Libor Došek Expres zprávy

03.08.201412:30

Pivarník: Bohužel jsme neplnili stanovené úkoly

Bohemians včera prohráli 1:4 na Slovácku, když jim dvě branky vstřelil Libor Došek. "Na Doška jsme se při stanovení taktiky připravovali tak, abychom jej ubránili. Bohužel jsme tyto úkoly neplnili. Branku jsme dostali po naší zbytečné ztrátě míče," poznamenal kouč pražského týmu Roman Pivarník.

ČTK
26.04.201422:30

Libor Došek se dočkal stého gólu

Slovácko dnes udolalo Olomouc 3:1 a vítěznou trefou k tomu přispěl Libor Došek. Zkušený útočník tak ukončil čekání na svůj stý gól v české nejvyšší soutěži.

ČTK
25.11.201321:22

Poslední podzimní kolo GL vynechá pět hráčů

Pět fotbalistů si kvůli čtyřem žlutým kartám už letos nezahraje první ligu. Poslední kolo před zimní přestávkou budou muset vynechat Libor Došek ze Slovácka, znojemský Todor Jonov, Petr Malý z Dukly a mladoboleslavská dvojice Ondřej Kúdela a David Jarolím.

ČTK
19.10.201319:26

Došek vstoupil mezi ligové kanonýry

Fotbalisté Slovácka porazili v 11. kole první ligy Slovan Liberec 4:2, když svému soupeři hned po změně stran dali tři branky. Dvě z nich zaznamenal Libor Došek, který si na své konto připsal sto ligových branek a vstoupil do Klubu ligových kanonýrů.

28.09.201319:55

Libor Došek zpět na hřišti

Libor Došek naskočil na poslední minuty dnešního utkání mezi Slováckem a Baníkem Ostrava (2:2). Vysoký útočník doléčil zranění kolena, které si poranil na konci července.

21.04.201118:21

Došek si nezahraje čtyři zápasy

Teplický útočník Libor Došek dostal od disciplinární komise Českomoravského svazu trest na čtyři zápasy kvůli urážkám, které měl měl adresovat k rozhodčímu. Sám hráč však tvrdí, že urážel protihráče. Došek se provinil proti pravidlům sportovního chování minulý týden v prvním utkání čtvrtfinále Ondrášovka Cupu proti Slavii. V něm byl pět minut před koncem vyloučen a následně měl podle zápisu rozhodčího a delegáta urážet čtvrtého rozhodčího.

19.02.200910:14

Došek se znovu trefil

Bývalý útočník Sparty, Liberce a Brna Libor Došek se na svém řeckém angažmá znovu zapsal mezi střelce. Ve čtvrtfinále poháru rozhodl o vítězství Xanthi nad AEK Atény 2:1.

08.02.200916:52

Došek se uvedl hatrickem

Hned ve svém prvním utkání v řeckém týmu Škoda Xanthi vstřelil Libor Došek hattrick. Měl tak hlavní podíl na domácí výhře svého týmu nad Levadiakosem 4:0.