Zatím to nevyšlo. Před zápasem jsem s ním mluvil, nechce ho pustit trenér. Ještě to nevzdávám. Jestli tam ještě je jiskřička naděje, uvidíme, jak bude Siena hrát o víkendu. Šance je malá, ale pokusím se o to," řekl na adresu 33letého záložníka.
13.03.2009 Jarolím chce bod
Siena hraje o víkendu doma proti AC Milán a nechce odejít s prázdnou. "Zápas u nich jsme prohráli jen smolně. Už je to ale pryč, nic s tím nenaděláme. Teď doufáme, že získáme nejméně jeden bod v neděli," uvedl na klubovém webu záložník Lukáš Jarolím.
08.03.2009 Jarolím pečetil výhru
Lukáš Jarolím se jako střídající hráč podílel na výhře Sieny v Catanii 3:0, český záložník stanovil v poslední minutě konečný výsledek.
Další expres zprávy