Uruguay "OH"32700000100
Uruguay "20"42932000100
Reprezentační kariéra hráče

Atlético vstoupilo do zóny Suáreze, řekl kouč Simeone po výhře nad Osasunou

Velkou úlevu a radost cítil po posledním vítězství ve španělské lize trenér Atlética Madrid Diego Simeone. Jeho tým zvládl domácí drama s Osasunou Pamplona až díky dvěma brankám v posledních osmi minutách a díky triumfu 2:1 drží před závěrečným kolem dvoubodový náskok v čele tabulky na Real Madrid. Simeone proto velebil týmovou nezdolnost a autora vítězné branky Luise Suáreze.
17.05. | Aktuality | 63 komentářů

Cerezo: Suáreze jsme vždycky pokládali za nejlepšího útočníka v Evropě

Atlético Madrid má letošní sezonu skvěle rozehranou, útočí na zisk mistrovského titulu a velkou zásluhu na tom má Luis Suárez. V Barceloně nepotřebný útočník se v hlavním městě Španělska proměnil v jednu z klíčových postav a znovu dává góly, o jeho síle ví i prezident Enrique Cerezo...
25.01. | Aktuality | 64 komentářů

Suárez kouše a já bojuju, prohlásil útočník Atlética Madrid Costa

Útočník Atlética Madrid Diego Costa ocenil přínos kanonýra Luise Suáreze pro tým. Nová akvizice ozdobila debut za "Rojiblancos" dvěma góly a nahrávkou při drtivé výhře 6:1 nad Granadou v nedělním 3. kole španělské ligy, přestože do duelu zasáhla až od 70. minuty. Costa nechápe, proč se Barcelona uruguayského reprezentanta zbavila.
28.09.2020 | Aktuality | 53 komentářů
Další hráči klubu
Soupiska klubu
23.10. Suáraz se nebrání setrvání v Atléticu
Atlético Madrid se spoléhá na góly Luise Suáreze a úspěšná spolupráce by mohla pokračovat i po nadcházející sezoně, po níž zkušenému útočníkovi vyprší kontrakt. Uruguayský reprezentant se nechal slyšet, že by se nebránil prodloužení smlouvy. (sport-express.ru)
08.10. Suárez i Giménez nedohráli proti Kolumbii
Útočník Luis Suárez a obránce José Maria Giménez z Atlética Madrid nedohráli v dresu Uruguaye kvalifikační utkání o MS proti Kolumbii. Suárez byl vystřídán o poločase poté, co v prvním dějství odešel ze souboje s obráncem Minou s krvavou stopou na koleni. Giménez odstoupil kvůli svalovým problémům v 60. minutě. (marca.com)
03.10. Suárez už v LaLize skóroval proti všem
Útočník Atlétika Madrid Luis Suárez se v tuto chvíli trefil proti všem klubům, kterým kdy v LaLize čelil. Proti Barceloně se mu to povedlo na druhý pokus a svůj gól oslavil provokativním gestem, kdy simuloval telefonát - právě touto cestou se ho měl dříve v katalánské metropoli zbavit Ronald Koeman. (squawka.com)
23.09. Suárez se prosadil ve všech minutách
Zajímavou bilancí se od úterního večera může chlubit Luis Suárez. Útočník Atlética Madrid se dvěma góly postaral o obrat v derby proti Getafe a první ze svých tref zaznamenal v 78. minutě, která mu jako jediná chyběla ve sbírce. Platí tak, že se Uruguayec trefil ve všech minutách, a to od první až do sedmé minuty nastavení. (sport-express.ru)
08.09. Suárez trénuje s míčem
Luis Suárez se brzy připojí ke spoluhráčům z Atlética Madrid. Uruguayský útočník si před reprezentační pauzou poranil koleno, nyní je fit a už trénuje s míčem. (mundodeportivo.com)
30.08. Uruguay také bez Suáreze
Kromě Edinsona Cavaniho bude Uruguayi v nadcházejících zápasech kvalifikace o postup na MS 2022 s Peru, Bolívií a Ekvádorem chybět také další útočník Luis Suárez. Střelci Atlética Madrid vystavilo stopku zraněné koleno ze včerejšího zápasu s Villarrealem (2:2). (lequipe.fr)
30.08. Suárez střídal kvůli zranění
Jeden vstřelený gól a také jedno zranění si ze včerejšího souboje s Villarrealem odnesl Luis Suárez. Kanonýr Atlética Madrid má problémy s kolenem a čeká ho podrobné vyšetření, ze zápasu odstoupil v 70. minutě. (sport-express.ru)
23.05. Suárez vstřelil 11 vítězných gólů
Atlético Madrid včera otočilo zápas ve Valladolidu a získalo titul, na čemž se vítěznou brankou podílel Luis Suárez. Pro uruguayského kanonýra se jednalo o 11 vítězný gól v sezóně. (sport-express.ru)