Na Apeninský poloostrov by se v létě mohl vydat Luis Suárez, jemuž vyprší smlouva v Atléticu Madrid. Zkušeného útočníka podle posledních zpráv kontaktovali zástupci Interu Milán.

Poměrně pravděpodobně se podle posledních zpráv jeví varianta, podle níž Luis Suárez opustí Atlético Madrid. Zkušený uruguayský útočník má kontrakt jen do konce sezony, španělský klub s ním pak o prodloužení spolupráce nejedná.

Luis Suárez může po sezoně jako volný hráč opustit Atlético Madrid, odkud by mohl zamířit do Major League Soccer. Zájem o 34letého kanonýra projevil Inter Miami.

abola.pt
20.02.202214:34

Suárez vstřelil svůj 450. klubový gól

Luis Suárez se včera opět prosadil v barvách Atlétika Madrid a zase se tak přiblížil magické metě 500 gólů v klubové kariéře. Momentálně má 35letý útočník na kontě 450 branek, z nichž nejvíce vstřelil za Barcelonu (198). V současném působišti jich zatím stihl nastřádat 32.

tycsports.com
19.01.202217:57

Suárez po sezoně do Aston Villy?

Aston Villa políčila na další zvučnou posilu. Birminghamský celek má podle španělského novináře Gerarda Romera zájem o Luise Suáreze, jemuž v létě vyprší smlouva v Atléticu Madrid.

transfermarkt.de
07.01.202212:41

Suárez ukončil dvouměsíční čekání

Luis Suárez se včera po dlouhých šedesáti dnech zapsal do listiny střelců. Uruguayský kanonýr přispěl ke snadnému postupu Atlética Madrid přes Rayo Majadahonda, předtím naposledy skóroval 7. listopadu proti Valencii.

mundodeportivo.com
09.12.202118:54

Suárez může stihnout derby

Atléticu Madrid může v městském derby s Realem pomoct Luis Suárez. Zkušený útočník si ze zápasu Ligy mistrů v Portu (3:1) odnesl svalové zranění, podrobné vyšetření však neodhalilo vážnější problém, takže existuje šance, že v neděli nastoupí.

sport-express.ru
09.12.202117:14

Atlético čeká na Suáreze

Atlético Madrid doufá, že Luis Suárez, který kvůli zranění nedohrál utkání Ligy mistrů proti Portu, bude k dispozici pro nedělní duel s Realem Madrid. Zatím však se zbytkem mužstva vůbec netrénuje. Dnes podle informace pouze šlapal na rotopedu a o jeho případném startu se pravděpodobně rozhodne až na poslední chvíli v neděli.

football-espana.net
07.12.202122:42

Suárez střídal se zraněním

Luis Suárez z Atlética Madrid musel předčasně odstoupit z utkání Ligy mistrů proti Portu. Uruguayec se zranil a z trávníku šel už v 13. minutě.

02.12.202115:57

Suárez nejlepším Jihoameričanem

Luis Suárez z Atlética Madrid dostane cenu od agentury EFE pro nejlepšího Jihoameričana ve španělské lize. Vysloužil si ji především 21 brankami v uplynulé sezoně, kterými pomohl svému mužstvu k zisku mistrovského titulu. Na trůnu vystřídá Brazilce Casemira z Realu Madrid, který triumfoval v roce 2020. Ocenění se uděluje od sezony 1990/91.

marca.com
23.10.202111:18

Suáraz se nebrání setrvání v Atléticu

Atlético Madrid se spoléhá na góly Luise Suáreze a úspěšná spolupráce by mohla pokračovat i po nadcházející sezoně, po níž zkušenému útočníkovi vyprší kontrakt. Uruguayský reprezentant se nechal slyšet, že by se nebránil prodloužení smlouvy.

08.10.202111:18

Suárez i Giménez nedohráli proti Kolumbii

Útočník Luis Suárez a obránce José Maria Giménez z Atlética Madrid nedohráli v dresu Uruguaye kvalifikační utkání o MS proti Kolumbii. Suárez byl vystřídán o poločase poté, co v prvním dějství odešel ze souboje s obráncem Minou s krvavou stopou na koleni. Giménez odstoupil kvůli svalovým problémům v 60. minutě.

marca.com
03.10.202114:21

Suárez už v LaLize skóroval proti všem

Útočník Atlétika Madrid Luis Suárez se v tuto chvíli trefil proti všem klubům, kterým kdy v LaLize čelil. Proti Barceloně se mu to povedlo na druhý pokus a svůj gól oslavil provokativním gestem, kdy simuloval telefonát - právě touto cestou se ho měl dříve v katalánské metropoli zbavit Ronald Koeman.

squawka.com
23.09.202109:59

Suárez se prosadil ve všech minutách

Zajímavou bilancí se od úterního večera může chlubit Luis Suárez. Útočník Atlética Madrid se dvěma góly postaral o obrat v derby proti Getafe a první ze svých tref zaznamenal v 78. minutě, která mu jako jediná chyběla ve sbírce. Platí tak, že se Uruguayec trefil ve všech minutách, a to od první až do sedmé minuty nastavení.

08.09.202111:15

Suárez trénuje s míčem

Luis Suárez se brzy připojí ke spoluhráčům z Atlética Madrid. Uruguayský útočník si před reprezentační pauzou poranil koleno, nyní je fit a už trénuje s míčem.

30.08.202115:59

Uruguay také bez Suáreze

Kromě Edinsona Cavaniho bude Uruguayi v nadcházejících zápasech kvalifikace o postup na MS 2022 s Peru, Bolívií a Ekvádorem chybět také další útočník Luis Suárez. Střelci Atlética Madrid vystavilo stopku zraněné koleno ze včerejšího zápasu s Villarrealem (2:2).

lequipe.fr
30.08.202109:53

Suárez střídal kvůli zranění

Jeden vstřelený gól a také jedno zranění si ze včerejšího souboje s Villarrealem odnesl Luis Suárez. Kanonýr Atlética Madrid má problémy s kolenem a čeká ho podrobné vyšetření, ze zápasu odstoupil v 70. minutě.

23.05.202115:30

Suárez vstřelil 11 vítězných gólů

Atlético Madrid včera otočilo zápas ve Valladolidu a získalo titul, na čemž se vítěznou brankou podílel Luis Suárez. Pro uruguayského kanonýra se jednalo o 11 vítězný gól v sezóně.